Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
no ja jarni uklid s prckem neudelam:-D taky koukam ze to ta yvazne hihi
Odpovědět
Profilova fotka
To se opravdu nic nového neděje? :-( Jak jste pokročily s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
u mne stale nic noveho :-) naopak se to stale vic komplikuje, hec :-) uz si pripadam, jak v americkem filmu:-)))
Odpovědět
U nás taky nic, úklid s malým taky nehrozí :-) Jsme teď s přípravama na mrtvém bodě.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my už to máme taky jasný :-N 6.9. v Ploskovicích ve 13h
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všecky, no Audrey, přece nás neochudíš o podrobnosti ;-) . No, můj drahý jede tenhle víkend k rodičům, takže bylo prý divení, že nejedu s ním, mně se tam vůbec nechce, možná příští měsíc :-) -až to budu víceméně všecko zařízené, abych zamezila co nejvíc nějakýmu vměšování 8-)
Odpovědět
Ditus-zradkyne ]-( :-D x-)
Odpovědět
Ahojky, ta me byo oznaeno ze se mi dosil závoj .Tak uz ho jen zaplatím a bude :-) .Kdybyste chtely dám vám email na paní , kterou sem nasla na mimibazarku ktera nabzela usití závoje. A já to zkusila a podle fotky závoj vypada opravdu tak jak jsme ji dal afotku.Já uz fotku zívoje mám v albumu, al epaní mi ho usila presne podle fotky za 460 korun 165 cm dlouhej:-) semi to proste strasne líbí:-)uvidím jak mi to bud esluset az dojde kdyz mi sluset nebud etak ho prodám a nechám si usít nejaký kratsí:-) . Jinak chceme jit uz zaplatit obrad jak prijde vyplata , tak zase o kousicek budeme ve predu:-) Jinak muj muzicek skoro muzicek uvazuje ze si objedna oblek bilej v katalogu www.neckermann.cz je to sice material polyester al ejak sam rekl budu to mit jen na orbad a na obed a do vecere uz budu v riflich, ze prej nechce byt dlouho v obleku a da zato nejakych 1300 za oblek takze do toho pujdem Jinak s eomlouvam ze sem tak zabrzdena ale je tak krasne pocasi a ja to trafim porad venku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, po vikendu. to je hrozny, jak nam to leti :-( pravaenergit - gratuluju k zavoji + pokud se muz rozhodl pro oblek, je to uzasne, to nas jeste ceka. ja teda zavoj mit nebudu. lichtakova - podrobnosti - no uz je to tak vyhrozeny a prekombinovany, ze uz ani nevim, v jake fazi se zrovna nachazime a ziju v klidu (vicemene). muz si to bude muset nejak vyresit sam. my byli o vikendu u nasich a jeste to resili a byla to pohoda. kez by to tak bylo i opacne...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ten můj taky na víkend odcestoval na víkend do rodiště, takže se jeho děsivá babi, která mě nesnáší už od začátku, ptala, jak to že jsem nedosrazila, že tam teda asi nejezdím moc ráda....grrrrr ]-( . No, takže tam pojedu příště, asopň jsem si při té příležitosti domluvila zk.líčení a účesu, tak vám pak napíšu, jak to dopadlo :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu dlouho nebyla. Musím se pochlubit, že jsem sehnala moooc pěkný šatičky. Byl to docela problém, bo všude maj korzety bez ramínek a to mi nějak moc neslušelo. A taky.......teď to nějak moc prej letí, takže to má téměř každá nevěsta. Tak se aspoň budu odlišovat :-) Hospodu už též máme, rodný listy už má v péči úřad, kapelu domluvenou, ženich má doma nový kvádro, košili aj kravatu. Jsem v dalším levelu - momentálně shánim cukrářku a foťáka. Co vy? Nejsem pozadu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty jsou super a moc ti sluší :-) . Já jsem teď v levelu kadeřnice,kosmetička, v sobotu jedu ke zlatníkovi a do cukrárny na obhlídku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lichtakova, děkuju. Jsem na ně taky náležitě pyšná. Jednoduchý model, ale přitom něčím zvláštní, že by střihem? ;-) Tak koukám, že asi nejsem pozadu. Kadeřníka a kosmetičku taky mám. A Ty už jdeš na zkoušku? Dyť je to hrozně brzo, ne? Prstýnky máme vybraný, necháme si je udělat přímo u zlatníka, takže snad nebude problém. Sákra, teď ještě tu cukrářku. Necháváte si napéct od ní všechno? Dorty, cukroví...ještě něco? Nějaký trubičky nebo ták? Já ještě přesně ani nevím, co bych tak od ní asi mohla chtít :-S
Odpovědět
