Svatba 6.9.2008

Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
1
2
16
Profilova fotka
ahoj ahoj tak 6.9. 2008 mám taky v merku :-) V Opavě a ty? zatím vymýšlíme místo obřadu a hostiny...a to je zatím tak vše:-)
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujem svatbu taky na 6. září, ale jedeme zařídit termín až teď v pondělí,tak doufám, že budeme mít štestí. Chceme se brát na zámku v Potštejně. Chdím už na diskuzi "září2008".. Jinak my jsme s přípravama zatím na nule, všechno rozjedem až po zamluvení termínu. A jak to máte vy?? :-)
Odpovědět
AHojky, TAK MY BUDEME MÍT SVATBICKU NA hRADCI NAD mORAVICÍ V DESET HODIN :-) jejda caps lock sem si zapla pardonek. jak sme daleko s pripravama,? No ja uz saticky koupene mama, ale zrovna se snazim hubnout, tak doufejme ze treba zhubnu tak ze si budu muset koupit nove :-D . Jinak mam obejdnanou stuhu na auto:-) a nejake blbustky an valsy jinak si chci vse kupovat postupne kazdej emsic jo a mam uz i boty hihi ja obchazimi bazarky totiz . tams e da super koupit jendou pouzite na svatbe vecy
Odpovědět
Tak to už toho máš celkem dost :-D Já zatim pokukuju po netu po dekoracích a doplňcích. Taky musim založit albíčko. S tím hubnutím mně ani nemluv, jsem 7 týdnů po porodu :-D :-D Ty máš už taky prcka koukám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, hlásím se do klubu, my máme taky 6.9. ve 13:00 na Červené Lhotě.
Odpovědět
Ahoj! Taky přeběhlík ze září2008 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsme přeběhlíci, to hravě stihnem na obou frontách 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se hlasim do klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,hlásí se další 6. září ;-) Zatím mám šatičky, fotografa a zítra jdem zamluvit restauraci.
Odpovědět
Ahoj dámy :-) my máme taky termín 6. září 2008 v kostelíku v Kostelním Vydří, zatím máme zamluvený kostel, kněze, hostinu a ubytování pro hosty ;-) Brzy se chystáme zamluvit si oblečení. Mějte se krásně
Odpovědět
ahojky, tak to vypada ze my vsechno hrave stihneme.Hele hlavne ten casik navic nam da spoustu mista na fantazii:-).A ja jsme zato vazne rada kazdej emsic neco koupime a clovek to ani na korunkahc tolik nepozna:-). Vcera jsem listovala strankama USA svatebni saty.Neumim anglicky, ale i ja sem si prlistovala jezis maji tolik krasnyhc satu jen sem koukala ale nadheraaaaa a ty ceny no saty co tady jsou za 14 tisic tam na prodej za 4 tisice.Moje mati jak to videla tak uz ji chytaly napady ze si snad otevre tady obchod se svatebnima satama:-D hih zeby dost vydelala. Jinak sme porad resily kde bude hostina v nejake restauraci atd , ale nakonec sme si rikaly ze jit nekde po obradu na obed a pak zase nekde jet kvuli zabave atd by bylo dost blbe takhle vlacet babicky, takze unas tady na vesnicce je proste sal kulturni a tam jen pronajimaji za trista korun na den:-), Takze sme rekly ze zamluvime tak tri dny prvni na vyzdobu druhej na svatbu a treti na uklid, ale mozna dame ctyri dny hihi jeste uvidime stim chystanim pak jak se vse bdue stihat. Hudba?, Tak to si rosim natahneme na cdcko psnicky protze vime kdo co kazdej posloucha takze udelame smeskuaby kazdej si poslechl svoje takze pojede neustale vez :-) nejakou kapelu nehodlam platit, protoze sme mely hospodu pred rokem nez se prodala a tam dkyz byla kapela a opila se tak jim to pekne rpestalo zpivat a jinym kapelam taky na zabavach tak toho s echci vyvarovat .A ne kazda kapela umi zpivat to co se nam libi .Spise zpivaji to co umi jen oni:-) tak usetriem tak 4 tisice na akpele:-D nojo no?? ja tu porad mluvim o setreni atd protoze si vse platime sami jasan dostaneme neco urcite od hostu, ale dote doby musime davat vse ze sveho.moje mamka rekla zeby to zaplatila apson pulku s tatkou , ale my chceme aby to byla proste takova anse pycha.Ze sme se nikoho nemusely onic prosit a kdyz s echceem brat my tak si to MY taky zaplatime,Takze muzou pomahat pak z vyzdobou:-D Jo jinak fotografa si budeme uz taky zamlouvat sme o vcera objevily ted je znamej tad yv Okrese Opavska, ale jen si ho musime zamluvit.-) 15 fotek po trech serich za 2500 kc:-) nevim jaka s evam zda ta cena,? delaji tri serie ze pry proto ze vesmes davaji pak rodicum kazdemu jednu serii, ale hih moji rodice jsou od sebe takze si stejne asi budeme muset priplatit:-/ . no uvidime. jeste porjdeme i fotografy tady koukam jim na navrhy jak foti abyhc vedela co a jak:-D Jo a ktomu hubnuti ja mam rocni dite a po porodu jsem mela andbytek jen 10 kilo tobyhc zvladla. to jsme mela vzdycky tenhel nadbytek , po porodu jsem nemela z tehoenstvi nic dokonce o tri kila mene, ale jakmile sme prestala kojit vaha mi neuveritelne vyrostla o dalsich patnact kilo aniz byhc nejak hodne jedla. Takze nevim ejstly s enejak zblaznily hormony nebo co. No drzim delenou stravu a 5 kilo dole od 31 prosince ale do svatby hubnu dal snad zhodim jest eapson tech 15:-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
take se hlasim. obrad bude v Brne v Zabrdovicich. jedine co mame je zamluvene misto na obed. ostatni zacneme resit az po mych zkouskach.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pravaenergit: To co píšeš o kapelách se kterými máš zkušenosti mě fakt dostalo... Samozřejmě, nevím které kapely to byly, ale já mám známé ze 4 kapel co hrají na svatbách v brně a tohle by si prostě nikdo nedovolil. Nemůžu se opít, když vím že budu zpívat cca 7 hodin! A že hrají to co umí a ne to co chceš ty - no tak si musíš vybrat kapelu, která má repertoár blízký tvému vkusu. Třeba naše svatební kapela nehraje dechovku a my jsme rádi nesnášíme ji. kapela také není JUKE BOX - hraje to co umí, žádná ti nezahraje všechny písničky, jen ty co má v repertoáru.Konkrétně naše kapela razí heslo, že je lépe hrát 150 písniček perfektně, s trojhlasy, než tvrdit že jich umím 500 - ale na houby. A cena 4000 za kapelu se už také pomalu stává minulostí, pokud chceš tedy kvalitu tak se posuň někam k 7 či 8 tisícům. Uvaž že muzikant na tvé svatbě stráví půl soboty i část neděle, má aparaturu, jejíž hodnota je kolem 100 tisíc Kč. V kapele jsme 3 a ačkoli mám hudbu moc ráda, za tisíc korun bych s víkend nekazila. Nehledě na cenu techniky. pokud na to nahlížíš takhle, raději si opravdu vypal ta CD - bude to nejjednodušší a levné.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky, taky se hlásím, zdravím Ditu i Vendy ze Září 2008 ;-) Teda s tím datumem to doufám klapne, jdeme to domlouvat dneska. Po jednom nevydařeném místě, jdeme zkusit nové, stejně hezké, tak držte palce 8-)
Odpovědět
kathen . no ais hold spatne zkusenosti jen no?? ale snad kazda nene vlatsne ejdna kapela byla dobra jmenovaly se VIKTORKA teda jmenuji s etak doted:-) ti nam pak vzdycky v hospode hraly kdyz sme delaly jakekoliv akce. . ale ja si stejne stahnu jen hudu a budu to poustet z veze.-) ja chtela malinkatou svatbicku a bohuzel bud eo triceti lidech coz je moocccc ja chtela amximum o dvaceti jen rodina takze neda se nic delat no?
Odpovědět
mimunka konecne jsem to tu zas nasla jsem byla slepa jako patrona :-D a pritom tech diskuzi moc neni ale hold spaten s eten datumek hleda :-D
Odpovědět
audrey.rimbaud ahojky a tak termin uz mas zamluvenej nemas,? a jakepak zkousky delas,?
Odpovědět
Profilova fotka
pravaenergit ahoj, termin mame zamluveny od zacatku ledna. delam zkousky na vs, abych mohla postoupit do dalsoho semestru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Audrey, vítej mezi studujícíma nevěstama, já se toho taky snažím vyřídit co nejvíc teď , protože na jaře si budu asi trhat vlasy kvůli škole :-) . My máme zamluvený termán na matrice i v restauraci, fotografa, šaty, domlouváme prstýnky a já kadeřnici a tak podobně. Taky nás čeká zamluvení vestičky a koupě obleku a bot pro ženicha :-N . Dort máme vybraný, čekám, že nějaké drobnosti-krabičky, boty a podobně bych teď mohla pořešit v Diplomatu. Zdravím Zuzu :-) :-) :-)
Odpovědět
Zdravím všechny při pondělku :-) Tak i my jsme se o krůček posunuli v přípravách. Včera jsme vybrali oblek pro mého nastávajícího a fakt mu to sekne. Taky jsme včera mluvili s naším hospodským(tam kde chceme svtabu) a předběžně s nami počítá, ale musíme mu přesně potvrdit termín. Chtěli jsme jet dneska do Potštejna, ale jsou tam až zítra, tak to musím ještě jednu noc vydržet ;-) Už se nemůžu dočkat až to zamluvíme. Vypadá to, že mají volno :-D Jinak co se týče kapely, tak my budeme mít juke box, kterej vlastní jeden náš známej. Zahraje co se každýmu líbí a nikdo nebude remcat, jak ta kapela hrozně hraje.. :-) Teda jsme taky trochu omezený i financema,abych přiznala barvu :-D ;-) Fotografa budeme mít buď bráchu přítelovýho strejdy nebo mojí sestřenici. Oba se tim živěj, takže paráda. V čem ještě nemám jasno jsou prstýnky a oznámení.. Na to je ale ještě čas.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem právě přišla z matriky, kde nám velmi ]-( milá paní oznámila, že nám termín dá až 2.června. No co, obřad máme zamluvený na Špilberku a pán který to má na starost je naštěstí normální :-) Jinak mám zamluvený šatičky a včera sme domluvili hostinu. Jo, dneska sem pořídila polštářek pod prstýnky - výhodná koupě ;-)
Odpovědět
wendy01 :my mame taky omezenej rozpocet my porad totiz nato jeste setrime:-)hih chceme udelat skromnou ale hezkou svatbu a kdyby nam nekdo pujcil jukebox tak by to bylo super. ale ne nebylo musely byse do toho vrazet prachy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, všechny matrikářky jsou děsně milé 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lichtakova - uaaa, desis me (teda to vy vsichni) my nemame vubec vubec nic az na tu matriku+restauraci. zacnu to resit az po zkouskach, jeste mam pred sebou tri... ale nechceme to moc dramatizovat, tak jsem zvedava jak to dopadne.... copak studujes? silvije - wow, svatba na spilberku? to bude hezky!!! kde budete mit hostinu? vendy, vydrz, myslim, ze za jednu noc se cely den na matrice nezaplni. a podle me je jeste docela brzy. kde je ten Potstejn?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prosim tě , jestli jsi na tom jako já, ak si o tom stejně dost často přemýšlíš, takže až to nastane, už to budeš mít rozmyšlené a jen to začne lítat. :-) Já studuju na zubaře :-p
Odpovědět
Profilova fotka
audrey: hostina bude v Žebětinském dvoře, v rybářském salonku Právě mi na notebooku přistál náš papoušek, mám společnost :-D
Odpovědět
JUVA A CO MAS SILVIE ZA PAPOUSKA.-) NO JA JDU TED NA KUTE TAK DOBROU NOC:-) Jinak uz si pomalu stahuji na pc hudbu abyhc si pak mohla udelat cdcka mix na celej den to bude hudby hihi nojo jeste ze je tolik mesicu. vazne byhc ten jukebox taky brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni! Hlásím se k zářiovým nevěstám... včera jsme zamluvili termín v častolovicích 6.9. ve 14:00, takže už odpočítáváme a začínáme se vrhat do příprav. Ještě pořád přemýšlíme o Podštejně. VENDY, byla jsi tam už? Oba bydlíme v Brně, já už 6 let, rodiče u Dobrušky... Takže jsem tak trochu mimo co se týče výběru kadeřnice a kosmetičky a tak... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Slávááá, tak to vypadá, že se snad konečně vdám, termín máme zamluvený na 12:00 hod. 8-) Akorát mě nenapadá žádná fajnová hospůdka v okolí, kde by jsme se mohli nadlábnout. Takže nastane fáze 2, hledání místa pro hostinu :-. Teda Dity, jak to tak sleduju, tak se můžeš z fleku vdávat, to já jsem proti Tobě v přípravách úplný barbar :-. Teď k těm paním matrikářkám....asi jsme měli štěstí, byli jsme domlouvat obřad na dvou místech - v Buchlovicích a v Napajedlech a musím říct, že obě paní byly moooc ochotné a příjemné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzu, my jsme to původně plánovali už na léto 2007, takže pak se to "jen" šouplo, takže jsem už něco měla předpřipravený, třeba termín a místo, takže jsem jen čekala, až je dají na letošek a zamluvila ho, i třeba prstýnky a dort jsem mám už dlouho naplánované odkud, navíc se mi v létě vdávaly dvě spolužačky, tak mi daly spoustu tipů. Spíš mám obavu ze závěrečné zkoušky a následně nástupu do práce, takže bych tohle chtěla mít zajištěné, aspoň co se dá. :-)
Odpovědět
1
2
16
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?