Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana0103 tak do salonu je jít asi fakt brzy už jen z toho důvodu, že zase bude v průběhu listopdau a prosince nová kolekce....tak pak půjdu lovit:-) i když už mám asi jasno...
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta tak to budeme mít podobně, akorát my si budeme ten objekt pronajímat, ale taky tam budeme mít party stany, budeme si sami dělat hostinu a kupovat pití, přítelův taťka je bývalý (i když stále ještě příležitostný) DJ, tak nám sežene aparaturu....My to takhle řešíme kvůli velkému počtu lidí (budeme mít asi 70 lidí, ale z toho asi 15 dětí a to asi 10 z nich mladší 4 let) a na večer ještě asi dalších 15-20 lidí. A z oběda budeme dávat jen předkrm a tradiční polévku a pak budou nonstop švédské stoly a bar (bráchy kámoš bude dělat číšníka)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky se pridavam my mame svatbu 9.6.2012 v petrovicich u Karvine na hotelu dakol bude tam jak obrad tak hositna..Obrad by mel probehnout na golfovem hristi ktere je hend u hotelu :) taky uz pomalu nakupuju a napriklad hudbu uz mame i rezrevovanou protoze nam rada kapel a DJ a cukraru a fotografu rekli ze uz mame co nejdriv zduvodu ze cerven je hodne zadany termin atak byva brzy obsazen..a co se tyka satu tak ty jsi du vybirat uz na 14 dni protoze tak samo mi bylo receno ze budou brzy vsechny rezervovany..
Odpovědět
Profilova fotka
@fenomena1 Ahoj, vítám tě :-) Už rezervovat šaty? Ježiš vždyď v salonech je takových šatů, když jsem se ptala, tak mi řekli, že mohu přijít třeba 3.týdny předem a pořád bude z čeho vybírat :-o Ano, fotograf, tak to je oříšek, ale pořád nechci nic rezervovat protože nevím, jestli nám vyjde ten termín... Kdy se vypisují termíny u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
no unas prave mi rikali ze uz mam prijit co nejdriv.vdavali se ted moje asi tri kamaradky a vsechny meli saty rezervovane uz rok predem aby na ten jejich termin fakt byly..unas se terminy nevypisujou proste prijdes reknes kdy to chces a oni ti reknou zda uz tam nekdo je a nebo je tam volno.. :) my mame zarezervovany obrad i hostinu uz od unora :) a to jsme to puvodne meli rezervovane na 21.7.2012 a ted jsme to posouvaly na toho 9.6.2012 a uz v tom unoru tam meli na cervenec nejake svatvy objednany..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak u nás se také nevypisují termíny, aspoň jsem o tom neslyšela, vím, že když jsme plánovali svatbu poprvé tak jsme si řekli termín a ten jsme okamžite dostali, takže teď na podruhé budu vše řešit až v novém roce :-) mám toho už hodně doma, takže už půjde jen o maličkosti :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám také hlásím, svatba bude 16.6.2012 přesně do roka a do dne od žádosti o ruku, kterou jsem vůbec nečekala, bylo to v horkovzdušném balóně a bylo to nádherné :-D . Svatba bude v jižních čechách, zvažujeme dvě místa, Kratochvíli na zámku, kde mají nádherný park, ale né moc pěknou obřadní síň a nebo na Kuklově, kde to má své kouzlo, tak uvidíme jak se dohodneme.... Hostinu chceme jen pro rodiče, prarodiče a sourozence, jen sníst oběd, dát si kafe a přemístit se do dětského tábora, který budeme mít pronajatý a pokračovat i s přáteli a zbytkem rodiny v oslavě... Plánujeme tam mít selátko a nějaký gulášek, prostě takovou uvolněnou zahradní párty :-) No