Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
ahoj všem, tak my to taky vidíme na červen - asi 30.6. (ale letos bylo pěkně hnusně, tak možná ještě vyhraje červenec). Svatba v kostele, zatím nevíme, kde udělat oslavu - nejlépe venku, garden party vlastní silou (tedy spíše silou kamarádů, tedy bez restaurace a obsluhy) - nenapadá vás nějaké pěkné místo v Praze nebo dojezdové blízkosti Prahy? (třeba rekreační chalupa, mlýn, atd.) Lidí bude asi sto, jen té rodiny je hodně. Jinak nemáme vůbec nic, myslím, že je ještě čas - jen to místo by to chtělo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Já si myslím, že když oba s přítelem vyděláváme, je jen v pořádku, že si svatbu zaplatíme sami a rodina může finančně přispět, jak sama píšeš, ve formě svatebního daru. Přišlo by mi hloupé po rodičích žádat peníze - stačí, že mě dobře vychovali a umožnili mi vystudovat :D Navíc máš pravdu.. takhle Vám nikdo nebude mluvit do toho, jak bude Vaše svatba vypadat. Samozřejmě záleží, jak na tom budete finančně po příjezdu z UK.. ale osobně bych naplánovala takovou svatbu, do které bych se finančně vešla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 Tak ta fialová mě těší, že tam je, aspoň toho nebudu muset tolik kupovat.. a už jste nějak mluvili o finanční stránce? Co vše tam plánujete mít (co se hostiny týče) a co dovolí přinést třeba svého kromě cukroví? Děkuji moc za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 My nic jineho krome dortu a cukrovi nosit nebudeme, takze na tuhle moznost jsem se neptala. Jen na to vinecko. Ale psala jsi, ze majitel je znamej, tak vam jiste povoli vic ;). Jj ja jsem si taky rikala, ze aspon na te vyzdobe se trosku usetri, ikdyz je mi jasny, ze stejne vetsinu si koupim :D JInak obed chceme klasiku se svickovou a jen jako desert neco lehciho, jako ovocny sorbet. Stejne bude dort, tak at se to sni :D A na vecer kalsicky raut se syry, rizecky, gulaskem, kztou na grilu a tak :) Finance nam rekli, ze mame pocitat 800-1000kc na osobu, max 1100, jestli budeme platit tvrdy alkohol, coz nebudeme. Bude tam vinecko a pivko zaplatime, zbytek at si koupi sami :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 A ta cena na osobu je za oběd i ten večerní raut? My svíčkovou asi neplánujem... Možná dáme ty tři druhy mas.. s přílohou by to mělo vyjít na 170Kč + polívka (tu dáme klasickou knedlíčkovou) a nějaký předkrm ještě nevíme jaký (takže by nás oběd bez pití měl vyjít na necelý tři stovky na osobu, tak to je fajn).... Majitel je sice známý, ale mých rodičů.. chtěla jsem se "obejít" bez nich... ale asi se teda budu muset domluvit s mamkou, jestli by tam šla se mnou... za ty ušetřený peníze to asi stojí... a alkohol si budou platit kamarádi na večerním rautu teda asi, kde už rodina nebude... snad to není blbý... ale chceme jich tam hodně a to bychom se asi nedoplatili...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 jj to je cena za jidlo a piti na cely den - obidek s rautem. No jasne, ja myslim, ze to kazdy pochopi, ze nemuzete platit alkohol, to jsem udelala letos na svych narozkach a malem jsem se nedoplatila a to jsem mela jen 15lidi...kdybych jim zaplatila veceri, udelala bych lip :D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 aj 90 je dost..........a este ked si to sami idete vsetko organizovat, tak to vas obdivujem...............preco ste sa rozhodli to poriesit sami ????? ci vas to vyjde lacnejsie???? my sme tiez nad touto variantou rozmyslali, ale zistili sme ze nas to vyjde rovnako .............tak sme sa rozhodli to poriesit bez tych nervov ´=DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@sasshika My si budeme pronajímat takovou rekreační chalupu, která vyjde celkem za levno a vyspí se tam zhruba 50 lidí, tak nemusíme řešit ubytování hostů, protože jich budeme mít dost přespolních. A v restauraci bychom za hostinu pro tak 75 lidí (když nepočítám děti) platili minimálně těch 70 tisíc a ještě bychom museli zajišťovat ubytování. A my chceme stejně jenom předkrm a polévku a pak už budou švédské stoly až do večera, takže žádný hlavní chod. Obložené salámové, sýrové, ovocné a zeleninové mísy zvládneme udělat se ségrou, taťka mi udělá několik litrů guláše a budeme péct čuníka a grilovat maso. Zákusky budeme objednávat na výslužky, tak vezmeme i aby bylo na hostině. Já doufám, že bude teplo, tak to pak člověk ani moc hlad stejně nemá. A pití vyjde o mnoho levněji, když si nakoupíme sami. Zatím si z toho takovou hlavu nedělám, ale to ještě přijde :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak i já se hlásím na termín červen 2012... Teprve nedávno jsme se s přítelem domluvili na tenhle termín, takže ještě vůbec nic sjednaného nemám a ani nevím co dřív... Každopádně nejprve musíme sehnat nějaký penzion v Beskydech a pak přijdou na řadu další věci. Nevíte o něčem? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 tak hej moze to vyjst aj lacnejsie..........=D my sme celkom vychytali ze si do saly mozeme tiez vsetko sami poriesit........takze co si najdeme to si donesieme, jedine co musime od nich zobrat je nealko a to sa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................=D
Odpovědět
Profilova fotka
@parketka27 vitaj teda...................aspon niesom sama co nic nema =DDDDDDD ale nieee neboj to zvladneme...........vsetko bude dokonaleeeeeeeeeeeeeee =DDDD vsetko sa stiiiiiiiiiiiiha
Odpovědět
Profilova fotka
@sasshika @parketka27 baby caute my tiez nemame NIC. a vidim ze by som mala zacat... :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ved toto ze vsetci koho sa pytam maju uz aspon nieco.............a ja stale nic.............
