Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bartymisska jééé, to ano, za kontakt budu moc ráda :)
Odpovědět
@wallyna Ahoj, my máme svatbu v dubnu máme objednanou hudební skupinu Medium, zdají se mě, že budou v pohodě, mají v repertoáru asi 600 písniček, takže je z čeho vybírat. Koukni na stránky http://www.hudebniskupina.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@miuska2011 díky moc juknu na ně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já chtěla pořád živou hudbu, ale nakonec to vypadá jen na DJ.......:-| Nějak pořád nemůžeme najít to, co by se nám líbilo...tak jsme zvědavá, jak to nakonec dopadne..
Odpovědět
No my budeme mít kapelu na odpoledne a kousek večera, a pak na pozdější hodiny DJ :-)
Odpovědět
@belladen Já jsem z Hořic. a zatím mám šaty, boty, závoj:-).pak fotografku a přemýšlím o kapele. nemáš typ?Kam jdete po obřadu na oběd?
Odpovědět
Ahojda,obřad budeme mít na Potštejně a hostinu v restauraci LTC,fotografa a živou kapelu... ;-) ...to je zatím vše
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, odkud budete mít dort?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaamazonka Potštejn je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, my plánujeme svatbu letos. Musíme na Matriku zamluvit termín, snad bude ještě volno třeba září :-) Chtěla jsem od vás nějaký tip na svatební hostinu. O Zděné boudě jsem už slyšela, ale chtěla bych si vytipovat více míst. Děkuji :-) Vůbec nevím kde mám začít a to si beru ještě cizince, takže to bude veselé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lusyene kontak na chatu v Plačicích : 728 684 846,myslím,že se jmenuje pan Filip ale nejsem si stopro jistá,do telefonu se mi nepředstavil jménem,tohle jméno mi řekl zase jinej pán přímo na té chatě..tak to zkus,ale je to podnikatel takže je těžký ho dohonit,mě to jednou zvedl na poprvé ale pak se mi také stalo že sem mu volala celý cen a pak se mi ozval až v 11 večer :-) stačí říct že si dostala tip na tgu chatu a on ti vše potřebný řekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miuska2011 Mohu se zeptat, kolik si tak kapela účtuje na hodinu?
Odpovědět
Článek se načítá
@wallyna :nabízím kapelu na svatbu.Více na: www.kapelatakt.cz Karel
Odpovědět
@estrellita86 : nabízím živou hudbu. Více na www.kapelatakt.cz Karel
Odpovědět
@martaskaaa Ahoj, no oni si neúčtují na hodiny, ale mají fixní částku 5900+600 doprava
Odpovědět
@veruhave Ahoj, budu mít dort od známé, Dana Hlaváčová koukni na stránky http://hlavacovi.webnode.cz/ dělá fakt výborný dorty
Odpovědět
Profilova fotka
@miuska2011 Nádherné dorty, škoda že tam nemají ceník :-( Kolik se tam tak pohybuje svatební dort?
Odpovědět
Hele holky, znám jednu dobrou fotografku a není drahá... Podívejte na stránky www.atelier-petra.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nemáte někdo tip na dobrou kadeřnici, která by byla ochotná přijet a učesat mě doma?
Odpovědět
@martaskaaa no, my budeme mít čtyřpatrový dort, poměrně velký, a cena bude tak do 3 tisíc
Odpovědět
zdravim Vás,zeptám se i tady na Hradecku, plánuji svatbu letos v červenci 2012 a hledám kameramana na natočení svatebního dne.Nemáte někoho zkoušenýho na doporučení?? Kolegině z práce si nechala dělat video od pana Miroslava Bajera z Pardubic a prý to měl pěkný. Písněte mi, díky
Odpovědět
Tak holky koláčky ze Stěžer byly vynikající...a to nejen první den, druhý i třetí (pak už nebyly:D)....fakt nám moc chutnaly. Chci se zeptat holky nenarazila jste některá v Hradeckejch salonech na krátký svatební šaty?? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak už se nám to taky začíná rýsovat. :-) Obřad u Špuláků, oběd nejspíš U Lva a následně grilovačka na Biřičce. Příští týden si jdeme vybrat prstýnky a pořešit šaty (na to se těšim nejvíc). :-D Dáváme dokupy rozpočet a je to docela síla.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sháním obleček pro synka, v době svatby mu bude 6,5 měsíce. Chtěla bych takový kostkovaný oblek s bekovkou, nevíte kde ho sehnat?
Odpovědět
Tak holky hradečačky, jak pokračujete s přípravami? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jsem si říkala, že je čas také přispět něčím do diskuze :) Svatbu máme 8.9., máme zamluven termín obřadu u Špuláků, prstýnky už máme doma, šaty pro mě vybrané, ale budou se šít až před létem, mám vybranou kytičku i dorty, vymyšlené oznámení, zítra jdeme domluvit fotografa a ve čtvrtek místo pro hostinu, doma máme už také vývazky a podvazek. Zdá se mi, že se všechno hezky rýsuje a čas letí a letí, tak snad to dobře dopadne :D. Nevěsty jak řešíte dopravu po Hradci - přesuny a rozvoz ???
Odpovědět
Profilova fotka
@bartymisska děkuji za kontakt, asi nakonec vybereme Pension Nad Oborou, ale Plačice si nechám v záloze :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina Ahoj, můžu poprosit o kontakt na tu kosmetičku? děkuji :)
Odpovědět
@lusyene Tyjo, ty jsi dobrá :-) vdávám se 2.6. a hlavní věci jako je matrika, místo hostiny, fotograf, místo na after party je zamluveno, ale spoustu nám toho ještě chybí. Největší starost mám s šaty, zálohu jsem už složila, ale pořád nemám pocit, že je to "ono". Tak teď nevím..chtěla bych něco trochu jiného než se v našich salónech vyskytuje, ale přítel je takový tradicionalista a líbí se mu bílá klasika. Já jsem zas pro všechno co je netradiční a originální, tak musím najít nějaký kompromis. Svěřit drahou látku a všechny naděje do švadleny se po několika špatných zkušenostech opravdu bojím. Kde si ty šaty necháváš šít? S dopravou to asi bude vtipné a doufám, že to příbuzenstvo pochopí. Protože máme obřad ve 13h. v Jiráskových sadech, tak jsme si s přítelem řekli,že se nafotíme před obřadem,abychom po něm mohli jít rovnou na oběd s rodinou a po obědě na after party s kamarádama. Nechci se znervózňovat tím, že na nás někdo čeká a hladoví. Bydlíme jen kousek, tak asi půjdeme do sadů pěšky a ostatní nechám přijet před obřadem. Hostinu máme v Šatlavě, tak bych nás zase nechala přejít pěšky..ale to se ještě domluvíme. S parkováním na starém městě to stejně stojí za starou belu.. hlavně si musím vybrat pohodlné botičky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?