a nakoupené nebo vyrobené nemám nic, se nějak nemůžeme rozhodnout v jaké barvě bychom to chtěli mít laděné :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja vitam te u nas, mame stejny datum ;-) , to je dobry napad s tim taborem, aspon to bude vse jak rikas takove volnejsi ....... ja jsem se zprvu rozhodovala pro svetle zelenou , mame oba tatiky myslivce, ale pak jsem si nakonec vybrala lososovou, fialova je taky nadherna bava, ale ma ji kde kdo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Díky za uvítání :-) Také jsem si všimla, že datum máme stejný, aspoň můžu s někým porovnávat jak daleko je s přípravou :-D Lososová je také nádherná, velmi něžná :-) Zatím to vypadá tak, že bude modrá svatba, dnes jsem si na zkoušku koupila tyrkysovou organzu a v ikei mají nádherné kelímky s motivem modrých kvítků no na zahradní párty jak dělané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja : tak ja jsem urco ve vsem pred tebou protoze mame odlozenou svatbu na pristi rok, takze mame vsechno temer nakoupene, nemame akorat deko na zenichovo auto , boty pro nej, prstynky, oznamka ;-) ale jinak to mame podchycene, akorat jeste jsem si zmenila fotografa a zenska kterou bych chtela se jeste nevyjadrila, chtela jsem vedet, zda uz neni na pristi rok zadana, vim ze ma hodne prace , ale mozna mi jeste odpovi, preci jen je jeste necely rok cas :-D :-D :-D :-D my ted stavime dum, takze se venujeme domecku jak svatbe, te se budu venovat az po novem roce , ale presto si nenechavam nic ujit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to jsi mě dostala :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte,tak prave sme sa s drahym dohodli na datume svadby. 23.6.2012. Zatial nemame nic :-) Nieje tu nejaka kocka z BA ktora tiez v juni planuje?
Odpovědět
Ahojky také se přidávám k červnovým nevěstinkám :-) my sníme o datu 30.6.2012 protože to bude přesně 5 let co jsme spolu tak doufáme, že nám na úřadě dají zelenou :) ale když sem tam psala mail, tak tvrdili, že termín stačí řešit až začátkem nového roku tak nevím no :(
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Taky to plánujeme v tomto duchu. A z té částky se mi chvilkama pěkně točí hlava... Na oběd jen nejbližší rodina čítá cca 60 lidí a odpo chceme pozvat nejbližší přátele takže se pak počet hostů vyšplhá cca na 100 lidí... A předběžný rozpočet vychází lehce přes 100 tis. S tím, že v hotelu, kde chceme mít hostinu mi už teď řekly, že ceny, které mají uváděné teď se zvýší díky zvýšení sazby DPH, ale že zatím netuší o kolik. Tak sem z toho lehce nervózní, abych kvůli svatbě nemusela ještě vykrást banku :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab : taková malá svatbička :-D , vy si platíte svatbu sami ?
Odpovědět
Jj platíme si ji sami, protože má drahá polovička je v tomhle ohledu velmi hrdá. Hlavně chce, abychom svatbu měli přesně takovou jakou chceme a nikdo nám do toho kecat nemohl. A kdyby nám ji platili rodiče, tak by do toho kecaly až až. Ono to stačí už takhle... budoucí tchýni se nelíbí místo, kde chceme udělat hostinu, a tak i přes naše protesty se snaží sehnat něco jiného :( Takže když si to zaplatíme sami, nikdo nám nemůže nic vyčítat nebo předhazovat. Na druhou stranu jelikož s drahou polovičkou už nějaký ten pátek bydlíme společně, místo svatebních darů uvítáme spíše peněžní pomoc...
