Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
NEboj vyfotím až to dojde...hezky blejsknu vše co už mám doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo všechno pěkně pohromadě. Už si zkusila další cukrářku?
Odpovědět
Luci jo jendé jsem psala,ale ejště s eneozvala tka uvidíme..počkám a pak kdyžtak napíšu další
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a z tou mojí cukrářkou sis to asi rozmyslela,že? Holky asi máte pravdu z tou květinovkou. Původně jsem to nechtěla a teď mě zase něco popadlo a napadlo. Ale nebudu to přehánět, bylo by tam toho fakt hodně, protože ják říká Lucka budu tam mít i svíčky, ovoce, cukroví, koláčky atd. Na hlavní tabuli květinovou výzdobu si udělat nechám + ještě moje kytka a kytky maminek, tak něco živého tam bude a na vedlejší tabule se vyprdnu :-D Stejně, já se tam budu strojit s nějakou tabulí a krásná bude pouze v ten první okamžik kdy přijdem na hostinu, kdy bude prostřeno na oběd a po obědě už se to stejně všechno "rozhází" a bude po parádě :-( No,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já nebudu mít květinovku ani u nás, protože si tam pak dám mojí kytku a ta nám to tam bude zdobit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla na tu mou tabuli jen něco malého,co mám v albíčku inspirace (fotka 2,3)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta trojka mi připadá už dost veliká,ale obojí je krásné! Když, tak já bych šla do dvojky. Už mám doma lísteček na poštu. Jupí, zítra to jdu vyzvednout a pak už se budu jen kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už ses taky dočkala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo dočkala, ale ta pravá radost bude až to rozbalím :-)
Odpovědět
ROmi,no počkám,jestli někoho nenajdu blíž a když ne,tka zkusím tu tvoji ;-) Ale myslím,že když to nebude tak moc skosené,že by neměl být problém :-) Luci,tka to je supr,že ses dočkala,mě to dojde tipuju tka v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám po angíně, jsem zase v práci. Konečně jsem "vás" dočetla, vy jste hrozně ukecaný :-D . Vítám novou Lucku, vím určitě, že pro církevní sňatek stačí, aby byl pokřtěný 1 ze snoubenců. Ale nějaký to sezení s farářem před svatbou asi budete muset podstoupit. Romčo, široko daleko v žádnym květinářství netuší, co to je organza, natož aby ji prodávali. :-S Tak to jistí net. V galanterce zas radí koupit běžnou šířku (150 nebo 270 cm) a nastříhat na pruhy dle potřeby (prý, kdyby se nastříhala těma zubatejma krejčovskejma nůžkama, tak se nebude třepit), tak uvidim. K tvým šatům, určitě se neukvapuj a nekupuj první co kde uvidíš, třeba přes zimu narazíš na ještě hezčí a pak by ti to bylo líto. Luci, já tu nebyla, když jsi ukazovala tu jmenovku, mohla bys mi poslat ukázku do IP, abych se taky pokochala, prosím? Kačko, ten tvůj dort je pro český cukráře, který jsou zvyklí na klasiku velký oříšek, musela bys najíst někoho, kdo se nebojí experimentovat. Já asi nechám udělat dort v cukrárně (pekárně) Adélka, už jsme od nich měli "hurvínka" a náklaďák podle fotky a povedli se jim. Asi to bude podobný jako má Lucka (Lupi) v albu obr. č. 6).
Odpovědět
Ahojyk HAni, tak to je dobře,že sji zdravá ;-) JAko snad na dort někoho najdu a když to nebudu chtít tak moc skosené,tka by snad neměl být problém.TO už by ty horní patra udrželo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, můžu se k vám připojit? Plánujeme s přítelem svatbu v dubnu 2010 - konkrétně 10. 4. Když jsem tak pročítala tuhle diskusi, tak si říkám, jestli už není pozdě. Zatím nemáme ještě nic promyšlené ani zařízené. Tak doufám, že se to dá stihnout. Momentálně zařizujeme nový byt, takže i tak máme starostí až nad hlavu.
