Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka Myslim, ze budu klidnejsi, kdyz se to odlozi na zari a pripravim si svatbu. V tydnu si pujdem domluvit menu, dam si tisknout oznameni a mel by prijit oblek pro synatora od pani tady z bazaru. A do toho vyndyvani moudraku a zkouska z psychologie a specialni pedagogiky ;-)
Odpovědět
@leny11 Tak at se vše vydaří a at vše najdeš.Poradim tady je kočenka a dělá nádherné oznamka..Vsenasvatbu se jmenuje a je mooc fajn. :-D A hlavně z rozumnou cenu. :-D
Odpovědět
Jinak zdravím kočenky moje...Ony vědí :-D
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat? My máme svatbu 8.6. a tak nějak teď půjdem na prstýnky a vybírat oblek. Jinak místo obřadu a hostinu už máme vyřešený. Teď spíš ty věci okolo...
Odpovědět
@nwa Děkuji moc za tip, asi se ptám blbě, to je jejíí přezdívka nebo je to firma?
Odpovědět
@aleachim27 Ahoj,to jsme na tom podobně.Tak nějak po Velikonocích začneme řešit prstýnky,oznamka,oblek,boty apod. :-)
Odpovědět
@nwa Koukala jsem na ta oznámení.Ta cena s tiskem je konečná,nebo chtějí pak ještě nějaký poplatek za zpracování?Jako to chtějí jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda babule, nějak nestíhám, vždycky jen přečtu a už zase běžím za klukama :) @hadruska koukám taky paní učitelka :) tak držím palce, ať všechno zvládneš jak si přeješ :) já asi klukům nebudu pořizovat oblek, pak by ho ani neunosili a stojí to dost peněz, takže košile a kalhoty to jistí :)
Odpovědět
Ahoj, Terrip jojo, momentálně koukám na prstýnky, jsou to teda strašný pálky tady v Praze... :-S
Odpovědět
@aleachim27 já už jsem doma posbírala zlato (1 roztržený řetízek-pořád se trhal,1 náušnice,2 prstýnky co jsou mi malý a kousek náramku co zbyl,když jsem si ho nechala zkrátit) na výměnu.Majitelka zlatnictví nám říkala,že si vybereme prstýnky,dáme to zlato,ona ho zváží,ocení a pak jen doplatíme zbytek.Tak snad to něco hodí :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak to vidíte s kapelou na svatbu? Já bych chtěla víc než 2 muzikanty a rozhodně nechci zpěvačku - nějak mi vždy přišlo že chlapi zpívají líp :D Poraďte jestli máte zkušenost, svatba ve středních čechách.. Našla jsem zatím kapelu Partyband, mají i dobrou cenu, ale nenašla jsem na ně žádnou recenzi (www . partyband . cz)
Odpovědět
Ahoj no my spíš budeme mít DJ, ale znám dobrou dvojici, kdy je to táta a dcera, ona teda zpívá výborně a zazpívá snad úplně všechno podílám odkaz, ale jsou docela drazí něco kolem 8tis :-S http://www.vlastapavla.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
@teriip Ahojda cena je konečná
Odpovědět
@leny11 Ahojda její přezdívka je vsenasvatby a je to slečna Míša....