Odpovědět
@hannyy Jj platíme si ji sami, protože má drahá polovička je v tomhle ohledu velmi hrdá. Hlavně chce, abychom svatbu měli přesně takovou jakou chceme a nikdo nám do toho kecat nemohl. A kdyby nám ji platili rodiče, tak by do toho kecaly až až. Ono to stačí už takhle... budoucí tchýni se nelíbí místo, kde chceme udělat hostinu, a tak i přes naše protesty se snaží sehnat něco jiného :( Takže když si to zaplatíme sami, nikdo nám nemůže nic vyčítat nebo předhazovat. Na druhou stranu jelikož s drahou polovičkou už nějaký ten pátek bydlíme společně, místo svatebních darů uvítáme spíše peněžní pomoc...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab : no tak nám to platí rodiče , my stavíme domeček, takže tam jde peněz ažaž , ale musím říct, že když jsme ji plánovali napoprvé, tak bud. tchýně se absolutně nezajímala, až mě to štvalo, protože já a má mamina jsme lítaly všude možně aby bylo vše ok , takže jsem vždy sjela i přítele ať laskavě uvědomí na kom to vše leží, teď je to na podruhé jiné, ale vím, že zájem z přítelovi strany opět nebude, je to lepší já je k životu nepotřebuji. Naši klidně zaplatí celou svatbu sami, jen aby byla taková, jakou chci já a přítel ;-) my taky uvítáme fin. odměny, těch není nikdy dost a hl. už se to tak i dneska dělá, vůbec pokud takhle už pár spolu žije, ale mě se i líbilo, že se nás hodně svatebčané ptali, co chceme nebo jestli jen peníze, někdo třeba zase nabídl dodaní vína na celou hostinu , což je taky užitečný dar ;-)
Odpovědět
@hannyy No tak naši nám nabídly že by zaplatily alespoň tu hostinu, ale přítel nechce ani to. Tak mamka řekla, že nám ty penízky prostě dají jako svatební dar a na to že ženich nemůže nic říct :D Jinak celou svatbu bych v životě nedovolila rodičům platit, protože vím, že na to sami moc korunek nemají a že na to co mají našetřeno fakt tvrdě dřou. A pokud zvládnem našetřit na takovou svatbu jako chceme tak budu jedině ráda, ale pokud to prostě nevyjde tak se nedá nic dělat... Ale věřím, že to nějak zvládneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab : no je to každého věc , ale člověk nikdy neví, co ho potká a pak je za každou pomoct vděčen .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@weel Ahojky, já jsem taky z Brna, plánujeme svatbu na 9.6. 2012, místo obřadu i hostiny bych už měla ale problém mám trochu v tom koho si vzít za svědka, jak jsi na tom s přípravami ty?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab čoveče, tolik lidí to spíš počítej, že se to hodně navýší ten rozpočet:-( taky nevím kde na to všechno vezmem, vše si platíme sami, protože chceme a protože vyděláváme více než naši rodičové ( jak paradoxní ), času je ještě dost, tak snad se něco našetří a zbytek si půjčíme od banky pokud bude potřeba
Odpovědět
Já vím, že lidí je hodně, jenže jenom rodina je 60 lidí, plus chceme pozvat fakt nejbližší přátele popřípadě rodinné přátelé s nimiž se bavíme od dětství... taky si vše platíme sami, protože nechceme ždímat rodiče a chceme si to udělat po svém. Snažíme se šetřit co to dá a pokud by nám korunky chyběly, tak počítáme také se zálohou banky... Jinak to bohužel nejde :(
Odpovědět
@suzief Já vím, že lidí je hodně, jenže jenom rodina je 60 lidí, plus chceme pozvat fakt nejbližší přátele popřípadě rodinné přátelé s nimiž se bavíme od dětství... taky si vše platíme sami, protože nechceme ždímat rodiče a chceme si to udělat po svém. Snažíme se šetřit co to dá a pokud by nám korunky chyběly, tak počítáme také se zálohou banky... Jinak to bohužel nejde :(
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, takto to taky uděláme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete mít družičky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy no já bych asi chtěla, sestru od snoubence a mého st. bratra jako družbu, druhý bratr by šel za svědka, plus malá družička no uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
akorát nevím, zda je lepší mít malé družičk nebo velké nebo obojí???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a máme potvrzený i kostel, 9.6.2012 na Petrově, je tu ještě někdo, kdo bude mít svatbu v kostele???:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?