Svatba 6.9.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky je tady nekdo kdo bud emit stejne jako ja terminek 6.Září?? at si muzeme rict co kde a jak kupujeme anekupujeme at se trosku podporime atak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvijo, napíšu Ti vše do ipiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, haló! holký! Kde sté všecky? Jak postupují přípravy? My byli včera objednat snubáky a mám konečně sehnanou pekařku, která mi upeče svatební koláčky, JUPÍ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme termínek 6.9... původně na Roztockém zámečku, ale nakonec jsme skončili na Karlštejně, jelikož v Roztokách půjde zámeček do rekonstrukce...
Odpovědět
Profilova fotka
Tadýýý jsem :-D Nějak nám to tady chcíplo :-D Koláčky máme taky objednány, konečně. A sehnala jsem svatební botky, s mojí nohou celkem zázrak :-D Jen bych potřebovala ještě najít novou práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéje! Silvi, gratuluju k botičkám, já je chci vidět! Nějak Ti nepřibívaj fotky v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, no není to tu teďka valný, u mě to teď nějak stagnuje, ale myslím, že snad nezaostávám. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, nezaostáváš, taky mám teď starosti s úplně něčím jiným. S bydlením :-D morie - a co třeba vyrazit někdy na vínko? Vzala bych je s sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já momentálně hlavně státnici a následně práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jaj, Silvi, tak to nevim, jestli klapne. Máme hroznej fofr. Mimo zařizování svatby totiž ještě rekonstruujeme domeček a teď jsme v tý nejhorší fázi. Všechno musí klapnout a stihnout, bo máme objednaný na určitý termíny již řemeslníky. Takže koukám, že jsme na tom obě stejně - bydlení a svatba. Já říkám, že Rades má na starost stavbu a já svatbu (no není ta čeština krásná? :-) ), akorát mu furt do toho kecám a zjišťuju a zařizuju většinu věcí okolo baráku stejně já. No jo, ženská, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom úplně stejně. Stavba-svatba, svatba-stavba a furt dokola ............ A oboje jsou neuvěřitelní žrouti peněz ]-( Na vyřizování a zařizování jsem taky já. Naštěstí mě aspoň netrápí ty státnice, mám je už pár let za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky,moc vás zdravím.Tak se přidám,máme stejný termín 6.9.2008.A už máme vše zajištěn,.už jen čekáme na termín.A jak jste na tom vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bigi, vítám tě. Máš krásné šatky a ještě hezčího klučíka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásim. Bigi20 vítej! Máš krásnýho klučíka a moc krásný šatky!! :-) Opakuju se po Silviji :-D , ale je to pravda :-D U nás celkem nic novýho, máme doma prstýnky (to už jsem psala) a svatební oznámení. U nás se teď všechno točí kolem našeho Filípka (dnes jsme objevili první zoubek :-D ). A navíc se za 3 týdny žení přítelův brácha, tak se řeší hodně jeho svatba. Mají to ve stejný restauraci jako my, tak alespoň očíhnu co a jak. Všechno hrozně letí!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, to je pravda vendy, kdyz me pritel pred pul rokem pozadal o ruku tak bylo vsecko hrooozne daleko...strasne rychle to utika, uz za 3 mesice (skoro) budem vdany pani :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera to bylo 100 dní!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejej, to je pekne spocitany... a nam chybi jeste tolik veci... mame vsecko jenom zhruba zamluveny...jako terminy a mista...a jeste dosadit konkretni veci....ani seznam hostu jeste nemame definitivni.... takze vsecko od seznamu az po jmenovky na stu, to bude jeste zaaaber
Odpovědět
Profilova fotka
Haló! Tak co se děje! Kde ste všecky? Jak pokračují přípravy? Už tvoříte nebo posíláte oznamka????
