Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - předpokládám, že ty taky asi chodíš na nehty,že?A můžu se zeptat kam?Chodíš někde v Uh nebo někde jinde?Už jsme tady s holkama nehty několikrát probírali a já mám s nimi trošku problém, že jsem to už párkrát zkoušela, ale nikdy mi to dlouho nevydrží. Holky mi tady radily, že je třeba vyzkoušet různé gely a že se určitě nějaký vhodny najde. Tak jsem se chtěla zeptat kam chodíš ty?A kolik platíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Sice chodím na nehty,ale bohužel ne do UH.Chodím do Koryčan (jestli víš kde to je),od nás je to cca 10 km a platím 350 Kč.Dneska jsem byla v solárku č. 3,protože 1 ani 2 neměli volnou.Ale bylo to dobré.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Holky, taky se už mooc těším na zítra do solárka, snad to stihnu. Teď jdu ještě dělat maličké srdíčka na cukrovíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti vím, kde to je, ale tam teda jezdit nebudu :-D Zkusím ještě jednou tu hoku, co mi to dělala posledně a zeptám se jí jeslti by mi nemohla zkusit dát nějaký jiný gel, pokud má? A pokud ani teď to nevyjde, tak budu muset zkusit zase jinou nehtařku a pak už by to možná bylo do třetice všeho dobrého :-) Možná se ani nemá cenu ptát, zda znáš v UH nějakou nehtařku, kterou si holky chválí, protože je to asi vždy individuální, jak to tak pozoruji, jak komu sedne gel, že? Vím, že k té holce co chodím já chodí spousta žen a pravděpodobně nemají žádné problémy a já.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi je to opravdu individuální i ta moje nehtařka mě říkala,že ji tam pár lidí došlo zpátky,že se jim to loupe,přitom mě i mamce,která tam taky chodí,to drží jak přilbité a někdy to mám i 5 týdnů....Asi záleží i na kvalitě nehtů,určitě i těch gelů apd. POdle mě je to něco podobného jak třeba barvení hlavy,nebo trvalá,taky to každému chytne úplně jinak.........
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla dnes opět na 1. na 10 minuta a ve středu jsem se nechala napsat taky na 1. a pak už možná zkusím nějaké jiné. Uvidím a možná už i ve středu, kdyby byla volná třeba 2. nebo něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla dneska na té 3,přirovnávají to prý trochu k turbu,ale bylo to v pohodě.Já se neobjednávám,protože pokaždé jsem v UH v jinší dobu a nebo mě do toho něco vleze,si říkám,že se nějaké volné z těch 5 vždycky najde a když ne tak těch 10 min.cca počkám......Dneska tam byla ta mladá holka a ta je hezky opálená že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám hotová srdíčka a jsou moc pěkné. Už se těším až snima budu zdobit cukrovíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi šikulka Luci! Já jsem se dívala na ty jejich stránky na typy těch solárek a když bude ve středu volno,tak zkusím tu 2 nebo 3, ať mám změnu. Jo,jo, máš pravdu - hezky opálená byla a mi snad budem po pár návštěvách taky. Ale zatím ještě nic :-( Ty už nějaký výsledek pozoruješ, když chodíš na ty "silnější"?Asi ještě taky ne,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já jsem byla dvakrát a když jsme byli o víkendu v Teplicích,tak se mě švagrová ptala jestli jsem začala chodit do solárka,že mám nějakou barvičku...tak mě potěšila a i jsem to na sobě trošku pozorovala,ale je to vidět zatím jen maličkato.Ono to chce trošku času než se vybarvíme ;-)
Odpovědět
x-) holky už se nám to blíží... uz brzy budem novomalnzelky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím Luci - všechno chce čas i to opalování a raděj začínám pozvolněji. Ale myslím, že za týden, 14 dní už to bude jiné kafé :-)Teda aspoň doufám? :-| Pavlinkaaaa - blíží se to šíleně rychle, až mě to začíná chvílemi i děsit a dostávám trošku strach. To snad ani není možné, že to tak utíká. Vždyť nedávno byly Vánoce, vzpomínáte?Jak jsme říkali,že po Vánocích už to uletí a ono fakt!Letí to neskutečně rychle jako voda. Už tu máme březen a než se nadějem bude duben a to už pak bude úplný konec. Nebo začátek? x-)Vždyť některé, co to máte začátkem dubna už to máte za pár holky. Ještě, že jsem až na konci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky nestrašte...Romí máme ještě dva měsíce...ale Pavlínka už za měsíc...jé to já za měsíc už budu nervní jako blázen...No jo Romí dobře si vzpomínám,že jsme říkali,že po vánocích to poletí a letí to snad ještě rychlejc než jsme si představovali. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my dvě a ještě i Marťa a teď nevím, kdo ještě to máme přesně za 54 dnů :-) Pro dnešek se loučím,papa
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozně malé číslo...je to šílený jak to letí. Taky se loučím. Mějte se pa
Odpovědět
Už se to blíží hrozně rychle :). Začínám mít strach abych na nic nezapomněla a aby se všechno podařilo nachystat. Ale... taky se už tak těšíte ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
aliwella: to je jasný že se těšíme,ale i se bojíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, souhlasím s Luckou. Zpočátku jsem se horzně moc těšilo, když to bylo rok dopředu, teď mé těšení trošku občas přechází ve strach, ale stále se těším x-) . A hlavně se moc těším nejen na svatbu, ale i na to,co přijde po svatbě a co už spousta z vás zná - na společené bydlení, když spolu budem bývat každý den a téměř celý den, budem spolu trávit společně spousta času, no prostě žít vedle sebe x-)
Odpovědět
ahoj všem! Jak se daří jak píšete hrozně to už letí tuto sobotu půjdeme zamluvit koláčky a květiny už mě nebaví čekat jsem z toho nervozní tak to prostě objednám a bude. Holky myslíte že je blbý si donést do květinářství svojí myrtu my totiž máme doma jednu velkou která by stačila na všechny vývazky a když jsme se byli v květinářství ptát tak se nás ptala jestli máme buksus že by nás to vyšlo levněji že bychom si ho mohli donést ale to jsme jednali s maminkou té paní která nám ty kytky a vše ostatní bude dělat a mě je teď blbý se ptát jestli si můžeme donést svojí myrtu když ona o tom nic neví je mi to trapný co myslíte vy? A taky chci dát fotku kytičky kterou chci udělat tak nevím mám z toho obavu aby se neurazila a to samé mám i obrázek dortu tak nevím jestli to není blbý :-|
Odpovědět
Ahoj holky, lucie.rakos mně v květince řekli, že si mám donést obrázek na 100%. S dortem nevím, ale kdybych měla nějaky vybraný určo bych se zeptala, zda i takový udělají. Jinak jste všechny šikulky, jak to stíháte. Já snad tento týden poprvé dorazím do solárka. Snad se stihnu alespoň trošku opálit :-S Chodíte všechny 2 x týdně?