Odpovědět
Čauky děvčátka,také jsme pokročili,oznámení hotová,vlastní tvorba,vytištění 30 kč,myslela jsem,že špatně slyším :-D . Skoromužík i přes nepřízeň počasí maká na zahradě a připravuje prostory na zahradní posvatební mejdánek ;-)
Odpovědět
Ahojky,tak já si dnes oběhala nějaká květinářství.Tak objednávka prý stačí tak 14 dní předem.K mojí postavě,prý rozhodně malou kulatou kytičku.Jsem mrňavá :-D A zatím to vypadá buď na růže s fréziemi nebo možná gerbery,ale ty nevím jestli samotné nebo jestli by šly s něčím kombinovat.No do května čas na rozmyšlenou :-) A byli jsme na kafi u budoucí tchýně a darovala nám další starý zlatý prstýnek.Už jsme po rodině nasbírali zlata.... aby nám ještě nevraceli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka My ho pak (snad) prodame dal. Jinak zkousku jsem dala, jen ten zubar me potrapil... A to bych mela jit v pulce kvetna znova, asi to radeji odlozim, az trosku zapomenu na tohle utrpeni
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 30,- korun stoji u nas v copy centru jedna cernobila A4... Uz tam nikdy nepujdu
Odpovědět
@kacula12 To jsi dobrá.Taky jsem přemýšlela,jestli bych si je zvládla udělat sama,ale vůbec nevím jak na to.Aby to ve finále nevypadalo hrozně :-)
Odpovědět
@teriip Ahojky,to víš,že zvládla. Stáhli jsme si program na úpravu fotek a udělali několik variant...hezká fotka z letní dovolené našle svoje uplatnění.... Taky jsem začala řešit kytku. Růže nebo gerbery se mi taky líbí a do toho nevěstin závoj,drobné bílé kvítky.. I já jsem prcek :-D tak malou kulatou ;-)
Odpovědět
Ještě jsem se chtěla zeptat holky,jak budete dělat rozlučku se svobodou? Kámošky z práce se rozhodly,že nám zaplatí víkendový pobyt,kde,to má být překvapení,máme si vybrat jen datum. Tak je chci pozvat někam na juchůů :-D :-D
Odpovědět
@kacula12 Jo tak to jó.My žádnou společnou fotku nemáme.Já se odmítám fotit,protože na všech fotkách vypadám jako d.bil :-D Nevěstin závoj mě k těm gerberám taky napadl.No uvidíme,jak se pak domluvíme.Ještě je čas. Rozlučka se svobodou-já půjdu,asi už někdy v květnu s dvěma kamarádkami na skleničku.Ale nic velkýho.Stejně nevím,jakou svobodu bych zapíjela,když už jsem celkem 5 let na mateřský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Čauky. My jsme měli taky vlastní zlato a bylo ho moc, takže ještě zbylo. Já budu mít zlatý prstýnek a přítel stříbrný. Takže nám to zlato ještě odečetli a my dopláceli 1403,- Kč :-D Myslela jsem, že se spletli ;-)
Odpovědět
@teriip jj,to napíšu do pozvánky....že veškerá svoboda skončila narozením dítěte :-D :-D ,žádný chlap mě o svobodu nepřipraví ;-) Já musím nějaký víkend,asi pátek,vymetu barák,ať máme prostor,nakoupím nějaké jídlo a pití,bude nás asi 12,kouknem na nějakou klasiku (Hříšný tanec nebo tak) a vyrazíme tančit. Si myslím,že by to tak šlo... K těm kytkám,mě by se líbilo i růže kombinovat se závojem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda babule :) tak teda co tohle je za počasí? u nás v nížině normálně proletuje sníh, no to je vopruz :( a navíc kluci v noci nějak nemohli spát, takže nic moc vyspání, no ideální ráno :) @hadruska no tak to je super, že zkouška dopadla, o jednu starost míň:) a moudrák teda nezávidím :( @kacula12 já si půjdu sednout se 4 kamarádkama a tím loučení kounčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 to je hezká rozlučka :) jinak ten nevěstin závoj je vděčnej, ten se dá kombinovat snad se vším :) dokonce jsem viděla kytku udělanou jen z něj :) @utinkaaa no tak to je hezká cena za prstýnky :)
Odpovědět
@tlap.ka fakt? To by mě zajímalo,zkusím najít něco na netu,mohlo by to být pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 no popravdě mně se to moc nelíbilo, teda jako byla to jemná kytička,ale taková nijaká nevýrazná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 tady ve svatební inspiraci na str 10 je jedna z nevěstina závoje :)
Odpovědět
@tlap.ka je,tak ta se mi líbí moc díky. Jen nevím,jestli by se hodila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?