Menu Forum

Svatba, léto 2012, Hradec Králové

3. dub 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mishulem
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mishulem
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
 Tak se můžu přidat - svatba je 1.září v Častolovicích, ale hostinu bychom chtěli nejlépe někde v HKemoticon
9. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
 Holky, co máte šaty z nějaké půjčovny v Hradci. Kde jste je sehnaly a za jaké peníze? emoticon Mám svatbu v Jičíně, ale v HK studuju a napadlo mě,že bych se podívala i tam. Jen se mi nechtějí ty salóny obcházet všechny a taky se bojím, že budou dost drahé.
9. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 30 přátel. Jičín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 30 přátel. Jičín, Česká republika.
 @wallyna Ahoj, určitě ti doporučuju kapelu Brillant Band z Rychnova nad Kněžnou. Já se vdávala loni v říjnu v N.Pace a tato kapela nám hrála od 18 do 2 hodin a nemělo to chybu!! Jejich stránky jsou http://www.zivahudba.eu Kdyby ses chtěla zeptat na více info, tak napiš SZ emoticon
9. led 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 @wallyna Ale koukám, že na tvůj termín už mají stejně obsazeno emoticon Tak třeba se to bude hodit někomu jinému..
10. led 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
Registrovala se 17. října 2011 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 9 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
Registrovala se 17. října 2011 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 9 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 ahoj nevěsty, nevíte někdo co je pravdy na tom, že si lze zamluvit termín na matrice až maximálně 6 měsíců před datem svatby?myslím tady v Hradci Králové.
a jak vám jdou přípravy?? emoticon my zatím nemáme nic, za to ale už máme promyšlenou svatební cestu a už si chceme jen zamluvit termín svatby a následně hned zakoupit plavbu emoticon Musím přiznat, že zatím se víc těším na svatební cestu než na svatbu :D
Máte někdo nějaký tip na místo, kde uspořádat svatební odpolední hostinu, pro cca 30 lidí s možností točit masíčko a točit pivo?
12. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irii
74
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 7 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
irii
74
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 7 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 Ahoj Lucyene, my plánujeme svatbu na 7.7.2012 a taky jsem zatím na přípravy sama, protože pro kamarády a rodinu to necháváme jako překvápko emoticon Takže klidně se o to všechno s Tebou podělím emoticon
13. led 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 @irii Ahojky emoticon´pane jo, tak to jste dobří , že to neprozradíte, já bych to zaručeně nevydržela emoticon a tak už aspoň malinko víte jak by vaše svatba měla vypadat?a kde bude? a termín už máte zamluvený nebo ne?
13. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irii
74
fotoportrét
fotoportrét
irii
74
 Termín jsme vybrali 7.7.2012 a svatbu chceme jednoduchou, bílou s vůní levandule emoticon. Předjednanou máme hostinu na Šrámkově statku v Pileticích, obřad pravděpodobně bude v jedné malé kapli cca 15 km od Hradce. Akorát se nám tam vejde našich 25 hostů a hlavně je to uprostřed přírody, takže romantika emoticon Ovšem s dopravou to bude hoší. Fotograf je taky zamluvený. A to je vše! Nic víc nemám. Organizace večera je zatím ve hvězdách emoticon Ale nechceme nic velkého. Platíme to sami, tak aby nás to nepoložilo emoticon
13. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 to zní moc hezky emoticon a na tom statku budete mít i večerní zábavu? my jsme po všech možných návrhu kde mít obřad nakonec asi zvolili to nejjednodušší a vezmeme se v domě u Špuláků, když je to i oficiální místo, ikdyž taky by se mi líbila nějaká kaplička -- ale ne církevní obřad -- nebo něco takového. A termín jste zamlouvali na matrice v Hradci? jedná se mi totiž o to, zda si může člověk zamluvit termín i dřív než max půl roku předem.
Jinak my budeme mít celou svatbu laděnou do modra..včetně mých šatů, které si budu nechávat šít.
Máš kontakt na nějakého fajn fotografa?? můžu tě o něj kdyžtak poprosit..moc jsem po nich totiž ještě nepátrala.
My si svatbu také platíme sami, takže též nevybíráme nic drahého a nezveme moc lidí, emoticon
13. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 Ahoj nevěsty a nebo možná i hradecké vdané paní emoticon . Dnes jsem zamlouvala termín na matrice a jako oddávajícího jsme dostali pana Kučeru ... máte s ním některá zkušenost nebo vás obřad v jeho režii čeká taky ?? Podělte se se mnou ,prosím, o zkušenost emoticon
18. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
Registrovala se 20. října 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 12 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. května 2012
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
Registrovala se 20. října 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 12 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 @lusyene Pan Kučera Leoš nás bude oddávat 18.5. a už jsem se ptala tady na beremese jestli s nim někdo nemá zkušenost a prej je vtipnej věcnej a rychlej ;)
2. únor 2012 v 15:02  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
    Region Hradec Králové
 Kde budete v HK objednávat svatební koláčky??
2. únor 2012 v 15:03  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
Registrovala se 8. března 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
Registrovala se 8. března 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusyene ja jela kolem zdene boudy a prisla me zavrena
2. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusyene pana Kučeru jsme meli ..super vtipne rychle vystizne
2. únor 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 506 příspěvků. Má 127 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 506 příspěvků. Má 127 přátel.
 Ahoj milé nevěsty...můžu se přidat? Plánujeme svatbu v HK a doufám, že klapne termín 25.8.2012 ....trošku jsme to celé přeorganizovali, měnili místo hostiny i obřadu....(moje nervy)...ale snad to všechno bude nakonec dobré emoticon
2. únor 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 @sarinka_nevesta
@wolfina holky, děkuji za recenze, tak snad bude obřad v pohodě emoticon

