Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Ahoj holky, svatbu máme 16.6. , docela se to rychle blíží a ještě se nejde pár věcí na zařízení, rozhodně nás bude víc kdo má pocit , že je toho nad hlavu =-) .Jinak mi chybí domluvit hostinu kytky a líčení s účesem, ten jdu zkoušet příští týden.Přesně jak píšeš @veverickak obřad máme v Botanický zahradě, tak přibyli starosti s hudbou musíme mít vlastní, židličky výzdoba a případně ještě varianta, kdyby pršelo. Tajně doufam, že bude hezky :-).Očistec to bude určitě :-D, ale určitě se to vyplatí.
Odpovědět
@krejci1510 veď toto, najhoršie je, že tí chlapi nad veľa vecami vôbec nerozmýšľajú...keby ťa aj v máji (kvetnu) požiadal o ruku, ťažko zoženieš fotografa alebo sálu, ktoré budú pekné, alebo cenovo prijateľné....ja som si sálu rezervovala vo februári (únoru) a chcela som pôvodne 23.6. - obsadená. Potom 16.6. - obsadená!! Tak to máme 9.6. Taktiež vo februári som hľadala fotografku - až na tretí pokus! Tieto veci sa musia riešiť v dostatočnom predstihu, ak chceš mať fakt kvalitu a to, čo si vysnívaš...my na to máme ani nie pol roka - od vianoc do 9.6. a poviem ti, že to je teda zaberák....ale záleží aj na tom ,akú chcete mať svadbu, čo všetko tam chcete mať, koľko ľudí atď...
Odpovědět
@leny11 fuuu, nechcem ťa strašiť, ale to máš teda ešte čo robiť....nemáš dohodnutú hostinu? A myslíš že niečo takto neskoro zoženieš?
Odpovědět
@fleur1301 Tak to máš ještě dobré, my jsme si restauraci zajišťovali v únoru minulého roku a měli v červnu už jen 2 termíny (a to není zase tak nóbl restaurace). :-)
Odpovědět
@leny11 neboj, buď v klidu, kytky a líčení máš za chvilku odzkoušené a domluvené, náročnější bude účes a hostinu (tedy konkrétní pokrmy) budeme domlouvat až 14 dní před svatbou :-)
Odpovědět
@kaidra fúha, a nevieš prečo? Akože rezervovala si minulý rok v únoru na tento rok v červnu?
Odpovědět
Hooj, já jdu zítra na poslední zkoušku šatů a musím vzít s sebou synka,jestli náhodou nevyrostl z obleku.Minule mu byl tak tak akorát a to bylo v březnu :-) A když bude čas tak zajedeme do restaurace,kde bude hostina,abychom odvezli dekorace a domluvili konečný počet jídel. Kytky budu domlouvat 14 dní před svatbou,jsem tak dohodnutá v květinářství a účes ani zkoušet nebudeme.Bude mě česat příbuzná.Jen se týden před svatbou sejdeme,ona se na mě podívá a něco vymyslíme.Mám krátké vlasy,takže tam ani není moc co vymýšlet :-D
Odpovědět
@fleur1301 My byli rezervovat v březnu tohoto roku.Sice nám o jeden den vyfoukli nějací důchodci salonek,který jsme chtěli,ale vepředu u baru to budeme mít taky super + budeme mít přístup na super terasu,kdyby bylo hezky a budeme tam taky sami :-)
Odpovědět
@fleur1301 jj, přesně tak
Odpovědět
Ahoj, já se taky hlásím do června. Máme jí 9.6. 2012. Máme skoro vše zařízeno, jen ještě poslední zkouška šatů a účesu. Jinak to budou asi nervy. Snad nám vyjde i to počasí. :-)
Odpovědět
@fleur1301 Místo pro hostinu mám domluvené od jara, asi jsem se špatně vyjádřila, myslela jsem jaké vybrat menu a jak to vše vyzdobit :-) .Je mi jasné , že shánět to naposlední chvíli by neklaplo.
