Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já nejsem ani moc vysoká ani bez něj;-). Mně ta chůze taky ještě až tak nejde, ale do září ještě spousta času na tréning:-)
Odpovědět
Ahojky omlouvam s eunas s eporad nic nedeje. Ja jsme byla na chate poprve sme byly mimo domov.ted letim do pelechu ale chela jsme tu napsat at vite ze ziju:-) Nechala jsem si odstranit znamenko z nosu jsemzvedava jake to bud eta koncova jiva snad to nebud edesne. o tak ahojky prist enapisu vic, u svatby s enic nehybe:-) stale semi neco sije:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy, UŽ svatební oznámení? Vy to teda berete hopem! Já se zatím marně snažím sehnat cukráře a fotografa :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, zas jsme o kousek dál s přípravama, oblek pro ženicha a šaty pro družičku jsou zamluvené, uff. morie-o dobrém fotografovi z Brna bych věděla, ale vzhledem k tomu, že máme stejné datum.... :-D S cukrářkou jsem na tom stejně, znám dobrou cukrářku z Morkůvek, zatím vede. Pokud neseženu nikoho v Brně....
Odpovědět
Profilova fotka
silvijo, asi bych měla dotaz na fotografa dát na na jiné fórum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jak jsem tak koukala dozadu tak vás upřímně lituju.. odkud jste že tak drahý prstýnky? My máme klasický žlutý zlato, krásná rytina, žádný káminky, to já nerad :-) , dovnitř vyrytý jména a vyšli nás oba na 3.900 - DOHROMADY.. zlato kupuju pro sebe i jen tak v tomle milém salonku, takže už vím že jsou kvalitní.. dělali nám je na zakázku, do měsíce byli doma.. pokud je někdo od Ostravy nebo tak zak zkuste zajít do Zlatého slona.. co já vím je v Ově v Lasu, já je mám z Havířova z Elánu.. Viděli jsem ty samý prstýnky i ve svatebním salonu a tam měli jeden za cenu našich obou dohromady.. Takže vřele doporučuji si udělat vvýlet... :-D
Odpovědět
Ahojda, dneska sme na urade zjistila, e sal kd ema byt ta hosina neni volnej, ze tam se dela karmas. Takze sem na vaskach, protoze na zamku jinej termin neni, takze uvazuji ze asi budu chodit na ta sezeni prootze sem nebyla na svatem prijmani a tak dodatecne to nejak udelat abyhc s emohla vdat v kostele a uvazuji e se tam v Kostele vdam a ze termin nahodime nejak v Srpnu a tim padem by byl i nas sal volnej.No nevim zvazuji to .
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebovala bych tip na zlatnictví v Brně :-| Představu jak by měly vypadat máma, teď najít někoho, kdo je vytvoří :-D S oznámením nikam nespěchám, chceme něco jiného než holubičky a srdíčka......... Stačí živé holubičky při obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mifinka: my je máme od zlatníka, kterého mi doporučela kamarádka, ti měli moc hezké za asi 4700,- oba, dva já je mám katalogu, kde by mě podle jejich ceníku vyšly asi na 200tis., takže i s touto cenou jsem spokojená, obzvlášť když jsem je teďka, i rozpracivané, viděla, já mám na tom svém i poměrně dost zlata, myslím, že i Davidův je spíš silnější, než jak je v české kotlině zvykem. Takže mě radost nezkazíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvija, my jsme se byli na prstnky divat vcera, moc jsme toho teda nezvladli, vyrazili jsme az v pul seste nemohli sjme se urvat z prace :-/ nicmene se nam hodne zalibilo bisaku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já co jsem viděla už hotový prstýnky ve kšeftě, bych si nevybrala. Necháme si udělat u zlatníka ty, co mám v albíčku. Ty se nám líbí moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Lichtakova: Pokud to bereš tak že taky někomu chci zkazit radost, prosím... nemám co dodat. 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
morie-máš nějaký tip na zlatníka v Brně? Chcem si taky nechat prstýnky vytvořit na zakázku. Co zlatnictví Kouřil? Podle netu se mi zdá OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvijo, přesně tohohle zlatníka mám taky vytipovaného. Jdeme se k němu domluvit příští týden. Podle netu vypadá docela levně a umí. Uvidíme.
Odpovědět
aHOJYK HOLKY , takze uplne zmnena termin svatby mam 2.8 a v kostele takze vyslo nam to co sme chtely od zacatku, ale predtim o mel byt zamek al euz sme rozhodnuti pro kostel. Tak se svama teda loucim a jdu hledat druheho srpna terminek al eais nebudu ani psat me to uz nebavi budu si snad pridavat jen do albicka papa
Odpovědět
Profilova fotka
To je co...? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem z Brna a mam taky drahy prstynek :-D ale vubec mi to neva, protoze ho mam na cely zivot :) mame retofy, objednane na svatebnim veletrhu, staly 14,5 a tak doufam ze budou stat za to:) kazdou chvilku by mely prijit, uz je to 5tydnu od objednavky, tak se nemuzem dockat
Odpovědět
Profilova fotka
a jak jste pokrocily s pripravami? my mame definitivne potvrzeny, zaplaceny a podepsany termin 6.9. na radnici v Nachode
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já jsem z původem z Nového města, to je kousek. Těším se na tvoje prstýnky a držím pěstě , ať se líbí. Taky si říkám, že prstýnek mi zůstane (případně i bez manžela;-)). Díky za podporu.
Odpovědět
Profilova fotka
a ja jsem puvodne kousek od Dobrusky, to je mi ale nahodicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a teďka jsi z Brna? No, my teš bydlíme kousek u Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ted studuju v Brne a uz mi i prijde ze jsem z Brna, za dva mesice budu koncit a uz tu mam i praci, takze SU z Brna :)
Odpovědět
Profilova fotka
A co studuješ? já jsem na tom dost podobně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude ze me architektka :-D a co studujes ty? a kolik mas do konce?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je krásný, s tím jsem taky chvíli koketovala, ale bohužel se to tak rozcházelo, že bych se asi připravovat na oba obory nezvládla, takže zvítězila celoživotní láska;-) a snad ze mě bude zubař, taky snad v červnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to taky neni spatny, po zubarich je pekna shanka, tos pekne vychytala:)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to mi řikaj všichni, teda nevim, jak u vás absolventi, ale my zas tak rychlí nejsme, abychom to hnedka začali střílet:-), navíc musím u někoho být 3 roky, no a taky bych třeba chtěla nějaký děti....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mam stejny problem, my mame behem studia rocni praxi - povinnou - takze studujem stejne jak doktori sest let... jinak se zkusenostma samozrejme nic moc jako vsichni, ale muzem delat uplne vsechno ajko autorizovany architekti, jinak autorizace taky po 3 letech... pritel je skorokardioolog...a ti maji atestaci az po 6 letech...coz se sileny uplne, byt zenska tak to ma hodne tezky u nas to s tou praxi docela jde, protoze tu praci muzem delat vlastne kdekoli kde je pocitac...takze teoreticky i na matersky... takze tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám přítele taky skorokardiologa, teda na podzim dělal ten interní základ, takže teď fičíme dá
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem chtela psat jeee treba se znaji, ale pak jsem si uvedomila ze jsi z Prahy :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?