Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@petulkkab Žádný pytel od brambor, neblázni! Budeš krásná nevěsta! Zkus sehnat švadlenu - mě díky ušití šaty vyjdou na polovinu....což už se vyplatí. Látky objednám přes net a hotovo. Navíc je pak budu moct buď prodat nebo s nimi naložit dle sebe - půjčené vrátíš a peníze za ně v podstatě vyhodíš....
Odpovědět
Profilova fotka
@ewitschka Já hlavně koukám po kravatě pro ženicha. Líbil by se mi jemný růžovo oranžový proužek. Ale našla jsem nějaké stránky, kde dělají kravaty i na zakázku, tak přinejhorším zkusím to. Jinak počítám, že budu shánět věci pro každou barvu a nějak si to mixovat dohromady.
Odpovědět
@krejci1510 To bude asi nejlepší, aspoň si to nakombinuješ podle sebe a svého vlastního citu. Na kravaty zkus mrknout sem http://www.nejkravaty.cz/Svatebni-kra... i ro důzných jiných kategorií nebo ještě http://www.kravatak.cz/kravaty-a-moty... Třeba něco najdeš, i když možná už tyhle stránky znáš...
Odpovědět
@ewitscha Nechat si šít svatební šaty, to mi zatím vždycky přišlo jako strašně drahý... Můžeš mi kdyžtak do IP napsat na kolik tě přibližně vyjdou, třeba by se mi to taky vyplatilo, navíc mám nekonfekční postavu ...
Odpovědět
Profilova fotka
@ewitschka kdyby to tak šlo,tak se za měsíc klidně vdám :-) my jsme zasnoubení od loňských čarodějnic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ewitschka já budu zas koukat po kravatách pro svědky a táty,ženich bude mít motýlka maximálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se z Vás tady ve fóru budu vdávat asi jako jedna z prvních, plánujeme svatbu na 2.6.2012 a to kvůli počasí - přítel chtěl tak, aby nebylo vedro a já někde četla, že na začátku června je počasí nejstabilnější, tak tomu budu věřit, musí být hezky, ale ne horko :) Jinak už mám fotografa...to byla docela fuška a taky místo - i když nevyšlo to původní, jsem teď dost nadšená. Mimochodem, kdyby jste věděly o nějakém dobrém hudebním duu (triu) na hostinu v okolí Brna, dejte vědět. To, co jsem si zatím poslechla na webu byl slabší průměr, nebo nevyvážená dvojice, jeden zpíval super, druhý krákoral. Budu se těšit, že si tady vyměníme zkušenosti a bude to fakt ten nej den.
Odpovědět
Profilova fotka
@jani2012 zkus Littleband,ty máme my a líbí se nám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás v rodině je tradice... vždy hraje strejda, který je profík... u nás tomu nebude jinak... ale budeme mít i DJ, aby si ne své přišla mladší generace... budou se střídat... takže budeme mít všehochuť. :-) přes polku a valčík k discu a hlavně 3sester, které má Bubák rád...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta díky za tip, zkusím se na ně mrknout :)
Odpovědět
my jsme se ještě nerozhodli, co myslíte- může cd nahradit živou hudbu? Budeme mít tak 55 hostů, tak aby se bavili...
Odpovědět
Profilova fotka
@jani2012 jsou přímo z Brna a pokud je v Brně hostina,tak si neúčtují dopravu,většinou hrají v duu-žena a muž-klávesy a kytara,hrají všechno možné a není to špatné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@ewitschka no to mně by je v jednom salonu ušili, ale jelikož si s drahou polovičkou platíme svatbu sami, nechci příliš rozhazovat a ty šaty by mi v tom salonu vyšly na 11 000,-... pro někoho to třeba není tolik ale pro mě je to docela dost:(
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj My si sestavíme naše oblíbené písně na CD a asi se to jen pustí. Ale přítelův taťka je bývalý DJ a často dělá ozvučení na různých akcích, tak budeme od něj mít půjčenou aparaturu. A hostů budeme mít tak 80-90 ;-)
Odpovědět
@petulkkab Tak mi je bude šít švadlena. Je to paní, která se šitím živí a vyjdou mě na půlku půjčovného...což už za to stojí :-)
Odpovědět
@jitazaj U nás vyplývá hudba z našeho zaměření a celoživotního "poslání" - budem mít cimbálovku :-) 8-) Kdybys chtěla, tak na Brňáky ti můžu poslat kontakty, ale jiné muziky nebo seskupení tam bohužel neznám - jako jiný žánr. Ještě jazzmany...