Odpovědět
marcich já byla poprvé v neděli a dnes jdu také budu chodit 2x týdně a uvidím snad to trochu chytne už se těším až budu mít barvičku akorát mě vždycky štve že mi nepřijde vůbec že se to chytá. Kdy myslíte že to bude vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Lucie.rakos, samozřejmě že to není blbí si donést své obrázky! Ba naopak! Jak květinářka,tak i cukrářka má pak pěkně představu co si přeješ. Nikdy to teda není 100% jak na obrázku,ale tu podobu tam jistě najdeš. K tomu solárku....je to složité kdy se to začne projevovat...já byla 2x a už to trošku vidět je,ale záleží na tom do kterého chodíš, jakej si fototip, jakej aktivátor používáš. Jak jsou nové trubice....je toho fakt hodně a každá se opaluje jinak. Já jsem dneska solárko bohužel dneska nestihla,ale to nevadí,tak si to dám tento týden jen jednou a to zítra. No a dál se uvidí...možná to bude i na poslet a uvidím co mi poví paní na kožním (jdu na prohlídku znamének a pih a zároveň i na odstranění).
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie.rakos - určitě není blbé si donést obrázek, ba naopak je to lepší, když cukrářka nebo květinářka ví, jakou máš představu. Jak říká Lucka, určitě to pak nebude věrná kopie, ale přece je to lepší, než kdybys jim měla vysvětlovat, jak to má vypadat.To by bylo obtížné. A kdybys neřekla vůbec nic, tak kdo ví,co by ti pak udělali. Já do květinářství určitě obrázek ponesu a paní na dort jsem fotku taky posílala mailem. Teď je ta moje cukrářka na nějaké operaci, tak doufám, že jí to vše dobře dopadne a brzy bude zdravá, abych se za ní mohla stavit a už se domluvit na hotovo a zase bude další starost z krku. Já se snažím chodit do solárka zatím 3krát týdně.Byla jsem včera a jdu zítra, tak už se těším. Zítra možná zkusím to silnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte nebo neslyšeli jste,jestli se může jít před kosmetikou do solárka,jsem totiž objednaná na kosmetiku až o půl 6 ve čtvrtek,tak že bych ten čas před tím využila na solárko,ale nevím jestli se to může...... Lucie.rakos-určitě to není blbé si donést fotku,vždyť sami v květinářství jsou rádi,že zhruba ví,jakou máme představu Já si taky myslím,že to solárko stačí jen tak pozvolna,stejně nechci být nějak moc opálená,jen tak trošku.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to ti teda neporadím, protože netuším :-S Ale možná v tom solárku by to mohli vědět, tak to zkus a uvidíš. Ale já myslím,že snad ano? Alo možná záleží, co ti bude kosmetička dělat?Pokud by ti možná dělala nějakou masku, tak by to možná příliš vhodne nebylo, ale to je jen má domněnka, fakt netuším. Marti v Jisku mají opět ty deštníky, tak se tam asi některý den cestou z práce stavím, ať ho mám taky pro sichr.Snad ještě budou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra nám přivezou ty spotřebiče, jupíííí :-) A zítra už nám snad vyjde i to zvaní na svatbu. Já už jsem chtěla chodit hned od pondělí, ale Pavlík chodí tyto dva dny pozdě z práce. Tak snad zítra?Zítra sice bude v práci trošku déle já, ale ne zas tak dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Už po několikáte dnes koukám a nikde nikde :-( Uůůůůů holky, kde jste kdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, nějak fakt nemám čásek, ale jen vám chci zatím napsat, že jsem našla půjčovnu potahů na židle jen za 30 kč za kus.paní je moc ochotná..tak kdybyste někdo chtěl kontakt. já si je objednám, páč v tý hospodě jsou fakt děsný. jinak jsem dnes koupila červený deštník, ale není jen na svatbu, ale i na normoš.. zatím romče gratuluji ke spotřebičům! a pokusím se něco dočíst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, úplně v poho. Chápu, že všechny na tom nejsme s časem stejně. Taky si ješě živě pamatuji, jak jsem hodně nestíhala v práci a doma, ale teď to mám posledních 14 dní v práci takové klidnější i dětí je málo, takže pohodička. Tak jen čekám, kdy se to zase nakupí, nebo už to trvá podezdřele dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt děsný, jak to letí.. jinak vlastně mám novinku, byli jsme v restauraci potvrdit termín, napsaný jsme tam naštěstí byli.. a taky jsme dohodli nějaký detaily.. už jsme nahlásili oběd i raut..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?