Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se taktéž hlásím do party ;-) 5.6.2010 na Státním zámku Velké Březno v pravé poledne Měli jsme původní termín 17.7., ale pak jsme začali diskutovat o termínech a vyhrál tento, protože to je den narození našeho syna v roce 2004 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ANISEK....To je krásné...Také se nám v tom roce narodilo dítko - holčičika ;-) My zase čas obřadu máme stejný jak čas narození naší dcery :-) A snad se nám podaří mít ji na svatebním oznámení.... Jinak vítej mezi námi
Odpovědět
Profilova fotka
tak 8000 jen za pronajem...to mi teda prijde hrozny.do toho bych nesla:(
Odpovědět
Teh 8000 je fakt palka, my to mame v orlovně pronajaty sal, přisali, kuchyň, bar a dvur za 210kč na hodinu a i to se mi zdalo dost
Odpovědět
Profilova fotka
Mladá.maminka: To mi bychom nemohli :-) prcek se narodil v 17,13 hod. a to by asi neprošlo, i když bych ráda obřad při svíčkách, to i ten zámek nabízí :-)
Odpovědět
Čau holky tak hledám něco jiného 8000 jen za pronájem je hodně.Napadl mě Třebovický altánek jenže už je zamluven. Přitelová sestra pracuje v kuchyni kde mají salonek jenže prostor na tančení je maléj.Zase by nás to tam vyšlo mnohem levněji než jinde :-) .Tak nevím :-( .Dnes sem si měla vyzkoušet šaty poprvé ale onemocněli mi děti takže až za 14 dnu. |-|
Odpovědět
No holky kde jste nějak nám to tu vázne :-( .Tak dneska jsem si koupila šaty,závoj,korunku,rukavičky,panenku na auto,náhrdelník,polštářek pod prstýnky.Paní co dříve půjčovala šaty tak to ruší a vše rozprodává za skvělé ceny :-D .
Odpovědět
Je tak to ti zavidim, a ukažeš nam je? ;-)
Odpovědět
Jo jasně ale musím to teprve vyfotit.Byly jsme to kupovat s mamkou tak jsem to u ní raději schovala protože bych byla schopná si ty šaty furt zkoušet a obhlížet.V pondělí se sejdu s fotografem tak se těším. :-)
Odpovědět
jo tak to chapu ja tam mam taky spoustu veci schovaných ji nak bych je vykoukala...
Odpovědět
:-D Ahoj holky, tak za pouhých 200 dni už budem vdane paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
198 :-) Jinak já hlásím pokrok...Našla jsem fotografku, kterou jsem strašně chtěla, kterou nebaví dělat jen tak obyčejné svat.fotky, ráda experimentuje a ráda fotí fotky, které mají děj....Tak už shromažďuji náměty fotek a těším se, až na těch fotkách budeme my....Jinak jsem ráda, že to bude ženská ;-) Teď mi je trnem v oku ještě kameraman....Sehnat někoho tady poblíž a za rozumnou cenu, je problém.... A co vy nevěstinky, nějaké pokroky?????
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj ja pokroky zatim žadný, nejak ted am období že si najednou nejsem jista šatama a vlastne ničim co jsem si namyslela tak si davam trošku pohov...jj... to s tou ženskou chapu ja jsem taky rada že nas bude fotit ženska a ne chlap, myslim že to bude přijemnějši...jak se jmenuje ta tvoje?
Odpovědět
Profilova fotka
Veronika Vlková ;-)
Odpovědět
Ahoj tak já vůbec nevím jestli bude svatba umřel mi tatínek :-( .Myslím že se to nehodí abych měla svatbu po pul roce od úmrtí.A jestli bude tak nevím kdo mě povede k oltáři asi bych šla sama.
Odpovědět
Profilova fotka
milusefrykova:to je mi moc lito...:( je to hrozne..me umrel pred 2 roky..ale urcite by nechtel aby jsi odkaladala neco na co se tak tesis.. co? ted to vidis jinak..ale urcite bych do toho sla.. me povede bracha...ale kdyby to nebyl bracha tak by to byla normalne mamka.