Odpovědět
@kaidra Díky za podporu,v pondělí jdu ke kadeřnici na zkoušku účesu, měla bych si přinést foto jak by to mělo vypadat, představu mám ale foto jsem podle představ nenašla zatím :-( .Už mi jde hlava kolem ze záplavy fotek na netu =-) .Mám na to ještě pár dní tak snad něco najdu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Tak se kvám dneska přidávám termín máme také 23.června.Kamarádka mi pověděla o těchto stránkách a jsem nadčená.Spousty báječnejch nápadů hlavně pro mě .Rozhodli jsme se teprve před měsícem že do toho půjdem ale už mám skoro vše zařízeno mimo fotografa a místa kde uděláme mejdan pro všechny.Na oběd máme pozvané jen rodiče sourozence a svědky.:-)
Odpovědět
ahoj, tak květiny jsou objednaný, jen mě zarazili s cenou, před měsícem jsem se byla předběžně ptát, co a jak a říkali, že mám levné kytky, takže se v pohodě vejdu do 1000,- a teď - no když se vejdeme do 3.000,- tak prý budou rádi. Děs! Taky účes a líčení mám objednané, příští pátek jdu na zkoušku, jsem zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Ahojda kočenky moje..Předem se omlouvám za absenci,ale mám toho ted mnoho..Už mám rozvozené koláče a předané svatební oznámení..Ted aby toho nebylo málo jsem našla práci tak už měsíc makám a jsem štastná,že budou alespon nějaké penízky navíc...Koukala jsem co už je u vás nového a máte to za pááár.Takže jsem ráda,že se našel čas a aspon jsem vám písla přeji hezký víkend a jak vyšetřím čas nakouknu a písnu.Zatím :-D
Odpovědět
@nwa Ahojky,tak to je super,že už pracuješ ;-) Mně nevzali malou do školky,takže mě taky čeká příští rok minimálně 5 měsíců na pracáku,po tom co mi skončí rodičák :-| Ty už máš koláčky rozvežené?My to budeme péct všechno najednou,i na hostinu a do výslužek,takže já budu roznášet koláčky až tak ve středu ve čtvrtek před svatbou :-) Už jsem byla na poslední zkoušce šatů a máme domluvené,že si pro ně mám taky přijet už ve středu,tak se budu ještě do soboty několik dní kochat :-) Taky přeju hezký víkend všem :)
Odpovědět
@teriip Tak s tou práci mě to mrzí...Ale neboj něco najdeš..Já zase počítám,že nebudu tam až tak dlouho k vzhledem k tomu,že chceme rodinku po svatbě.ale mám v celku fajn šéfa co i přesto vymyslel smlouvu tak aby vyhovovala oběma stranám.Tak se kochej ještě šatičkama do svatby a pak hned chci vidět fotečky ..Opatruj se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip @nwa ahoj babule :) no tak dneska jsem konečně u rodičů MIchala zkusili jeho oblek a košili a kravatu, tak ještě botky. v úterý se chci jet podívat někam do města, jestli někde nenajdu něco vhodnýho pro malýho Míšu a jinak je snad všechno zařízené. Účes bude nakonec zase trochu jiný, i když ejn maličko, vlastně finál se uvidí až ve svatební den :) Na dort se mě paní, která ho bude péct ptala už nekolikrát, nechala jsem jí úplně volnou ruku, tak jen zjišťuje, jaký kytičky, jakou barvu atd :o) když to vezmu kolem a kolem, tak všechno pro mě bude překvapení ve svatební den i kytka :) ale co, svět se neboří :) užívejte přípravy, už se nám to blíží, já už budu mít za 14dní po svatbě :)
Odpovědět
@nwa No tak,ať se vám to mimi brzy vydaří ;-) Já jsem chodící reklama na plození dětí.Syn je přes antikoncepci a dcera na první pokus :-D Chlap si stěžuje,že si to "vyrábění dětí" ani moc neužil :-D Práce holt bude muset počkat,až seženu školku.Babičky hlídací nemáme a abych platila chůvu,to můžu být rovnou doma sama :-| @tlap.ka No jó,ty už to máš takhle blízko :-) Taky budu mít dort jako překvapení.Dělá mi ho sestřenka a já jí plně věřím,jen jsem jí řekla,jaké máme barvy svatby.Zbytek bude překvápko :-) Já včera dodělala výzdobu na auta a už mi zbývá fakt jen to pečení :-)