Odpovědět
Ahoooj, u nás jsou přípravy v plném proudu!!!! Teď jezdim okukovat svatby kamarádek a v sobotu se žení přítelův brácha :-) Jinak máme téměř vše zajištěný, kromě detailů ( spodní prádlo, bižuterie)... Teď čekám na objednané svatební čokoládky a ještě nějakou výzdobu.. Začala jsem se hrozně těšit, když vidim ty svatby kolem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se daří? U nás oznamka stagnují, ještě poříšíme kytky a nějaké detaily kolem programu a vyzvednout prstýnky a ženichovi oblečení..uff, no je otho ještě celkem dost. Už jsem ale objednala dort a ostaní jedlé hlouposti. Už se nám to krátí, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nějak mě ty přípravy začínají zmáhat ;-) V pátek jsme objednali cukroví a dorty u paní Hladůvkoé, přišli jsme za 5 minut 12. A sehnala jsem supr kadeřnici, za svatební účes si bere max 250, no nekupte to. Nějak se nemůžem dokopat k prstýnkům a oznamku ]-( A do toho všeho si sháním novou práci ..........bleeee.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ve fázi oznamka. Ale přes vyvrcholení stavební horečky na rekonstrukci našeho domečku nestíhám vůbec svatební záležitosti 8-( Máme objednaný všechno sladký, víno, kadeřníka, kosmetičku (sestřenku), úřad, hospodu, fotografa, prstýnky. Mám vymyšlenou dekoraci, kytky. Boty, bižu a podobný drobnosti nechávám až tak na červenec, srpen. Teď potřebuju to oznamko vymyslet, vyrobit, poslat.....furt přemejšlim co ještě abych na něco nezapomněla a aby pak už nebylo pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, já jsem dneska byla na Lhotě, myslím, že jsem toho celkem dost vyřídila, takže v podstatě doladit oznamko, dořešit prsteny, kytky a oblíknout ženicha :-)
Odpovědět
Ahoj holky,my chystame take 6.9. na Valdstejne u Turnova :-) Koukam, co uz vsechno mate zarizeny, abych vedela, jak moc mam byt nervozni 8-) Ja zacala planovat az v pulce brezna, takze jsem proti vam dost pozadu... Zatim mame zaplaceny misto obradu, vybrany misto na hostinu a ubytovani, vybrany catering, ted dohadujem jidlo, oznameni jsme poslali tem, co zveme na hostinu, mam objednany usiti satu a koupili jsme obleceni pro zenicha a boty pro me. Mame objednany snubaky. Objednali jsme fotografa. Koupila jsem si bizuterii a jeste potrebuju ozdoby do vlasu. Nemam vymysleny kytky, vlasy, nemame dort , panacky na dort a kolacky....vymyslim dekorace....nemame elektronickou pozvanku..musime se dohodnout na hudbe k hostine a nemame vybrany skladby k obradu....no urcite je toho jeste spousta, co nemame :).....
Odpovědět
Profilova fotka
ajule, řekla bych, že jsi dosti v předstihu, nikoliv pozadu (asspoň oproti mě určitě ;-) )
Odpovědět
Zdravím :-) Tak u nás v rodině je jedna svatbička za námi a jsme na řadě my! :-) Ajule: taky si myslím, že toho máte dost zařízeno!! Mně přišly svatební čokoládky, SPZ a ještě nějaký kravinky...Mám z toho radost jak malý dítě :-D Teď řešim spodní prádlo..chtěla jsem tu samodržící podprdu, ale pořád kojím, takže to padne.. Objednáváte si prádlo přes internet?? Já tam kupuju skoro všechno, ale na prádlo jsem si ještě netroufla.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já objednávám prádlo bežně přes internet. Jsem spokojená www.moje-pradlo.cz. Vždy mi přišlo všechno v pořádku.
Odpovědět
Diky za povzbuzeni!!! Ted resim pradlo, dort, kolacky a kytky. Uz abych to mela objednany! :-) Osobne bych pradlo pres net nekupovala, ale zalezi na tom, jak mas konfekcni velikost. Moje kamardka ma naprosto konfekcni velikost a muze si pradlo kupovat bez zkouseni. Ja vzdycky vyzkousim deset podprsenek nebo satenovych kosilek a nic mi nesedi! Nemate naky typ na kolacky mezi Prahou a Libercem?
Odpovědět
Holky, tak už mám prádlo doma. Nakonec jsem to riskla přes net a supeeer! Mám konfekční velikost, tak se mi dobře nakupuje.. :-) Včera mi kamarádka (díky Míšo) půjčila bižu a spoustu veciček na výzdobu,tak z toho mám radost. Tý jo!!! Od neděle za 2 měsíce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Teeeda tady opravdu chcípnul pes :-| Už se nám to krátí!!!!!!!!!!! Zrovna se chystám na výrobu jmenovek na stůl.. Byla jsem si vyzkoušet další šatky v Belle a měla jsem velký dilema, který z těch dvou šatek nakonec vybrat (mám je v albíčku). Už jsem ale rozhodnutá.. Jen nemůžu donutit svou drahou polovičku ke koupi košile a kravaty... Oblek má, ale s košilí to jsou pořád výmluvy..jak je dost času atd... :-) A jak si užíváte léto, dovolené, prázdniny????????? My jedem příští sobotu na týden na dovču,tak se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jó, doba dovolených a prázdnin. Lidi nemaj čas brouzdat po netu :-) Já absolutně nestíhám. Nevim jestli dřív běhat okolo rekonstrukce našeho baráku nebo okolo svatby :-( Pořád svatební záležitosti odkládám a odkládám a nakonec určitě něco zapomenu nebo nestihnu. Ale už konečně máme oznamka - dělala jsem je sama, takže mi zabraly dost času, ale myslím, že to za to stojí. Co kus to originál :-) . Dneska je konečně pošlem. Mám koupený mašličky na vývazky a jestli náááhodou budu mít někdy čas :-) chystám se je začít dělat. Příští tejden jdu se svědkyní koupit botičky a bižu a ještě se potřebuju jet domluvit na podrobnostech do restaurace. Ale s tim je problém, teď maj dovolenou oni, pak zase my. Takže to vypadá, že je tam navštívím až začátkem srpna :-( No a dovolené si moc neužíváme, bo ještě nebyla. A pak jedem jenom na týden na vodu. Takže letos to dopočívání pěkně odbýváme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?