Menu Forum

Svatba, léto 2012, Hradec Králové

3. dub 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@luckaatomas @kellymk Zdravím Vás dámy. Fotil jsem loni svatbu v areálu u rybníku v Třebechovicích pod Orebem. Je tam sál pro posezení a tanec, kuchyň, proběhl tam raut, venku je možné posezení a další grilování, vydlážděný další prostor pro tanec třeba za světla lampionů. emoticon Myslím, že by to plně splnilo Vaše požadavky a navíc je to již mimo obec, tudíž zábava do časných ranních hodin by jistě nebyla problém. emoticon

Zde jsou webovky: http://www.crs-trebechovice.cz/index.php?page=pronajem-arealu (snad mi je beremese nesmaže, jako nepovolený kontakt emoticon )
4. dub 2013 ve 23:19  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

A tady ještě více fotografií daného areálu: http://www.crs-trebechovice.cz/index.php?page=foto-z-pronajmu
4. dub 2013 ve 23:22  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kellymk
4
Registrovala se 1. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kellymk
4
Registrovala se 1. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 7 přátel.
 @miuska2011 ahoj a jak jste byli spokojeni s Medium band? Co všechno umí zahrát i zahraniční a nějaké novější songy? Děkuji
18. dub 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miuska2011
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
miuska2011
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj, no hráli docela dobře, až na jejich věčné přestávky na občerstvení emoticon Hráli i zahraniční i český, repertoár mají mám pocit na svých stránkách
Jinak když jsme chtěli,aby nám organizovali připravenou zábavu, tak se jim do toho nechtěli, tak jsme si to zorganizovali sami.
18. dub 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marikura
9
Registrovala se 29. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Městec Králové, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
marikura
9
Registrovala se 29. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Městec Králové, Region Nymburk.
 Ahojky, nabízím poukaz na zapůjčení svatebních šatů v půjčovně Astrid...je v hodnotě 1000...nabízím za 700 emoticon
3. dub 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš