Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
ahoj holky, do Ikea se taky chystám pro nějaké svíčky a kamínky na výzdobu. dohodla jsem se tady s jednou nevěstou, budou mít hostinu stejně jako my, jen o měsíc později, že tu výzdobu koupíme společně, tak je to fajn, trochu ušetříme a co pak s tím, že? já ani nevím, jak to má být s družičkami, asi je to na každém. svědkyně je nejlepší kamarádka, za družičky půjdou asi přítelovy neteře a pak tam budu mít spoustu kamrádek. taky jsem myslela, že by mohly mít stejné šaty, ale asi to nevyjde. ale to je jedno, o tom to není.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, konečně sem zase někdo zavítal :), dívala sem se na aukru na nějaké koktejlové šatičky a divila sem se, že tam rozjíží módu z Thajska a koupila sem tam včera šatičky za 69 Kč!!!! Komentáře mají taky super tak su zvědavá co mi dorazí :-) , ale třeba pro družičky nebo na převlečení ideální :).
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak mrkněte na uživatele DandE2 , myslím, že za ty peníze to vůbec nevypadá špatně :). jo a včera jsme objednali snubáčky, z chir. oceli, úplně decentní a jemňoučké celkem za 600,- Kč :-)
Odpovědět
Ahoj tak už jsem se zase pustila do příprav rozhodla jsem se že svatba bude .Bolest pomalu ustupuje a do června je dost času.Včera jsem se byla podívat na hospůdku mají tam velký prostor a alko a nealko si můžeme přinést :-) .Do konce měsíce chci objednat pozvánky. Jmenovky na stul a pozvánky ke se stolu si budeme tisknout samy.Družičky mám 2 a jednoho družbu :-) .Zatím nevím co bude na oběd.Co plánujete vy na oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my oběd dělat nebudeme, odpo všechny sezveme na grilovací párty, klídek, pohodička, žádnej stres :)
Odpovědět
A co koláčky kolik jich budete dávat někde jsem četla že se dávají 3 na osobu ale co když je člověk sám to je blbé mu dát 3 koláčky.Už jsem si našla cukrářku co je bude péct ale ještě to musím rozpočítat :-( .
Odpovědět
ahoj hollky, tak to je super že se to tu začina rozjiždět, ja už mam obědnaný šatičky a ted už je jen odpoledne zaplatim, par tydnu nervu a snad budou dobrý, ja ted taky pomalinku nakupuju výzdobu, milaček bude mit oblečený žaket tak to vyřeši pujčovna, už mam napsaný seznamy nákupu na jednotlivý obchody a tede jen pomalu nakupuju aby z toho milačka nekleplo :-N cukrový si vzala nastarosti mamča jen ji reknu počet hostu a výslužek a mam o starost min...
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: tak to máš už hodně věcí zařízených ;-) , já taky pomaličku nakupuju ať toho pak není moc naráz, oblek i šatečky už nám visí ve skříni, pro dekorace sem vyrazila do Ikey, dobroty napeče mamka, takže zatím pohoda, jestli se něco nevyvrbí :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dneska jsme byli obědnat svatební oznámen ía ve středu nám ho dají ke korektuře...jsem natěšená jak bude vypadat.s výslužkama si hlavu nelámu...jelikož nebude.máme domluvenou cukrářku na dort,jinou na minizákusky a babičku na koláčky....má je dokonalý.doufám že nás hosté nepomluví že nedostanou výslužku,ale máme pro ně připravené jiné dárky...vínko...a pokud se někdo příjde ráno podívat dostane štamprličku a košíček minizákusků.děláte si výzdobu svatební tabule sami?pokud ano pouřijete někdo papírové ubrusy od duniselu?
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: Ahojky, my taky výslužky neřešíme, hostinu máme jako grilovací párty,takže co potom (jestli) zbyde, tak to napakujem těm co zbydou :-D .Oznámek necháme tisknout jen pár, babičkám a tak, a zbytek budem posílat mejlem ;-) . výzdobu si děláme sami, ale jak sem psala, spíš to bude neformální raut,nakoupili sme hromadu balónků, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat :-D. A myslím, že nikdo nemá co pomlouvat, můžou být rádi, že sis na ně vzpomněla a pozvala je,ne? :-)
Odpovědět
Ahoj tak my výslušku nedáváme to co zbude se v neděli rozveze po nejbližších.Koncem měsíce si jdu domluvit s cukrářkou jeden koláček stojí 5 kč myslím že je to dobrá cena aspoň nejlevnější co jsem našla.Svatební oznámení si necháme dělat přes aukro jedno vyjde na 14 kč a pozvánky k hostině si tiskneme samy.Dneska jsem rezervovala hospůdku a v pátek tam jdeme probrat svatební obídek a výzdobu :-) .