Tak jsem taky o krůček dál v přípravách. mám zajednanou kosmetičku. Uf. More, máš moc hezký šaty :-) Co se týče těch sladkostí, tak taky moc nevim, bude nám všechno dělat známá cukrářka.. Nechci to s tím sladkým moc přehánět, pak to nikdo nejí..a ještě když bude třeba teplo..Mám v plánu tak 3-4 dorty, pár mini zákusků a takovou roládu...jo a koláčky.. Přítelův brácha se žení v červnu, tak to očíhnu.. A jak budete mít výslužky?? necháte si je dělat předem nebo budete balit až na svatbě??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my asi tak nějak podobně jako Vendy-nějaké zákusky, asi nechám jen jeden dort a něco do výslužek, taky to nechci mic přehánět, myslím, že se toho zaž až tolik nesní. Koláčky my snad napečou tetičky, co pekly loni sestřence, maly to výbornéa už to mají natrénované. Na zkoušku jedu, taky hlavně abych si udělala nějakou představu, co na hlavě vyrobit a kdyby se mi to nelíbilo, abych mohla splašit něco jiného. Navíc se mi teď i nabídla moje kadeřnice, že by tam za mnou zajela, tak ještě uvidím... Já bych asi nechala výslužky udělat zrovna, ale nevím, nechám si poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé! Vendy, koukám, že máš taky šaty od San Patricka. Ty moje jsou též, ale nikde je nemůžu najít na fotce s modelkou. Je to loňskej model, ze série White One, ale ta prý byla dost málo propagovaná, takže asi proto :-| Tvoje šatyk jsou taky moc pěkné. Tak nějak zjišťuju, že od San Patricka se mi líbí téměř všechny, zatímco od jiných návrhářů skoro žádné. Má moc pěkný styl, nepřezdobený a přitom originální. 3-4 dorty!? :-o Není to moc? Já myslela, že se dělaj max. 3 - ten hlavní - na sežrání a pak jeden pro rodiče nevěsty a jeden pro rodiče ženicha, né?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak se zítra snad posunem o kousek dál s přípravama. Jdem vybírat oblech, chtěla bych spíš žaket, ale netuším jak v něm bude ženich vypadat :-D Držte palce ať to zítra zmáknem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, morie, já teda zatím plánuju dort jen ten jeden, bude dost velký a pak nějaké maličkosti. Já zítra jedu na konzultaci kamínků do prstenu, tak jsem zvědavá a mám trochu obavy, abych nebyla otrávená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik kamínků budeš mít v prstýnku? A jaké? Já bych taky chtěla jeden kamínek v prstýnku, ale každej mě odrazuje, že za několik let může vypadnout. Právě jsem vymyslela, že si udělám 1 velký marlenkový dort, patrový, zdobený živými květinami.
Odpovědět
Morie, díky za pochvalu šatů ;-) Ze začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli jsem vybrala dobře, ale po druhý zkoušce už mám klidný spaní ;-) Našla jsem na modelce dost podobný šatky těm tvým na stránkách salónu Bella..Tam jsou skoro všechny šaty úžasný! Ty dorty asi budou 3..ale ještě přesně nevim,naštěstí to bude dělat známá, tak na to nemusim tak spěchat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moire, kamínků tam bude asi dost, protože jsou kolem dokola. Ještě právě nevím, jak velké, co se týče čistoty, tak to nevím. Taky jsem tady četla, že to vypadává, ale moc se mi to nezdá, protože brilianty se zasazují ručně a zirkony strojově, vím, že třeba Halada na to dává záruku, jedné známé vypadl kámen ze zásnubního a dali jí ho tam. Když jsem se ve zlatnictví (a bylo to obyč.zlatnictví) ptala na svůj jakože zásnubní, jestli mi to nevypadne, tak mi říkali, že by to rozhodně vypadnout nemělo, když se to tam dává ručně. Tak to tam snad bude držet, ale asi se ho pro jistotu zeptám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Marlenka je supe, kámoška měla 3patrový medovník s kalou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Morie, nejsem moc počítačově zdatná, doufám, že se to zobrazí, ale tohle by měla předloha na naše prstýnky, teda hlavně můj, protože ten Davidův bude "jen" 5mm široký.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. u nas jsme stale na mrtvem bode - jak tu svatbu udelat, protoze nekteri lide nejsou schopni respektovat nase rozhodnuti a muz se s tim nedokaze smirit :-) ja se snazim moc nad tim nepremyslet.... takze s pripravami u nas nic noveho. taky bysme tento vikend chteli projit nejake obleky pro zenicha... v prstyncich mame vicemene jasno - uplne jednoduche obycejne krouzky, zlato/platina, s vetsi investici do lepsiho kovu, zadne kaminky. jsem minimalista. a kaminky moc nosit neumim :-) dort bych chtela pouze jeden protoze v puvodnim planu by mylo byt na hostine jen deset lidi, a navic ja si na dorty nepotrpim. asi si ho upecu sama, i kdyz tim taky vzbuzuje vlnu silene hysterie... saty uz mam mesic koupene, a jsem vicemene rozhodnuta, ze si je vezmu. je to pro me jednodussi, nez vymyslet to, co bych puvodne chtela - dam ty penizky radsi do zarizeni bytu - za mesic asi budeme malovat :-/ to bude sila! jen porad koukam po hezkych boteckach a porad nic - ale rikam si, ze s temi lepsimi modely snad jeste vyjdou na svetlo, kdyz je teprve brezen, co myslite? nechci takove ty klasicke bile svatebni, ani nebudu mit bile saty - hodily by se k nim sandalky, ale nevim, jestli je to pro zacatek zari dobra volba. co myslite, budete je nektera mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Audrey, já myslím, že je klidně můžeš mít-záleží jen, jestli se budou hodit k šatům a jinak bych to moc neřešila, stejně v tom nepůjdeš na žádnou tůru a ve svatební den jsou všecky extravagance povoleny ;-) . Já jsem teďka dorazila ze Slanýho od zlatníka zatím musím říct, že jsem nadšená, vyoadají krásně, hlavně ten můj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy, tak já ty šaty na stránkách Belly nenašla. Hledala jsem pod San Patrickem. Kdyžtak mi hoď prosím do IP odkaz. KUJU! Lichtakova, vaše budoucí prstýnky se mi hrozně moc líbí. Taky jsem nad podobnými uvažovala, ale právě z těch kamínků jsem měla celkem strach. A taky k nim musí bejt člověk dělanej. Já nejsem moc dáma a pro slovo nejdu daleko, tak budeme mít jen ty jednoduchý, co mám ve fotoalbu :-) . Ty ke mně sednou víc a jeden kamínek snad vydrží. Jé! Ty už máš ty prstýnky, že píeš, že vypadají krásně? Nenašla by jsi prosím někde fotečku medovníku kamarádky? Moc moc prosím! Já mám docela strach, že další 2 patra možná Marlenka neunese. Budou celkem patra 3. Aby z toho nebyla propadlá placka :-. Audrey, já taky s botkama čekám až na léto, určitě bude větší výběr, než je teď. Já budu mít určitě boty s uzavřenou špičkou. Koukám, že Ty bereš tu svatbu tak trochu netradičně, co? Jaký šatky budeš mít? Hoď fotku. Vdáváš se poprvé? Vy zařizujete byteček! Gratuluju, my zase renovujeme domeček. Letos máme plodný rok - svatba, stavba (ta čeština je ale krásná :-) ). Za 3 týdny budem shazovat střechu, dělat topení, přistavovat další 2 pokoje, podlahy, plot.....no mazec! Doufám, že až si pozvu před obřadem domů hosty, že tam už nebude staveniště. Sice doufám, ale obávám se, že to neklapne :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Morie, byla jsem u zlatníka právě kvůli kamíkům-jak velké dáme, nakonec tam jsou ještě malilinko ětší než je v té předloze, takže měl jen ten surový prstýnek s drážkou, tak bylo něolik kamenů, abych to viděla a nad tím je vsazená ta růžová proužka, ale teď teda taky nebyla moc vidět, takže se ještě zvýrazní a pak se budou oba ještě rhodiovat, aby byly bílé. A matovat. Ale že u teďka vypadají pěkně, tak mám radost. Kamarádky se zeptám:-). Ale nevím, jestli ta marlenka není lehčí, že by to druhé jako neunesla.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... toto jsou moje botečky, no chůze ještě trochu vázne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Ty si teda pěkně troufáš, takový štokle! Bych si v tom nohy zlámala :-S Ale když v tom někdo umí chodit, vypadá to moc pěkně. Navíc koukám, že si to můžeš dovolit, bo jsi vedle přítele malinká. To já jsem naopak o kousek vyšší než ten můj, tak musím sehnat rovné botičky. Nu což, aspoň v nich pak můžu řádit :-)
Odpovědět
Ahojda, tak jsem zrovna prišla s malým z venku a chytla nás sněhová vánice, fakt super :-) :-) Koukám, že se probírají prstýnky.. My budeme mít svoje zlato, tak to snad vyjde levněji.. Ale ještě vyčkáváme..Teď plánuju objednat svatební oznámení.. Morie, ty šatky byly takový dost podobný, ale ony to nejsou ...každopádně jsou pěkný! :-) Lichtakova moc pěkný botičky, já bych se v nich teda určitě zabila :-D obdivuju lidi, kteří uměj v podpatkách chodit..Nic pro mě :-D ale je to hezký :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?