Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@mor48tko Kamarádka to má zrovna tak.Kolikrát to měla až do živého,hlavně,když jí ve škole nutili na praxi mýt nádobí :-| Je to k prdu,když to takhle otravuje život :-|
Odpovědět
@tlap.ka No tak to je drsný :-) Já bych si zase svatbu bez dětí (ne jen těch mých) nedovedla představit :-) i když menší obavu mám.Můj čtyřletý synovec je ADHD,dost divoký.Před pár dny bráchovi naboural auto.Tak se trochu bojím,jak to s ním bude probíhat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip naboural auto jo? :) no tak to je pěknej ďáblík :) a co, aspoň bude sranda a když vám spadne do svatebního dortu, budete mít na co vzpomínat :)
Odpovědět
No,vzal klíčky,odemkl,nastartoval a popojel sousedovi do vrat.Brácha má rozbitou ručku,tak nechává zařazenou rychlost.Ve 2,5 letech dokázal přelézt vrata na zahradě :-o Spíš se bojím,aby při obřadu něco neprovedl panu fotografovi nebo paní matrikářce :-D
Odpovědět
no koukám, že brácha má o zábavu postaráno :-D máme hodně známých s dětmi a pokud si je budou chtít vzít, tak nám to nevadí. Počítáme s tím. Budu tam mít jednu au-pair :-) kamarádku, která bude na děti dohlížet, přece jen plánujeme 50 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že to hádací téma už admin stopnul :) @teriip no tak to je malej dobrej :) @stepa81 jo jo, je prima, že tam budete mít někoho na hlídání, my to taky tak nějak pořešíme, i když asi budeme hlídat tak nějak všichni :)
Odpovědět
@tlap.ka Já se tam vlezla podívat a úplně mě chytla hádací nálada :-D Taky mě dost promazali :-D @stepa81 Naše děti jsou dost fixované na babičku.Když jsou s ní,tak jí neslezou z klína,takže y máme o hlídání taky postaráno :-D No brácha má tu smůlu,že jeho dítě to neníTo je ségry kluk.Ona je samoživitelka,brácha ještě svobodný a oba bydlí ještě u mámy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo jo, koukala jsem, že ses zapojila :) já jsem pak už neměla nějak sílu nebo spíš náladu něco vysvětlovat :)
Odpovědět
@tlap.ka to asi ani nemá cenu.Každý si jel svůj názor :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@teriip jo jo přesně tak :) já bych jen chtěla vidět některé slečny, co to tam tak hrotily za pár let, až budou mít děti :)
Odpovědět
@tlap.ka přesně tak.Dokud to člověk nezažije... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, můžu se přidat? Plánovala jsem v květnu maturitu ( na nástavbě) a v červnu svatbu, ale teď přemýšlím, že maturu vypustím,ňák nemám morál a myšlenky na učení se :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@emmafrost Dík , početla jsem si :-)
Odpovědět
já si nedovedu představit svatbu bez dětí. Mam synovce 2,5 a je to miláček rodiny. Bez něj by to nešlo. A přítelovo rodina má 4 děti, takže bude sranda a podle mě to má tak být, aspoň bude uvolněná nálada. Jinak Vám povím vybrat svatební oznamení, docela fuška... :-)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Ahojda baby moje zlaté.Byla jsem týden mimo pc a ted koukám co se vše zase událo...Byla jsem s rodiči od mladého vybírat ty jídla na svatbu a samo,že to nedopadlo v poho...Jak otec od mladého viděl kolik co stojí..Začal mi vyčítat,že jsem chtěla já svatbu.Ikdyž ví,že jsem chtěla jen ze svědkama..A vpálil my,že když jsem chtěla maloui svatbu tak jsem jí měla udělat jen ze svědkama.Málem mě kleplo.Provozní jen chudák hleděla a nechápala..Jak jsem s ní byla mimo tak mi řekla at se nebojím,že mi na svatbě bude dělat garde.Holky cizí holka a tak milá nechápala jsem.Jinak samozřejmě,že se do mě pustily co kecám,že mi nikdo nepomohl s přípravama..Podotýkám nastávající tchýně se nabídla až po tom co jsem vše měla zajištěné.Já řekla ,že na nás prděly a tak jsem si pomohla sama..No super setkání už ted se těším na samotnou svatbu..Jinak matrika zajištěná a příjmení dohodnuté.Prstýnky jsou doma a jsou nááádherné a košilka na křtiny také.Takže alespon něco fajn :-D
Odpovědět
@nwa Teda tak to je maso ti tvoji tchánovci :-. To ti nezávidím.My budeme mít asi peklíčko při obřadu,kam by chtěl tchán přijít i se svou ženou a tchýně tu "děvku" jak ona říká nechce ani vidět.Na hostinu nepůjdou,aby byl klid,tak jsem možná i radši.