Odpovědět
Profilova fotka
@osicka ved toto ze vsetci koho sa pytam maju uz aspon nieco.............a ja stale nic.............
Odpovědět
ahojte, ak vam mozem poradit tak velmi lacneho a perfektneho fotografa vam viem odporucit, je to mlady chalan takze sa s nim da dohodnut vsetko .. www.zdenkoroman.sk
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 výbornej nápad, takhle tě to fakt výjde levněji, kdyby se přítel nechctěl předvádět, tak bych to taky tak udělala, koukala jsem an ty ceny za tvrdej alkohol a šly na mě mrákoty, šílené:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) :) :) , tak my máme zajištěný kostel ,místo kde se bude svatba slavit a svědky :) Kdo Vám půjde za svědka už víte ? A přemýšlíme jaký oblek ženichovi , jestli černý nebo bílý a jakou košili a kravatu :) Jestli kravatu slaďěnou s barvou kytice nebo košile . Ještě čas ,ale už přemýšlíme :) Jo a svatební oznámení bude něco takového co mám v albu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubliinka Ahojky, taky máme termín 9.6., jaký kastel máte a kde bude hostina a jaké budeš mít barvičky na svatbu??? my máme na Petrově a pak v restauraci Harmonie v Zastávce u Brna, ženich chce oblek bílý ale ještě to není jisté.
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 : Máme stejné datum , je tady ještě někdo 9.6 ? :) :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubliinka já taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief : Katolicky kostel - Jablunkov a vy ? A hostina bude v Bystřici nad Olši restaurace a Penzion Stadion . Kolik budete mít lidi ? Jééé Stejné datum .Barvičky na svatbu ještě nevím a Vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
na hositnu do 40 a večer na raut asi 70, nad barvami jsem hodně přemýšlela, nakonec to vyhrála bílo zlatá, doplněná moka ( tmavší hnědou )
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief : My budem mít na celou svatbu začínající snídaní a celou hostinou do 50 lidí. Kolem 47 , ještě zvažujeme kdo . Krásné barvičky vybrané , já ještě přemýšlím jaké barvy vyhrajou , zatím se inspiruju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubliinka Jeeee super a co uz mate vybrane? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 : Už jsem to tady psala v předešlých příspěvcích , nic moc toho zatím nemáme , kromě termínu a místa :) A Vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@vercisek81 Teda to věřím... alkohol je dost drahý, navíc když se má kupovat po panácích v restauračce, místo pár flašek normal v obchodě... příští týden se chystáme zajít k crlíkům to domluvit, tak snad to bude ok... doufám, že nám ten termín ještě nikdo nevyfoukl (asi 16.6.).
Odpovědět
Profilova fotka
@bubliinka Taky tak. Termin a misto jasne, jinak mam spoustu napadu, ale jeste nezrealizovanych.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Tak dej pak vedet, jak jste dopadli ;). Drzim pesti. Asi nebude moc takovych blaznu, jako jsem ja, co chteji mit termin jistej takhle dopredu - ale mozna taky jo :D
Odpovědět
Profilova fotka
Budete dávat zasedací pořádek ? Jmenovky , kde kdo má sedět ? Já nad tím uvažuju . My koupíme tvrdý alkohol ( asi dva druhy- ještě nevíme jaké ) i víno( červené , bílé , růžové ) zvlášť v někdě v obchodě a dovezeme si ho do restaurace . V restauraci koupíme jen přípitek ...a pak kdo si dá pivo, kávu , čaj tak si objedná a pak se útrata zaplatí za hosty . A co hudba ? Jakou budete mít , živou? Nebo Dj ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zamluvený termín na matrice:-D 16.6. v 11 hodin, já jsem tak šťastná a musím říct, že s paní matrikářkou komunikuji přes mail a zdá se moc příjemná:-) Jinak svatba bude laděna do tyrkysové barvy v kombinaci s béžovou a asi i zlatou... bubliinka určitě budu dělat zasedací pořádek a i jmenovky na stůl, nějaký návrh už mám v albu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?