Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - a kde budete mit hostinu? primo na CL nebo nekde v okoli? a Ty jsi taky jihocech? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hostina bude tam a moje příbuzenstvo tam bude i spát, dokonce moji rodiče a my dva se tam už ani nevejdem a budem muset přesídlit do Dírné, což je kousek vedle. Já jsem úplně původem východočech, můj drahý je jihočech, z ČB, a sešli jsme se tahle pěkně v Praze a teď bydlíme kousíček za Prahou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
panejo, takze to taky mate pekne komplikovany:-) a proc svatba zrovna na CL? ale zas je myslim positivni, ze se budete premistovat do jineho hotylku, aspon budete mit vice soukromi a klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na lhotě to bude proto, že hlavně ženichovi příbuzní nejsou schnopni dojezdu kamkoliv, původně jsem taky myslela, že to třeba bude někde tady kolem...ale ČL se nám oběma líbí, tak proč ne.Myslím, že nejvíc problémů s tím bude mít právě jeho rodina...no nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, brzo..... do září stejně jiný mít nebudou a aspoň jsem měla neomezený výběr. Začátkem ledna měli rezervačky už na říjen :-) A díky včasné rezervaci mám slevu tisícovku, se hodí. :-) A taky jsem s šatama spěchala z jinýho důvodu..... byla jsem před týdnem na operaci s ramenem.......na zkoušení šatů bych se dostala až v dubnu :-(
Odpovědět
ahojky, ja se vdavam v deset hodin. To budu mit co delat obliknout maleho .Taky kamaradka nez mi udela uces a nez si namaluji OBLICEJ ABY ZENICH NEUTEKL. Ted si pisu s nevestou co s evdavala na Hradci na zamku jako se budu vdavat ja poslala mi fotecky ze svatby holky uplne sme znervoznela.To bud esilena nervozia ja jsme takovej stydlin na takove vecy to bude hruz aurcite krasne ale urcite mooccc mi bude horko:-D :-) fotek to budeme mit 15 stimku po 3 seriich ten fotograf to dela tak schvalne kvuli rodicum:-) no a fotky dame rodicum a jednu serii si nechame. a zbytek to asi kazdemu rozdame cdcka a at si vyvolaji sami fotky nebo ja nevim jak to udelat jedna pani fotografka nam rekla ze kdybysme daly cdcko s fotkama nekomu a oni by si to sly vyvolat nekam ze to je vlastne kopirovani a je to trestne. To je vec co?? jest emusime zjistit to filmovani svatby na kolik by vyslo,ale levne to rozhodne nebude tak to me trosku desi:-D ale je to den v zivote co s euz vickrat takhel nezopakuje :-) tak to si nenecham ujit:-) jako patnact tisic jako nekteri davaji za fotky i s videem fakt nechci davat to rozhodne ne uz me napadlo ze tem ostatnim z rodiny co budou chtit fotky jako kazdej ze svatby co bdu eze kazdemu proste vytiskneme doma na foto papir z nasi tiskarny fotku jednu nejakou hlavni at ma kazdej jednu a jinak si bud eprece kazdej fotit z rodiny takze to at si vyvolaji oni:-) jinak si to neumim ani predstavit
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - no jo, s rodinama je to tezky. vsude je neco. saty - holky proc ne. ja si jeste nejakou dobu pockam ;-) pravaenergit prave z duvodu kt tu vypisujes jsme tak brzy svatbu nechteli. nad fotkama jsem jeste ani nepremyslela. rodine asi nejake udelame.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to máš pravdu, někdy trochu závidím kamarádce, jejíž přítel je oboustranný sirotek.
Odpovědět
audrey.rimbaud no musiem ten den D nejak zmaknout:-) at je naco vzpominat
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - chapu :-) ale i kdyz mi lezou nekdy na nervy, prece jen jsem rada ze ty rodice mam. pravaenergit - jasne, zvladnem. ale radsi se na to poradne vyspim ;-)
Odpovědět
audrey.rimbaud JA SE BOJIM TOHO ZE S ENEVYSPIM:-d ZE BUDU TAK NERVOZNI
Odpovědět
Tak už mám domluvený šaty na pátek, tak jsme fakt zvědavá. Hlavně jak to zvládnu s naším mrňouskem, snad bude hodnej. :-) Jdu tam s mojí mamkou a kamarádkou(svědkyní), tak kdyžtak budou houpat :-D Stím spánkem před svatbou to taky moc nevidim ;-) , nervozita, všechno stihnout,,my se bereme v 11:30. Taky jsem byla včera v květinářství na domluvě a aby si mě paní napsala na náš termínek..Už měla na srpen několik svateb, tak jsem s tím naším září přišla za pět 12 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Audrey: copak moji rodiče, to je v pohodě, ale ti jeho.... ;-)
Odpovědět
vendy01 tak dneska mas den zkouseni saticek, doufam ze budou nejake fotecky:-)to vis zenska zvedavost . no tak kamoska pohlida prcka:-) bude v novem prostredi bude se koukat na saticky bude v klidu mimi uvidis no jako den D jako abyhc byla vypana podle em nehrozi a taky druhej den chystat maleho neverim ze mi nekdo pomuze aobrad mam v deset takze si myslim ze budu vstavat tak v pet hodin . uz kvuli tomu aby mi kamoska udelala uces nez se ja z roztrepanou rukou namaluju .a ani netusim jak s enamalovat . chtela jsme si doma s malovatkama pohrat ale malej je silenec ten me nenecha udelat vubec nic . takze nevim no?? jako at si rika kazdej co chce ze je to brzo me to vubec neprijde bro hlavne dkyz vim ze mam prcka se kterrym se nikam nedostanu, ze nemam auto a nejezdim abyhc se nekde dostala a ta furt na nekoho vnecem spoleham takze tims eto hodne ztezuje., a tak ytchyne jsou v cechach a tal takze to nemam ani skym probrat a moje mati s ez cech vratila sem a ted helda praci je workoholicka a tak bud eod rana do vecera v praci a muj chlap kamionar takz ejako holky ja si teda maknu drsne .
Odpovědět
S malym se na svatbe pekne nadres, ale zase to bude krasny, kdyz uz budete cela rodinka. A snad kolem sebe budes mit spousti lidi, kteri ti s tim pomozou. Aspon ti k tomu drzim palce. Jdete nekdo na svatebni veletrh do Brna 1.3. a 2.3? A co od nej ocekavate? Jak jste si hledali praci? vcera jsem poslala 7 zadosti a dnes uz mi stihli 3x odpovedet, ze maji bohuzel vsude plno.Jsem z toho trochu rozhozena.No co uz jeste mam do cervna casu dost.
Odpovědět
Profilova fotka
anava - na veletrh se chystam, a ocekavam ze si udelam prehled ;-) Ty se chystas? ja opravdu dobrou praci hledala dlouho. bohuzel se vyplati hledat + cekat a nevzdavat to. chce to kvalitni CV + motivacni dopis. o co mas zajem? drzim palce!
Odpovědět
jestly mi na svatbe nikdo nepomuze pudju s eozrat hahaha delam si sranduTo pak uz snad pomuzou tchyne atd jestly en poslu je domu :-) tchyne jsou od toho ab yv den svych deti snad pomohly.-)
Odpovědět
Profilova fotka
pravaenergit a kolik tchyni mas? :-)
Odpovědět
ja mam svou mamku a tatku a pritel ma mamku s pritelem a tatinka s pritelem takze tchyne jsou dve :-)
Odpovědět
zjistuji ze nejhorsi je hledta fotografa :-/ kazdej kdo me napadne je nanej neco spateho achh jo
Odpovědět
Holky, tak už mám šatičky vybraný!!!! Jsou krááásnýýý!!!! Byla jsem ve 2 salónech. V tom prvním mě docela zklamali, čekala jsem víc..ale za to v tom druhým fakt super. Já v nich vyfocená nejsem,aby mě nikdo moc neviděl :-) ,ale jinak v albíčku je mám.. :-) Jo a Filípek byl úplně nejzlatější, celý to prospal..za to teď má oči jak aterky :-D Pravaenergit: No nemáš to lehký..a co svědkyně? nepomohla by ti??? Já se spoléhám na babičky, i prababičky a tetu...Myslim, že to klapne :-) Nějak tomu nechám volnej průběh..nějak to dopadne :-) Jsem šťastná, že ho máme!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy: jsou opravdu moc krásné :-)
Odpovědět
vendy01: ahojyk moje nejlepsi kamoska rekla ze pomuze i moji rodice, rekly ze pomuzou . tak uvidime. Dneska muj Kamil prijel stim ze jeho kamos delal nejakou oslavu a mely najmutou firmu a ta prej vse uvari doveze roznese uklidi a odjede a bere si jen do tri set korun enjake divne sem rekla at vezme cislo a zjisti to co a jaka.-D to si rikam ze je nejak z levneho kraje haha :-D verila byhc tak TRI tisice:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky, byly jste na veletrhu?
Odpovědět
ja ne haha :-) ale dneska mi dosly vyvazky co jsem vyhrala za par kacek na mimibazar.cz a jako sem rada:-)37 kusu
Odpovědět
Já jsem teda taky nikde nebyla... :-) Teď to u nás fakt nehrozí :-) Pravaenergit: Tak už ti dorazily vývazky? Přihoď foto do albíčka.. :-) Dneska si objednávám svatební botky přes net..tady od Zolky, tak doufám, že mi budou :-)
Odpovědět
Ahoj holky,vsechny vas zdravim. Rada se k vam pripojim. Taky mam termin 6.9.2008. Svatba se bude konat v Zelechovicich v kostele [8km za Zlinem]. Uz se na to moc tesim. Spoustu veci uz mam zarizenych, jen se mi nedari najit nejakou sikovnou kosmeticku a kadernici.
Odpovědět
Profilova fotka
mimco2 vítám tě mezi nás :-) Kadeřnice a kosmetička bude i pro mě trochu oříšek a stejnej problém s dortem. Představu bych měla, ale ještě jsem nenašla nikoho, kdo by ho vytvořil.
Odpovědět
tak uz jsmee zase tu dost nam blbne kompl. audrey.rimbaud :praci hledam v dost divnym oboru Mikrobiologie, takze to asi bude delsi dobu trvat. Jinak jdu na ten veveltr taky, at mrknu, jak se lisi ceny mezi Brnem a Kyjovem, at mam nejakou predstavu. a jinak kadernice, fotograf, kosmeticka, pekar-dort, cukrovi-tchyne, kapela - vsechno znami pozvani na svatbu i kdyby byli bez funkce,takze dost problemu odpada.ale o to vic lidi zase budeme mit na hostine.
Odpovědět
vendy01 vyvazky mylsim mam uz v albu.Jsou uplne normalni takove male tenke jsou ale hezke . nA fotkach vypadaji vetsi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?