Odpovědět
@ewitschka a to je kolik jestli se můžu zeptat? A myslíš si, že 11 000 je za to ušití hodně?
Odpovědět
@petulkkab Podle mě je 11tis. za ušití přemrštěná cena - vždyť (aspoň u nás) i půjčovné je za 8-9tisíc. A ušití - nemám nijak bohaté krinolínové šaty, takže i s látkou se vejdu do nejmaximálněji 5tisíc. Ale počítáme zatím 3-4tisíce.
Odpovědět
@ewitschka No mně se to zdá taky moc a to taky nechci nijak složité šaty...
Odpovědět
@petulkkab Ty jsou krásné!! Jaký je to model, od koho, víš? Divej, tam nejvíc záleží na materiálu, ze kterého se šaty dělají - já je mám podobně splývavé, saténové. Tady bdueš potřebovat více látky na vršek, který se bude "mačkat", "řasit", takže s tím je třeba počítat. Ale když vezmeš obrázek k nějaké šikovné švadleně, tak ona ti poradí, co sehnat za látku a řekne ti i kolik tě bude stát práce u ní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, všechny Vás zdravím a přejí Vám užasnou svatbu v červnu... já ji oslavila letos a byl to nejhezčí měsíc v mém životě.. všechno jsem si krásně užívala a počasí vyšlo nádherně.. celý den krásně teplo,ráno zapršelo a pak svítilo sluníčko.. svatba v červnu je nejlepší... nejsou vosy a ani komáři večer... užívejte přípravičky a těšte se na svatbičky... stojí to za to, ať si každý říká co chce, tak se nejdejte a svatbu udělejte podle svých přání..
Odpovědět
Profilova fotka
Kravaty a košile jsem nakupovala pro muže v tescu a v ca, každý byl jiný a přitom všichni krásně do fialova.. moc jim to slušelo, když byli sladění... a ceny jsou zcela normální, žádné přemrštěné ceny nejsou..
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Jeeeeeeeeee spolocny datum
Odpovědět
@ewitschka Nemám páru, našla jsem je na ebay... jmenují se tam Alba Simple Bridal Gown Wedding Dress Vestido de Novia
Odpovědět
Profilova fotka
@rennattka no já se bohužel v tom červnu vdávat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila - prozatím máme jasno v tom, že bychom to chtěli mít venku včetně obřadu. Budete v jedné malé vesnici na Znojemsku. Ještě nám to musejí schválit na matrice ;-) Ovšem vzhledem k letošnímu povedenému počasí, abych se začala modlit, aby nám nepršelo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jani2012 ze stejného důvodu jsme si vybrali 2.6. také. Taky nechceme mít obrovské vedro, ale mám obavy z deště.
Odpovědět
Ahoj, tak mi máme rezervaci na 8.6.2012... :-)
Odpovědět
Tak máme závazně zamluvenou fotografku! Mám velkou radost, myslela jsem, že u nás jich bude volných hodně, ale ta naše je asi jedna z nejlepších a na náš termín se jí už někdo ptal!!! Tak jsem jí rovnou zarezervovala. Teď ještě aby mi potvrdili termín z matriky, že :) Ufff, tak snad jedna položka odškrtnuta.
Odpovědět
Profilova fotka
@chals no mně se to datum popravdě líbilo ještě z jednoho důvodu. Naučila jsem hezky přítele, aby si to pamatoval. 2 x 6 = 12 :-D Že to bylo v tomto století snad nezapomene. Memotechnické pomůcky jsou důležité, kvůli výročím a tak ;-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?