Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se ta organza taky moooc líbí,že je taková zdobená,ale nevím jestli by to nevypadalo divně,když by na ostatních byl tyl...netlouklo by se to?
Odpovědět
Si ymslím,že ne.Přeci vždy jsou auta svtebčanů jiná.Tvoje musí být poznat od ostatních.Já ybhc se toho nebála. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si mě teď teda pěkně nalomila..... asi nad tím ještě zauvažuju...
Odpovědět
Luci,vžyť se auta většinou zobí jen stužkou.Tak si ymslím,že vůbec nebude vadit,když budou tylem ;-)
Odpovědět
Holky,my dneska odjíždíme k mame na prázdniny,tka tu nějaký čas nebudu. Tak toho moc nenakecejte. Luci tobě krásnou ovolenou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám tak nějak dobaleno a už abysme jeli...ale to až zítra ráno. Asi tu skoro nikdo nebude,tak jsem taky zvědavá jak moc budu dočítat. Tak se mějte krásně! Páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kačko,taky jsem zkoukla konečně ty šaty na převlečení a jsou pěkný. Moc se mi líbí jak je udělanej ten vršek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem se vrátila z chaty a vidím,že tu teď bude těch prá dní asi prádzno,ale nevadí. Aspoň toho tolik nenamluvíme a udělám možná doma více práce :-D a vy nebudete muset pak moc dočítat. Katy - ty šaty na převlečení jsou krásné!!!! A co se týče zdobení těch aut, tak já pro sebe i pro ženicha bych cthěla organzu a ty ostatní asi nijak zvlášť nebudu řešit a opantlím je, jak to bývá zvykem pouze bílou stužkou a ještě uvidím jestli tou tenkou nebu tlustší. Na a my budeme mít ještě autobus,ale ten samozřejmě mašlit nebudu!! :-D Užijte si dovolenku a zase někdy papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že dnes si moc nepokecám, tak mizím,papa a krásnou dovoleou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že ani dnes se tu nikdo neobjevil, ale není divu,když bylo tak nádherně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uuuuuuu, kde jste kdo? Zdá se,že bez Kačky a bez Lucky to tady nějak vázne a nežije :-(. Vypadá to,že si budu muset počkat až se mi holky vrátíte z dovolené,ale to nevadí :-). Přeji vám to, tak si ji krásně užívejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak než se holky vrátí, tak aspoň sdělím své zážitky. V pátek jsem vyrazila do města, natěšená, že si konečně nakoupím něco na tu výzdobu. Šla jsem na jisto do dvou obchodů - jeden takový krámek pro radost, tam jsem sehnala jenom zelený kamínky (dospod pod svíčky) a dost, druhý bylo veliký květinářství, se spoustou dekoračních předmětů a jako naschvál bylo všechno v zelený a bílý barvě tak probraný, že jsem vůbec nic nevybrala :-( . V bytovym textilu na mě koukali jak na ..., když jsem chtěla dekorační organzu, síťový punčochy taky nikde nevedou a bílý botky leda tak žabky k rybníku. A korunou všeho byla saténová stužka 25 m skoro za 300,- ]-( Takže ať žije internetový obchod!! Jediný pozitivní je, že už máme kabel k telefonu, takže stáhnu fotky ze zkoušení šatů a dám si je do alba, abyste mohly posoudit. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanunka - huráááá aspoň někdo se ozval :-D , ahojky. Chtěla jsem se zeptat,co je u tebe nového,ale už si mě předběhla a všechno si zdělila, i když jak vidím, moc radostné zprávy to nejsou,ale nezoufej, přípravy teprve začínají!!!Ale věřím,že tě to naštvalo i já bych z toho byla asi smutná,kdybych vyrazila na nákupy a bez úspěšně. Na fotky se ráda podívám,až tam budou,tak pak dej vědět,jak se to podaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mě teď žádné novinky nejsou. Takže bohužel nemám o co se s tebou podělit. Nakupovácí mánie u mě probíhala minulý týden, kdy jsem si objednávala nějaké věci a chodily mi balíčky a šaty jsem bohužel ještě žádné nezkoušela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám nový přírustek - přísavky na kapotu auta na přichycení šerpy :-) 1 ks za 6 Kč a koupila jsem jich pro sichr 10 ks. Slyšela jsem,že 3 ztačí,ale raděj sem jich vzala víc,aby nám to pak z auta neuletělo :-D
Odpovědět
Ahojky ja v te sve objednavce na netu mela i spendliky s perletovou hlavickou, ale nevzala jsem je, protoze byly spis bezove nez bile, prosla jsem mesto, byla jsem asi v 5 galanterkach a tescu a nikde nejsou spendliky s ozdobnyma hlavickama, jen obyc, tak nakonec teda jsem vcera objednala zas pres ten internetovy obchod ale zluty spenlikky, ze bude bila a zluta stuha, kyticky bila uprostred a na tom zluty spendlik, uz jsme si i jeden vyvazek vyrobila, protoze mi pani dala 3 spendliky ruznych barev dom na vyzkouseni, ale nemame nabity baterky do fotaku, abych to vlozila do alba. Takze tot moje zazitky za posledni dobu :-)
Odpovědět
jinak jsem trosku koukala jak je to s pronajmem autobusu, ale moc jsem toho nenasla, takze to pak jeste necham na Radka, aby mrkl kolik to stoji, jestli neresit dopravu prave busem
Odpovědět