Odpovědět
Ahojky pernikova_sovicko,rozhodně není pozdě.Máš spoustu času. JEn třeba já nakupuju ty menší položky,aby toho pak nebylo tolik najednou. JEn pokud chceš nějaké žádanější místo a fotografa,tka je lepší si to zajistit už teď ;-)
Odpovědět
Ahoj Kaczko! Díky za přijetí? Co myslíš těmi menšími položkami? Souhlasím, že čím víc toho bude hotové (a zaplacené) v předstihu, tím lépe ;-)
Odpovědět
Tak třeba výzdoba pokud chceš vlastní nebo třeba vývazky nbeo různé potřeby pro tebe,jako punčochy,závoj atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda, Romča psala, že si zapisuje každý nákup a výdaj, co se svatby týče, já původně chtěla taky, ale nějak nemám odvahu to sepsat všechno pod sebe, asi by mě kleplo, kdybych viděla tu konečnou sumu, takhle pomalu zapomínám, za co jsem kolik utratila a tolik mě to nebolí... hezky se ty výdaje rozloží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám novou nevěstu! neboj všechno v pohodě stihneš. Času je ještě dost. Hani, já jsem chtěla původně dortík te jak si psala (obrázek 6) ale měl ho teď můj bratránek a já bych prostě nesnesla abych si udělala stejný,tak bude jinej...tak hledám zatím inspiraci...jediný co vím,že budě hranatej, postupně uskákanej a né přímo na koso a bude mít každé patro červenou mašli. Já si taky všechny výdaje sepisuju,abych měla přehled i co už mám koupeno a i kolik jsme do toho už dali korunek. Myslím,že je to dobrý mít přehled. Tu jmenovku musím poslat až doma....v práci ji nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, zdravím tě po nemoci a taky zdravím novou dubnouvou nevěstinku - perníkovou sovičku :-) Už nás tady teda ale je, že?Ale to je fajn,že se tak rozrůstáme ;-) Perníková sovičko myslím,že začít s přípravami nikdy není pozdě. A jak říkala kdysi Kačka - někteří stihnout uspořádat svatbu i do měsíce a vy nato máte ještě 7 měsíců, takže pohodička. Hlavně si, co nejdříve zajistěte místo hostiny, obřadu, fotografa a případně muzikanty, pokud budete chtít a to je pro začátek asi to NEJ ;-) Hani, to se teda divím, že v kětinářství neznají tu organzu. Naštěstí jsou i jíná místa,kde se dá koupit. Taky jsem se dívala i u nás v metřáži, ale toho stříhání bych se asi bála,že by se to třepilo a pak to třeba zaentlovat, což já bych nezvládla,protože šící stroj není můj kamarád. :-( Takže raděj bych to asi koupila natom netu.Ale záleží na tobě ;-) Jinak ten deníček si myslím, že je dobrý nápad a snad mě z toho pak neklepne :-D Ale myslím,že ne, protože na velkou sumu se připravujem a bude v tom přehled,co kolik stálo. Měla to tak i moje sestřenka,tak to mám po jejím vzoru. Mám v plánu si to rezepisovat i tak, co platím třeba já, co přítel, co rodiče atd. Ale zatím jsem všechno platila jen já, protože je to sama dekorace a to je parketa moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, co se týče šatů, tak se určitě neukvapuji. Kdyby tomu tak bylo, tak navštívím jeden salon a tam si vyberu. Já jich ale navštívila už 4 a ještě mám v plánu navštívit 2 nebo 3. Z každého si vždycky vyberu nějaké favoritky a pak budu vybírat. A jak říkáš ty a říkají to tak i v salonech, že na podzim bude ještě nová kolekce, ze které si pak můžu vybrat. Ale je fakt, že nová kolekce bude dražší. Až ale obejdu všechny salony,co chci, tak si vyberu jeden, kde si už nějaké konkrétní šaty zamluvím (asi v září), které pak ještě klidně můžu vyměnit za nějaké jiné z nové kolekce,ale už nebudu moci vybírat v jiných salonech, protože už budu muset mít asi zaplacenou zálohu při zamluvení šatů.
Odpovědět
Já si to píšu do takové složky v excelu,kterou jsem kdesi našla.JE tma vše pěkně rozepsané a pěkně se ti to dole sčítá.TEda výzdoba tma rozepsaná není,tka to tma píšu jen plus mínus na kolik mě to vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, já nemyslela ty šaty v salonech, ale jak jsi přemýšlela o těch v bazaru, víš.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče těch šatů v bazaru,tak je fakt,že to bylo chvilkové poblouznění, ale na druhý den už jsem to viděla všechno zas trochu jinak a už o nich teď ani nepřemýšlím. Hodně mě ovlivnilo to,že to bylo moje "vysněné" šatičky a řekla jsem si - bylo by krásné je mít, ale byly taky důvod proč NE. Např. starosti z vyčištěním, vyžehlením, možná upravit délku atd., teď cesta do Brna na zkoušku aj. Kdybych byla z Brna,tak asi neváhám, ale takhle je to jinak. I salon má jistě své výhody a jakousi určitou beztarostnost - všechno ti připraví, nachystají a ty si přijdeš jen pro hotovou věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí plně s tebou souhlasím. Pak si jen šatičky vyzvedneme a bude po starostech. Je fakt,že když je člověk dá do čistírny,tak stím taky moc starostí není. Ale takhle to bude uplná pohoda. Já jsem i zvědavá kolik věcí koupím navíc než budeme potřebovat...ale snad toho nebude moc, nebo spíš vůbec nic. ;-)
Odpovědět
U mě hraje hodně cena.šatičky které s emi líbí ybch buď u nás nesehnala,enbo sehnala za nehoraznou cenu..tak proto s je kupuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Kačko pravda. ;-)
Odpovědět
Ale bude hrozné si vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: =-) ha...mám tě :-D tady jsem ti odpovídala...ať to sem nemusím kopírovat ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Kačko, to budeme mít fušku asi všechny....vůbec si to ale nedokážu představit.
Odpovědět
No ale už s etěším jak s ebudem postupně vdávat x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?