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa ahojda, no tak to potěš koště tchánovci :) snad bydlí hodně daleko od vás a nebudou vám do ničeho po svatbě kecat :) užívej si přípravy a na ně kašli :) a co přítel, ten se Tě nezastal?? @teriip no taky hezký rozpoložení :) no ale tak na obřadu to snad nějak vydrží a když se po něm shádají, tak TI to už může být jedno :) tak ať si mamka taky pozve nějaké garde, nějakého kamaráda, ať tam není sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hadruska určitě zvládneš i maturu, šup do toho, ať máš všechno z krku a svatbu si v klidu užiješ :) @julka1986 jo jo ono shodnout se oba na jednou není nic lehkého :) my jsme nemohli vybrat prstýnky :) oznamko jsem udělala a neptala jsem se, jen jsem předložila hotovou věc :) Míša bude mít na starosti jen tisk :)
Odpovědět
@tlap.ka kamaráda měla,ale už se rozešli :-| No snad to dopadne dobře a jestli se zhádají,tak já dělám,že nevidím neslyším.Nenechám si zkazit svůj den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak tak., nenech si nic zkazit :) tak si může vzít nějakýho jen kamaráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak ja mam svatbu 16.6 ... a pripravy ? nic moc,nejak se mi do ničeho nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím se pochlubit...právě mi pošťák přivezl svatební botičky, co jsem si koupila na internetu. Jsou úžasnééé :-)
Odpovědět
@tlap.ka Ale jo zastal,ale víš jak to je ...Spíše jim zopakoval to co já hihi.Jinak nebydlí daleko je to minutu od nás ach jooo.Ale nebudu to řešit.Vždyt to je už za páár... :-D No nic idu vařit na zítra.PA
Odpovědět
@teriip Takže koukám,že to taky nemáš růžové co?No asi všude je něco a neboj se dopadne to dobře at dojde či né.Snad by neudělali peklo na svatbě né? ;-)
Odpovědět
Koukám děvčata, že opravdu to neni lehký, ale bohužel rodinu si člověk nevybírá. Snad dostanou lidi rozum a nezkazí Váš den D. Já mám přítelovo rodiče fakt v pohodě, ale mezi sebou jsou rozhádaný na smrt. Tak uvidíme. Ale já jsem v klidu...Nesmíme se nechat rozhodit. ;-)
Odpovědět
@julka1986 Já to mám podobně.Zvlášť vztahy docela v poho,ale vidět se nemusí. @nwa no snad to zvládnem.Hlavně tobě to přeju ;-)
Odpovědět
@tlap.ka No to asi ne.Jsou z malýho města,navíc přítele brácha je taková slepičí prdelka,takže tchán o tchýni ví vše a naopak.To by vypadalo spíš blbě :-D
Odpovědět
Ahoj holky můžu se přidat.? Svatbu máme 2.6 už máme skoro vše zařízené dokonce mám už i šaty!
Odpovědět
Ahoj, svatbu máme 16.6. a mám už šaty, boty dneska jsem zamluvila už druhý místo na obřad( to první mi několik lidí nezávisle na sobě rozmuluvili), prstýnky jsme koupily a teď začínám na netu okukovat oznámení ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?