Odpovědět
Tak jsem četla,přepověď počasí "Od 1. do 10. června bude převládat polojasno s ojedinělými přeháňkami či bouřkami. "Ke konci období dojde k přibývání oblačnosti a na většině území s bouřkami a přeháňkami," uvedl ČHMÚ. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 14 a osmi stupni, v závěru dekády se vyšplhají na 17 až 11. Přes den by se měly maximální teploty pohybovat mezi 21 až 27 stupni, později se mohou dostat i na 30 stupňů." Není to nejhorší,ale to vedro mě asi zabije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip A nevíš náhodou prosím, jak bude 23. června? :-) Jinak jsme na tom podobně. Malé budou 3 roky až v lednu, takže nám ji nevzali od září do školky. Až příští rok. Takže buď výpověď (do téhle práce bych se ale stejnak kvůli směnám nemohla vrátit) nebo po svatbě zapracujeme na bráškovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak a co si budem povídat, taky o kolik by to bylo peněz méně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, já jsem celkem v klidu...teda dokud se nepodívám na počítadlo. Pak se mi sevře žaludek :-D Dneska v noci jsem nemohla spát, tak jsem kolem druhé ranní přemýšlela, jestli toho jídla na rautu bude opravdu dost :-D :-D :-D Jinak mě zbývá zkouška šatů, udělat tombolu a asi to nejtěžší, dát do kupy písničky na obřad. Já chci vyrazit na Svatební pochod. Ale na jakou ženich? Poradíte nějakou českou nebo instrumentální? :-)
Odpovědět
No děvčata, tak nám nejspíš "vybouchla" restaurace. :-( Domluvili jsme si s majitelem schůzku, že dojednáme postavení stolů a poslední detaily a on si jel s rodinkou klidně na výlet. My tam dorazili a koukali jsme, že hospoda zavřená, tak jsme se nějak dopracovali bočním vchodem dovnitř a nikdo nechápal, co tam vlastně chceme. Už po několikáté nám ukázali absolutní ignoraci. Co teď? Nechat se takhle vláčet nebo rychle hledat něco jiného??? Svatba už ani ne za měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak Já bych se poohlédla jinde. Pokud dělají problémy ještě před hostinou, nekokážu si představit, jak to bude probíhat během hostiny... Kopla bych je někam ;-) a našla něco jiného. Jestli jim nejste dost dobrý, ještě máte dost času na to něco najít a všude jinde vás myslím přivítají s otevřenou náručí a projeví snahu. Aby to nedopadlo tak, že přijdete na hostinu a bude zavřeno, protože majitel odjel třeba na dovolenou...
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak Já bych se na ně teda taky rozhodně vykašlala. Takovýhle jednání za vaše peníze? Ať jim za to zaplatí někdo jiný!
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak určitě bych šla jinam, teď je jen otázka, jestli takhle narychlo něco seženete, ale přála bych vám, abyste sehnali, tohle není férové jednání
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa my máme všechny instrumentální a to tyhle : What a wonderful world Už nejsem volná The sound od silence Michelle Love story Love hurts Imagine Hey Jude
Odpovědět
Nj, já bych šla hned, jenže odevšad se nám ozývají reakce typu: máme plno. Nebo se restaurace prostě na svatbu nehodí - automaty, pajzly nebo naopak až příliš nóbl. Jak tohle dopadne.... :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka Díky moc, poslechnu si je :-) Některé z nich jsem si dnes dokonce už stáhla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?