@wolfina Taky už jsem si říkala, že to snad ani není možný, pořád na Zděnou boudu volám, píšu emaily a bez odezvy ... asi mají přes zimu zavřeno, no není se co divit, ale aspoň jednou za čas by emaily zkouknout mohli :(

@sarinka_nevesta S největší pravděpodobností ve Stěžerech

@estrellita86 ahojda ... vítáme Tě emoticon a kdepak máte obřad a hostinu??
2. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 nejsem si jista, jestli to proste nepolozili uplne
2. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 @wolfina Myslíš?? to snad ne, vždyť přes léto tam není k hnutí a navíc tu hostinu jsme tam už předjednávali v říjnu a nic neříkali emoticon Tak leda že by se něco stalo ...
2. únor 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
 @lusyene
Hostinu v Novém Adalbertinu a obřad ještě nevíme emoticon Buď taky tam, nebo Jiráskovy sady, ale myslím, že tam už volno nebude...a nebo úplně něco jiného...emoticon příští týden to budeme řešit..
2. únor 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusyene my tam byli na hich hodech na sv. Martina, otresne vazne ani noha a tak vse podobne, tak ze bych se nedivila
3. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suchoja3
2
Registrovala se 17. července 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 alba. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 2. června 2012
    Východočeské muzeum Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
suchoja3
2
Registrovala se 17. července 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 alba. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 2. června 2012
    Východočeské muzeum Hradec Králové, Region Hradec Králové
 Ahoj, take planujeme svatbu...... Tedy na cerven...ale pri spocitani hostu jsme dosli k cislu 80 hostina ++ 40 kamaradi vecer nevite o nejakem velkem prostoru restauraci v hk kam bychom se vesli jsrm z toho nestastna, ze nic tak velkyho nenajdem?
3. únor 2012 v 16:27  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
fotoportrét
fotoportrét
lusyene
7
 @estrellita86 Nové Adalbertinum si hodně nevěsty chválí, určitě to bude parádní emoticon

@wolfina Tak to my tam právě byli taky na těchto hodech a bylo to příšerný, to nás právě hodně odradilo, ale pak jsme zas slyšeli samou chválu, tak jsme to s něma chtěli ještě zkusit ...

@suchoja3 No pane jo to je počet emoticon Na takovéto velké počty by to mohl být tenis klub, slyšela jsem dobré reference a my tam měli firemní večírek a taky dobrý.
3. únor 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
fotoportrét
fotoportrét
estrellita86
82
 Krásné ráno holky emoticon

@lusyene snad budeme spokojení, když už jsme to vybrali emoticon Pan provozní je moc příjemný, je s ním výborná komunikace, tak doufám, že bude vše ok emoticon
4. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusyene
my to meli v satlave a dobry az na par drobnosti...
4. únor 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
Registrovala se 24. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
Registrovala se 24. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @wolfina ahoj, budeme mít hostinu taky v Šatlavě. Můžeš mi prosím napsat, s čím jste byli nespokojení? díky
7. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Zacnu tim ze jsme byli spokojeni. Pan provozni nam vysel se vsim vstric, pomohl nam zcela profesionalne sestavit menu, obsluha zcela rofi, krasne prostrena tabule. Jedine co me zarazilo bylo, ze na svickove byla slehacka ze spreje mozna se to nekomu zda jako rozmazlenost tohle resit, ale em to teda docela zarazilo. Tak vzdy kdyz je doma svickova kazdy si jen ze srandy rejpne zda je slehacka takova nebo makova.
7. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sarinka_nevesta
5
    Region Hradec Králové
 Holky, doporučte mi prosím nějakou šikovnou kosmetičku, prosím....emoticon
7. únor 2012 v 15:53  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
 @wolfina Vždycky jsme byli v Šatlavě spokojení, tak jsme šli najisto. Pan provozní je moc příjemný a komunikace s ním také. Měla jsem z toho co jsme dohodli opravdu dobrý pocit. Doufám, že šlehačka ze spreje se na svíčkové ocitla nějakým nedopatřením a opakovat se nebude. Ale pokud by to byla jediná chybička, tak to bych zkousla emoticon
Říkal, že za svatební menu (polévka, hl. jídlo, dezert) máme počítat s 300,- na osobu. Vešli jste se do kalkulace? nebyla žádná nemilá překvapení?
Kamarádka se loni vdávala U královny Elišky a nehorázně je tam odrbali. A to si člověk taky řekne, že se v HK jedná o lepší podnik..
7. únor 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
 @sarinka_nevesta Mohla bych ti doporučit paní Salákovou, byla jsem s ní vždycky moc spokojená a bude mi taky dělat svatební líčení. Nevím o kolik je dražší v porovnání s ostatními kosmetičkami, ale její přístup je zcela profesionální, má dlouholetou praxi a používá kvalitní přípravky. Jen si nejsem jistá, jestli zrovna v tvém termínu neodjíždí někam na dovolenou..
7. únor 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wolfina (35 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Barka.... opravdu to bylo jedine neprijemne zjisteni, spis rozcarovani... ale stejen bych to tamudelala stopro znova..... na cene sjme se dohodli predem se vsim nam vysli vstric- zmeny jidla, byla jsem spokojena... no ted premyslim o te cene, platila jsem cca 7500 za 18 lidi a dort jsme meli svuj, ale veskere pripitky, predkrmy, dezerty hl. jislo a alko nealko kavicky a tak ze ja byla spokojena se vsim a nic nas neprekvapilo
7. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš