Menu Forum

Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

3. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
Registrovala se 28. června 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
Registrovala se 28. června 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 Tak a restaurace je zamluvená,meníčko domluvené a cena stanovená . emoticon
16. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 Ahoj holky emoticon Nějak se tu v tom neorientuju,tak jen zdravím.
Celý den jsem byla na cestách,ALE mám BOTIČKY,mám stužky na vývazky a máme místo pro hostinu a meníčko.Je to tam krásné,majitelé sympaťáci a ceny velmi příjemné emoticon A bude to v domě,kde žil a zemřel Karel Hynek Mácha,to jen pro zajímavost emoticon Večer hodím fotky do alba emoticon No opět mi spadl kámen ze srdce,že máme další věci z krku emoticon
16. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 Jo a už jsme byli obhlížet prstýnky... aaa Ondra trochu změkl a možná budou i z bílého zlata.No tak dneska mi to fakt vycházelo emoticon
Kromě dětí.Mladší má ukrutnou rýmu a kašel a staršího mi poslali ze školky,že má možná neštovice.I když to spíš vypadá jako atop. ekzém.V pondělí budeme muset ještě k doktorce emoticon
16. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 Ahoj ženy! Dneska jsem byla v salónu.Emičce přišly družičkovské šatičky,krásně sedí emoticon Kryštůfek už má oblek taky zamluvený,přítel bude mít oblek buď černý nebo metalicky šedý,dle nabídky a já jsem si znovu zkoušela svoje šatičky i s botami.Tak jsme museli vyměnit tříobručovou spodnici za dvouobručovou-širší,ale jinak super emoticon
19. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
julka1986
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Zálezly, Region Prachatice.
fotoportrét
fotoportrét
julka1986
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Zálezly, Region Prachatice.
 Děvčata, přidávám se k Vám. Máme svatbu 30.6. 2012, ale jak si to tu pročítám, tak jsem ostuda. Kromě matriky, kapely a kadeřnice nic domluveného nemám. Rodina o tom ještě nevím a svatební oznámení se teprve teď začlo rešit.
19. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
Registrovala se 20. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
 ahojky, tak nás čeká svatba 2.6., oznámení už máme skoro rozdané, šaty zamluvené a hostinu domluvenou. O víkendu chceme pořešit kapelu. No prstýnky a oblek budeme řešit snad po velikonocích. Moc času nám nezbývá emoticon
20. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
 Holky já svatbu mám 22.6,kdy máme rozdat oznámení??? emoticon
20. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluecate
3
Registrovala se 24. září 2011 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. června 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
bluecate
3
Registrovala se 24. září 2011 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. června 2012
    Region Praha
 Ahoj holky,
tak se i já konečně můžu po několika týdnech tápání ve tmě pochlubitemoticon máme šaty pro mě, oblek, asi i účes a malování, místo obřadu, místo hostiny a párty se teda nemůžeme shodnout, ale do konce týdne to bude vyřešeno, prstýnky a oznamko jsme se taky shodli a necháme vyrobit. To nejhlavnější teda je skoro ready, ještě teda nějakou hudbu...
A mám dotaz, jak budete řešit příchod k oltáři (oltář není to pravé slovo, máme to venku, takže spíš ke stolečku). Uvidí vás ženich už někdy předtím (vyzvedne vás) nebo až u oltáře? Uvažuju o tom, že ve svatebním apartmá přespím už den předem se ségrou, tam přijde kadeřnice a vizážistka, kytku by mi doručil táta. A ženich, rodina atd by přijeli na obřad až dopoledne... Chci, aby mě viděl až před oltářem, aby měl ten pohled olný obdivu, jak mi to slušíemoticon
Jak to máte?
20. bře 2012 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @julka1986 My máme svatbu 9.6. a prstýnky a oznámení budeme řešit taky až po Velikonocích.Starší syn má právě neštovice,čekám kdy to chytne i ta mladší,takže my se teď ani dlouho nikam nedostaneme emoticon
@pavlinka21 My oznámení rozdáme nějak hned po vytištění,takže cca ke konci dubna??
@bluecate My spolu bydlíme,takže ráno se seberu,pojedu ke kadeřnici a pak se budu připravovat u mojí mamči.Bydlí ve stejné vesnici jako my.A pak budeme odjíždět v koloně všichni najednou emoticon
20. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
 Taky spolu bydlíme, ale budu spát u našich, kde si mě ráno vyzvedne a pak pojedeme hromadně v koloně do kostela
20. bře 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
julka1986
fotoportrét
fotoportrét
julka1986
 Taky to máme tak nějak. Bydlíme spolu, takže taky ráno zmizím ke kadeřnici a pak si zalezu s holkama do patra a přítel zůstane dole. U rodičů to nejde je to trochu zruky.
20. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkracikova
3
Registrovala se 12. září 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Nová Ves u Bakova, Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
kkracikova
3
Registrovala se 12. září 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Nová Ves u Bakova, Region Mladá Boleslav.
 zdravím všechny
my máme svatbu 8.6. a už mám šaty a snad už všechny doplňky včetně punčoch a náušnic, naše malá holčička už má taky šatičky,zamluvená matrika, místo obřadu a hostiny, fotograf, kameraman, DJ, oblek pro partnera, místo na oslavu s přáteli, meníčko, kytky zamluvené, dort jsem zvládla dneska. emoticon
Vzhled oznámení už máme taky vybrán jen ho nechat vytisknout. Prstýnky, dekorace budeme teprve řešit emoticon A ještě je potřeba sehnat ženichovi košili a kravatu, dceři botičky. A snad to bude všechno a pak už to jen zaplatit emoticon
20. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @stepa81 Já bych mu tady musela nechat děti,u mamky není místo a to by byl ženich nadšený emoticon No my to nějak zpytlíkujeme emoticon
20. bře 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andy_f
Registrovala se 24. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 29. června 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
andy_f
Registrovala se 24. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 29. června 2012
    Region Praha
 Já už mám vybraný šaty, dort, kytici, rezervovanýho kameramana a fotografa emoticon
Teď řešíme prstýnky, to jsou ceny...
21. bře 2012 v 10:38  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 7 přátel. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 7 přátel. Region Chomutov.
 @andy_f To máš pravdu.. Prstýnky jsou největší položkou našeho rozpočtu.. A přitom jsou obyčejný.. Ze žlutýho zlata s lesklým proužkem u kraje (nejsou tam žádné kamínky, žádný vzor) a vyjdou nás na 11.000 emoticon kamarádka chtěla úplně obyčejný ze zlata a vyšly jí skoro na 8.000...
21. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek nemá žádnou přidanou hodnotu. Uveďte konkrétní radu nebo příspěvek nevkládejte.”
21. bře 2012 ve 12:23 • lukashsax
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
 @mor48tko
@andy_f
Taky jsme dlouho řešili prstýnky ,opravdu stojí mnoho,pak jsme našli krásnou a levnou variantu.Já mám prsten pozlacen žlutým zlatem a partner jen stříbrný ( stejně ho nosit nebude,jako většina manželů) ,podívejte se na můj fotoblog emoticon
21. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
 @mor48tko Tak to nás vyšli prstýnky stříbné na 1600.- měli je zlevněné ze 4000.- takže jsem měli štěstí emoticon
21. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka21
3
 @bluecate Bydlíme spolu u rodičů přítele v domečku,takže spát budeme normálně u sebe v bytečku,ráno půjdu nahoru k jeho sestře ta mě učeše,pak dorazí vizážistka a on se bude připravovat u rodičů.pak přijedou příbuzní a všichni pojedeme (každý svým autem)na obřad. emoticon
21. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
Registrovala se 13. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 229 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
Registrovala se 13. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 229 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Chrudim.
 @andy_f
@mor48tko
@blancina
@pavlinka21 ahoj holky, už jsem to tady taky psala, my jsme prstýnky moc neřešili emoticon Michal ho možná ani nosit nebude a já po zlatě netoužím, takže jsme zvolili ocel a i s rytím nás vyšly na 650,-Kč emoticon no někdo nad tím ohrne nos,ale nám se líbí a když si časem budeme chtít koupit zlatý, tak to uděláme potom emoticon
@bluecate no jinak k tomu, kdy se uvidíme emoticon bydlíme spolu, máme děti, takže noc před svatbou, já s tím mým "kojencem" budeme u našich a Michal se starším ráno vyzvednou kytky a přijedou k našim, kde mě uvidí už oblečenou emoticon asi by se nám nepovedlo tajit mě až na místo obřadu emoticon
@pavlinka21 my budeme rozdávat a posílat emailem oznamka tak 14 dní předem emoticon ti, co tam mají být to vědí už teď, tak to pak bude jen formalita emoticon
21. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
 @teriip tak bezva, že se všechno takhle daří emoticon a ty prstýnky z bílého zlata určitě vyjdou emoticon
21. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
 @tlap.ka
@blancina My jsme chtěli prstýnky zlaté, protože stříbro mi černá a na ocel jsem alergická... a bílé zlato mi nedoporučil dermatolog (mám ekzémy) emoticon takže jinak to nešlo a rovnou jsme si řekli, že mají vydržet několik let, proto chceme mít prostě lepší emoticon
21. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @tlap.ka Jo snad vyjdou.Už jsem zchrastila nějaké zlato na výměnu,tak to snad něco hodí emoticon a ještě náš kamarád se dobře zná s majitelkou zlatnictví,tak by nám domluvil nějakou slevičku emoticon a ještě nám dnes tchán přislíbil peníze svatebním darem.Jediné,co mi tu dobrou náladu kazí,jsou ty Kryštůfkovy neštovice a že nemůžeme ven emoticon
21. bře 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
 @teriip neboj, neštovice brzy přejdou a budete moct vyrazit, však už jaro začalo a hezky bude už snad "pořád" emoticon s prstýnkama je to bezva emoticon
@mor48tko no tak to jsi moc na výběr kovu neměla, ale tak 11tis ještě není tolik emoticon to je taková berná cena emoticon
22. bře 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
stepa81
  • Neví, kdy bude svatba
    Krnov, Region Bruntál
 My bychom chtěli kombinaci bílého a žlutého zlata, tak do max 12 tis.
22. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
 @tlap.ka neměla no emoticon ale mě to vůůbec nevadí, protože jsou krásné emoticon teď jen čekám, kdy si je můžu jít vyzvednout.. emoticon
22. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenanna
4
Registrovala se 26. května 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 52 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Boskovice, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
elenanna
4
Registrovala se 26. května 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 52 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Boskovice, Region Blansko.
 @mor48tko jé tak to jsme na tom podobně ale já mám teda ekzém i po zlatě, zvažujeme titan a už máme co dělat emoticon
22. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @tlap.ka No,ještě je může chytnout ta mladší a mně doma klepne emoticon
@mor48tko
@elenanna Holky ekzém vám teda nezávidím.Děti ho mají,tak si to trochu dovedu představit emoticon
22. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
fotoportrét
fotoportrét
mor48tko
4
 @teriip každý ho má trochu někde jinde, ale já ho mám bohužel zrovna na rukách okolo prstů emoticon
22. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
fotoportrét
fotoportrét
tlap.ka
6
 @mor48tko určitě se brzy dočkáš a půjdeš si pro ně emoticon
@teriip jo, tak to je zákon schválnosti emoticon určitě je chytne emoticon tak ono lepší, že by si to odbyli najednou emoticon

holky zlatý, zapojila jsem se do diskuze, jestli mít děti na svatbě nebo ne emoticon no je to teda masakr emoticon některé nevěsty jsou přesvědčené, že děti na svatbě jen řvou a přitahujou na sebe pozornost a prostě jim vadí, že někteří známí jsou dotčeni, když jim řeknou, aby s sebou děti nebrali. Ale je to přesně o tom, kdo děti má a kdo nemá emoticon a vůbec, ať si každý udělá svatbu podle sebe a pozve si koho chce emoticon
22. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš