Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no třeba se znají z těch jejich sletů
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo klidne mozny :) tak at se dari, ja padim zas kutit diplomku, zitra mam konzultaci, tak abysme si nepovidali o pocasi :)
Odpovědět
Jéé holky vy jste se teda rozkecaly :-D Koukám, že tady je hodně původem východočechů ;-) Já jsem z Hradce a teď bydlíme u Častolovic.. V Náchodě máme babičky a chlalupu jsme měli v Opočně ;-) Doktora sice doma nemám,ale jsem zdravotní sestra ;-) My jsme s přípravama nějak zamrzli. Ale v pátek jdem ke zlatníkovi domluvit prstýnky. máme svoje zlato, tak jsem zvědavá, jak se dohodnem :-) Pravaenergit- tak náš termínek opouštíš? To budeš mladá paní o měsíc dřív :-) Stejně ale přijď zase pokecat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem včera kousek pokročila. Najisto jsme vybrali supr zlatníka, kterej nám oba prstýnky co mám v albíčku udělá do osmi tisíc. Pořád mám rozjednaný fotografy. To je zatím to nejkomplikovanější. A už vymýšlíme svatební oznámení. Něco se rýsuje....uvidíme, jak to dopadne.
Odpovědět
Ahojda, teda tady je nejak mrtvo ;-) Udělalo se trochu hezky a nikomu se nechce sedet u netu. Nedivim se ;-) My jsme v pate vybrali prstynky. mam z nich hroznou radost, je to kombinace bilyho a zlutyho zlata.. Ja je mam s kaminky po obvodu. Az budou doma, tak je pridam do albicka. Vsli nas na 10700, ale mame jeste nejaky nase zlato, takze nam to protiuctem vyjde levneji. Jinak asi v patek pujdu vybirat oznameni a pomalu uz bude vsechno zarizeny.. Pak budu cekat na leto na konkretni vyber dortu, kytek, kolacky atd.... :-D Tak koukejte taky pripsat nejaky novinky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, nějak nám to tady chcíplo. Když ale třeba u mě se toho teďka zas tak moc neděje. těším se na prstýnky, až budeš mít foto, já mám asi za 14dní volat zlatníkovi, jestli už jsou hotové ty naše.
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo! Vy už máte prstýnky? A to jako vydržíte do září nenosit je???? :-o Nechápu....... Já mám po dlooouhatánským tápaní konečně supr foťáka. Přecházím do stadia hledání cukrářky.
Odpovědět
Profilova fotka
No to já ještě nevím, jak to vydržím.... ;-) Když ale ten náš zlatník je dsně pomalej, hrozně šikovnej, ale jinak poděs, takže má radši větší rezrvu-stejně nevěřím tomu, že už je bude mít.
Odpovědět
Profilova fotka
juu ukazte v albicku, jaky mate? Nam dneska volali ze si je muzem vyzvednout:) tak pro ne jdem ve stredu, jsem desne zvedava.... taky nevim co s nima budem pul roku delat....asi obdivovat a oprasovat krabicku
Odpovědět
No jo, ja se taky budu chodit jen kochat :-) Ivcicko pak prihod foto, az je budete mit doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte vsichni.. vidim, ze diskuze je uz pekne rozjeta, presto se pripojuji... Za 41 minut jdeme na faru zamluvit si termin.. mame bud 6.9 nebo 27.9 nebo az 4.10... uvidime jak dopaneme na fare a dnes se rozhodneme pro jeden jediny termin. Videla bych to na toho 6.9. vzhledem k pocasi.. mam obavy ze koncem zari a zacatkem rijna by mohlo byt uz chladno..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v pondeli se zase ukazu a reknu ktery terminek vyhral... Preji vsem krasny vikend, nebudu na netu cele dlouhe 3 dny, jedeme s pritelem k jeho rodicum na Slovensko. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Aho Katunko, vítej! Taky si myslím, že v tom říjnu už bude zima... Ten prcek, co máš v albíčku je tvůj?? :-)
Odpovědět
Holkyyyy kde všechny lítáte?? Si tady povídám pomalu sama se sebou :-D :-D !! My teď vybíráme oznámení..Mám doma 3 katalogy a za boha se nemůžu rozhodnout!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěstičky..my máme termín také 6.září 2008.Už máme zařízený termín,objednané oznámení a vybrané šatičky.
Odpovědět
Ahoj Haklicku! Tak už máme taky oznámení vybraný. Ufff :-) Vybírala jsem mezi vtipným a mezi klasikou. vyhrálo to vtipný oznámení, tak se snad bude líbit. Haklicku a kde se budete brát??
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Vendy, ty jsi šikulka, já se na to teprve chystám, i když momentálně mě fakt začíná děsit škola...chjo. Hele, kde se kupujou takový krásný mimča, jako máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Vendy.My jsme se rozhodli pro radnici v České Lipě.Byli jsme se tam podívat a ta místnůstka kde oddávají je docela hezounká.Já už mám šatičky vybrané..hned napoprvé jsem se do nich zamilovala..ženich zatím čeká..myslím že se mu nechce do toho zkoušení ..asi jako většině mužů.Prstýnky už máme také vybrané..vybrali jsme je na internetu..ale pojedeme do Prahy..tam sídlí..abychom si je prohlédli v reálu a vyzkoušeli..hlavně kvůli velikostem.Jen hudbu ještě nemáme vybranou..Vy ano?A taky dortíček a restauraci ještě nemáme úplně vyřešené.Oznámení už máme také objednané a u nás také vyhrálo vtipné. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zářijovky! Hlásím pokrok - konečně jsme rezervovali fotografa - to byl zatím největší problém. Bo jsou všichni buď drazí nebo už obsazení. Jo a máme vybraný nádherný místo na focení. Dále máme vybraný zatím jenom text do oznamka, ještě zvolit design. Budeme si ho tisknout sami, takže tohle vidíme bezproblémově. Minulý týden jsme se byli domlouvat u cukrářek - jedna nám napeče cukroví a rolády a druhá trubičky. Teď ještě sháním někoho, kdo mi napeče svatební koláčky. To bude sranda před svatbou to všechno objet a vyzvednout. Každá je z jiného města =-) . No nic, hlavně že to každá má suprdupr...mňam! Áchjoooo, holky, ještě 152 dní!!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlásí se další 6.září 2008 vidím že těch svateb v tento den bude docela hafoo máte už někdo nějaké motivy na oznámeni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, sluníčko vítám tě :-) Konkrétní motiv na oznamko nemáme, ale určitě to bude něco méně tradičního, hlavně ne zlaté holubičky a prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně my bychom asi spíš šli do nějakého legračního oznámení hodně moderní jsou teď oznámení s fotkou budoucích novomanželů
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar sluníčko, tak to tě vítáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sme tady na Bereme se vyčetli naprosto úžasný slogan (Murphyho zákon), který je hodně netradiční, snad i vtipný :-) "Míra stupidity konání člověka je přímo úměrná počtu lidí, kteří ho při tom pozorují" Tak se na nás přijďte podívat dne 6.9.2008 na......... A k tomu nějakej kreslenej obrázek novomanželů
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Lichtakova díky za pochvalu našeho mrňouska ;-) Je fešák po tatínkovi ;-) Haklicek - já jsem toho svýho chlapa taky musela dostrkat, aby si koupil oblek :-D je to všude stejný :-D Koukám, že se probírají oznámení..my jsme nakonec dali takový jednoduchý motto: " Milovat člověka, to znamená brát ho jaký je." Nechtěli jsme ty moc přeláskovaný motta. Ten slogan, co napsala Morie je teda super! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vendy, díkes ;-)
Odpovědět
Tak hlásím, že máme doma prstýnky!!! :-) Časem je přihodím do albíčka. Jsem moooooc spokojená!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde se všeci touláte? To máte přípravy na bodě mrazu, bo co? :-| My sme včera zplatili zálohu za šatky pro družičky. Jedna má 4, druhá 11 let. S tou větší byl dost problém, šaty jsme sehnali až v třetím salónu. Prej ještě není ani velká, ani malá a navíc má široký záda, bo plave. Moc se mi vybrané šatky na ni nelíbí, jsou až příliš jednoduchý, ale vybírat si bohužel nemůžu. A to jsem myslela, že holky budou mít obě stejný typ šatů. Zato malá Lucka vypadá kouzelně :-) Co vy? Já pořád sháním koláčky na svatbu. Mám jednoho super dodavatele, moooc dobrý koláčky, ale chce 4 kačky za jeden - asi 4 cm velký koláček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morie-odkud máš družičkovské šatky? Taky bych potřebovala jedny na 4letou slečnu. Mám zamluvené v Pronuptiii, ale stále váhám. Smím-li se zeptat, kdo je ten supr dodavatel koláčků :-D :-D Jsem zvědavka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?