jak Hanunka pise o zkouseni satu, tak to jsem taky minuly tyden se stavila do jednoho svatebniho salonu, mrknout jaky maji saty na prodej, a teda docela hruza, vubec bych si nevybrala,a dost me prekvapilo jak ty saty jsou tezky a ze jsou z takoveho divneho materialu - nikdy jsem nikomu na svatebni saty nesahala, takze me to fakt docela prekvapilo, ale tak mozna jsem koukala zrovna na nejaky horsi, i kdyz teda se tam vyskytly i za cenu 12000 Kc
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - my budeme mít taky autobus,ale co se týče ceny,tak nemám představu,ale odvýjí se to jistě od počtu kilometrů a taky možná záleží, zda to bude bus od veřejné dopravy nebo nějaký soukromy dopravce. Já jsem ještě na šaty nebyl, jak už jsem říkala,ale taky mě někdy napadne myšlenky,co když si nevyberu, protože nebude z čeho :-( I když mě spíš každý přesvědčuje o opaku,že si nebudu moci vybrat z té spousty hezkých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachaceku tak pak ty vývazky dej do alba. Jde to lehce? Děláš to podle takové té šablony z polystyrenu?Já už bych taky nejraděj začla,ale nemám špendlíčky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chci taky ty s tou perleťovou hlavičkou.Ale u nás je taky nikde nemají, z těch stránek,ze kterých jsem si objednávala,tak tam taky nebyly. Ale už to mám domluvené,že mi je ojedná jedna holka od nás z jiných stránek,kde bude dělat objednávku a pak mi je předá a podělíme se o poštovné na půl. :-) Ale bude to asi až koncem srpna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem venku, teď jsem trochu poupravila ty fotky, ale až si je prohlídnete, tak je pak asi zase smažu, přece jen jsou jenom z telefonu a na rychlo, takže žádná velká kvalita a já se tam taky moc inteligentně netvářím. :-N Nejhorší je ten pohled ze předu, slečna mi to zkazila tim bolerkem (to se k šatům nehodi ani střihem ani materiálem) a taky jsem neměla boty, tak jsem jak ustřižená :-| . Ale jinak jsem se v nich cítila příjemně. Taky si holky odmyslete tu poprsenku a rozcuchaný vlasy :-D .
Odpovědět
hanunka - tak jsem koukala na ty fotky s satama,saty pekne, ale jak mas na sobe ten kabatek s rukavama, tak to se mi moc nelibilo. Ty predpokladas ze bude v dubnu zima?? Zas pisu trochu negativne, ale jsem zvykla rict co si myslim, tak promin.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuka - ty šaty vypadají hezky a s tím bolérkem máš pravdu,že se k tomu noc nehodí,ale ten střih se mi celkem líbí, když je takové vykrojené, jen ty dlouhé rukávy mi k tomu nejdou :-| Možná kdyby byly tříčtvrteční nebo po lokty,tak by to vypadalo jinak. Moje kamarádka takové podobné bolérko měla v červnu na šatech a vypadalo to hezky. A myslím,že to určiě není od věci myslet v dubnu na něco takového. Takže se pak pro sichr určitě taky po něčem takovém poohlédnu. ;-) Všichni si přejem,aby bylo hezky,ale možná ráno ho každá snesem, 30 stupňové vedra jako jsou teď určitě nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - už jsem shlédla tvou nakoupenou dekoraci v albu - hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, plachacku (Luci), já s tebou naprosto souhlasim, mně se to bolerko taky vůbec nelíbí, má hrozně široký rukávy a prostě k těm šatům nejde, vypadám s tím jak rambo :-S :-D, jestli si budu něco pořizovat přes ramena, tak bych radši jen nějaký šál (z nějaké lehké průsvitné látky nebo háčkovaný), ale třeba nebude nutný. Na dekoraci jsem taky mrkla, hezké to je, ty měňací kamínky už jsem taky někde viděla, ale ne v barvě pro mě. Copak to je v tý malý lahvince? Romi: Budoucí švagrová se vdávala taky v půlce dubna a říkala, že všichni v kostele mrzli, ale ona byla tak nervózní, že se potila a žádný "přehoz" nepotřebovala. A taky si dáme ráno určitě panáka na kuráž i na zahřátí, tak by to snad s těmi holými rameny přežijem ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my sme vcera kupili zenichovi nadherny smetanovy oblek z Pietro Filipi za 2890 Kč !!!!! Takze to je prva vec co doma mame na svadbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tinky, tak to je super cena, určitě přidej fotku do alba, ať se pokocháme :-) Můj ženich obleky téměř nevyužije, takže mu jeden doma stačí a na svatbu si bude půjčovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky urcite pridam. No ten moj oblek vyuzije. A za taku cenu....je nadherny. Povodna cena 9000 Kč. Kolko vlastne stoji pujcovne panskeho obleku?
Odpovědět
Profilova fotka
tinkyy - jaktože byla na ten oblek tak velká sleva? To je výborný kup. My budeme taky oblek určitě kupovat. Pavlík sice doma 2 má,ale ani jeden z nich by se jako svatební nehodil,tak koupíme nový a určitě se pak po svatbě pár příležitostí najde, kdy ho využít. plachacku - na kuráž si dám uričtě taky,protože budu určitě hodně nervózní. Ale nevím jestli mně to natolik zahřeje,abych nic nepotřebovala přes ruky. Máme to v kostele a já jsem ještě taková "zmrzlina", je mi furt zima, pořád mám studené ruce,tak nevím?Pokud na něco hezkého narazím,tak si to možná pro jistotu půjčím,protože v kostele bude uričtě zima, brrrrr.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?