Odpovědět
miluse: to je mi lito, upřimnou soustrast, ja si taky myslim že bys to nemela odkladat, tatinek se na tebe bude divat z vrchu a bude se dmout pychou, a na cestu k oltaři bych volila dedecka a nebo mamku, podle tradic by to nel byt nekdo kdo neni svobodny
Odpovědět
Ahoj asi máte pravdu ale zatím nejsem schopná nic zařizovat :-( .Jestli mě někdo povede tak to bude mamka.
Odpovědět
však jo, to nejduležitějši už máš a na zbytek je času dost, kamoška dokonce zvladla svatbu od a do z pro 60 lidi za 6 nedel...
Odpovědět
Ahoj holky, tak za pul roku už budem nekde na svatebni ceste...docela pekna představa...tak co už mate připraveno? Docela se nam to krati...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tet jsem si dala pohov...a v lednusi začneme vybírat prstýnky a oznámení.....opravdu to utíká...a na tu svatební cestu se těšíím moc.máte vybrané místo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
165 DNÍ ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vám, museli sme termín změnit z 12.6., už jsem si na něj tak zvykla :-( , ale aspoň budu mít o týden kratší těšení :-D
Odpovědět
ahoj holky, jak trávíte svátky? hrozně to letí, uvědomila jsme si, že jsme už půl roku zasnoubení a za pět měsíců od nového roku už to bude! já ještě nemám šaty, jsem trochu náročná. dost věcí už máme zamluvených, ale ještě ne vše. ale jsem ráda, že máme dost času a zařizujeme postupně. po novém roce krom šatů a obleku chceme zařídit prstýnky a začít vymýšlet oználmení. nejvíc práce bude stejně těsně předtím, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: my už máme kromě nakoupeného jídla a pití na párty snad všechno :-D, já radši všechno zařizuju v předstihu, abych pak nebyla typická vystresovaná nevěsta 8-)
Odpovědět
camelinko, taky bych nechtěla být vystresovaná nevěsta. ono to chce vše včas a mít kolem sebe lidi, co se postarají! :-D my začali tak postupně zařizovat rok předem po zásnubách a tak nějak pomalu přidáváme další a další, vyhovuje mi to. svatba se dá zařídit v klídku za tři měsíce, ale zase když chodíš do práce a máš i jiné povinnosti, tak by toho bylo pak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: souhlasím s tebou a myslím že se takto dá dost ušetřit, je spousta času, takže pořád londám na netu a každou chvíli kápnu na nějakou akci nebo slevu. Teď mě napadlo, musí mít všechny družičky stejný šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,družičky mám dvě a budo mít stejné šatičky(už se šijou) a naše dcera se synem nás povedou a budou oblečeni hodně podobně nám.Teť zrovna upravuju obaly na čokoládky,jsem z nich úplně nadšená...ale to já z komplet příprav.....jinak dekoraci už máme kromě toho co budu kupovat v ikee.Už jsme okukovali pánský oblek ale nenarazili jsme na firmu co by obleky dělali i na 8leté kluky.No když nic hezkého neseženeme koukneme se po půjčovnách. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, v ikei sme byli vcera a odchazela sem s plnou taskou ubrousku, svicek a kravinek :). byla sem naprosto nadsena ze sem tam sehnala balik plovoucich svicek 24ks za myslim 70kc, na netu sem se divala ze temer vsude chteji 12kc za 1ks, zlodeji :-D . bylo by blby kdybych mela jen jednu druzicku? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka :určitě to není problém mít jednu nebo více družiček...nebo žádnou.záleží na každém...no mi jsme původně nechtěli žádné družičky,budeme mít na svadbě více malých dětí a bylo mi hloupé říct jen někomu,ale když jsem viděla ty nádherné šatičky...představila jsem si v nich sestry holčičku a bylo rozhodnuto.půjdo nám za družičky pouze holčičky mé sestry.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?