Odpovědět
no ja vyslužky taky nechtela, ale mama je mama, chtelala jsem na hostině jen čokko fontanu s ovocem a kolačky od babičky ale radši než se hadat s mamou tak at si to uděla jak chce myslim že tohle je to posledni o čem bych se měla hadat....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mundici: mas recht, proc se stresovat kvuli malickostem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, přidávám se k vám,taky máme svatbu 5.6.
Odpovědět
ahoj cindy vítej mezi nama
Odpovědět
Profilova fotka
cindy ahojky, vítej
Odpovědět
ahoj holky, já se dnes chystám do dvou salonů, ale už naposledy, protože jsem jich už prolezla mraky a zatím nic. když si nevyberu, taky hraje roli cenu, jdu do šití. my už máme taky objednané koláčky a zákusky a dortík. v únoru zajedeme pro prstýnky a navrhneme si pozvánky. tak nějak to připravujeme pomaloučku a já jsem za to ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: přesně tak, žádnej stres :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky.... na kdy máte v plánu nechat natisknout (vyrobit si) a následně pomalu posílat pozvaným svatební oznámení ?????
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka: ahoj, my budeme 90% posílat mailem a pro babičky a starší ročníky něco urobíme asi kolem dubna/května.
Odpovědět
mlada.maminko, my si budeme oznámení navrhovat sami. chceme tak nějak v únoru, pak pomalu nechat tisknout a poslat na konci dubna. prý se to dělá tak měsíc dopředu. holky, plánujete někdo prstýnky z chirurgické oceli či titanu? my se pojedeme podívat do Slaného do Goldexu. nechceme za ně moc utrácet, já si na šperky nepotrpím a pstýnky jsem nikdy nenosila. až teď nosím zásnubní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: ahojky, my máme objednané z chir. oceli, kdyžtak je mám v albu a oba nás vyšly i s poštovným na 600 :), protože když si bereš snubní prstýnky 2ks dohromady, tak dáš kolem 2000, protože to mají předražený a když si najdeš každý zvlášť, tak vyjdou max. 300 za kus, což je rozdíl, ne? a ohledně goldexu sem neslyšela žádnou chválu, prý jim to strašně dlouho trvá a není na ně spoleh, ale osobně nevím, jen co jsem slyšela. mrkni na diskuzi o chir. oceli, tam toho najdeš spoustu ;-)
Odpovědět
camelinko, diky za info. prosím Tě a mohla bys mi sem, popř. do IP hodit odkazy, kde na ně mrknout? podívám se i v Praze, kde bydlíme, třeba na něco narazíme. jo a jak to máte s dary holky? my jsme si jich vymysleli asi 12, jsou to věci, které se hodí - kávovar, odšťavňovač, nože apod. no a zbytek chceme penízky, protože plánujeme vyjet někam mimo Evropu konečně. láká nás Dominikánská republika. co vy a svatebka?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: nevim jake myslis odkazy, my to primo poridili na stribro-klenoty a jinak sem projela snad vsechny stranky na netu, jen sem zadala chir.ocel prsteny a bylo to, vybirali sme do pulnoci :). A s dary to nějak řešit nebudeme, dostavěli sme dům, takže máme komplet domácnost zařízenou a k oznámením co budem posílat mejlem uděláme lísteček s básničkou, že nic nepotřebujeme a budem rádi za nějaké penízky ;-)
Odpovědět
camelinko, asi to tak zkusím, díky. já chtěla taky jen penízky, protože chci na nějakou pořádnou svatebku. ale přítel není zastáncem jen peněz, tak jsme udělali kompromis a i já budu za nějaké dary ráda. my bydlíme v podnájmu, takže se některé dary budou hodit. hrozně se těším na kávovar a odšťavňovač. to jsou věci, na které teď nemáme a moc bych je chtěla. ;-) camelinko a kam se chystáte na líbánky?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: no líbánky budem mít zábavný, oba sme vojáci tak pojedeme v červnu na voj. rekreaci na hory :-D a na srpen plánujeme někam k moři, ale s přáteli, takže takový nelíbánky ;-). Co vy, kam vyrazíte? :-)
Odpovědět
camelinko, ještě nevíme a taky uvidíme podle financí. já bych ráda mimo Evropu, nějakou exotiku, kdyby to bylo po svatbě, tak by byla fajn Dominikánská republika. získala jsem tu od holek spoustu referencí. každopádně s německou cestovkou, je to mnohem levnější. nebo druhá varianta je jet někam levně na týden si jen odpočinout a pak na podzim vyrazit na dva na tři týdny cestovat s batohem na zádech. to připadá v úvahu víc zemí - Kuba, Srí Lanka, Mexiko. no ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus vy ste teda dobrodruzi , uplne cumim ;-) , ja mam nejradsi vyvalit se nekde na plazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my ještě svatební cestu neřešíme, nemůžeme se dohodnout jestli bude lešpí jet hned po svatbě a nebo třeba až na podzim. Jinak zítra jdeme kupovat boty pro ženicha a podívat se po obleku.
Odpovědět
cindy, to mi taky řešíme. a co vás aspoň láká?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?