Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 vždyť je to za 5 měsíců :-D :-D Ale dnes to doma oznámím :-) kdy že to vlastně je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ale já už toho svýho taky navnadila, ale ještě ho můžu odradit...když řeknete jen baby, tak jedu sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky těhotná nebudu..blbě by se mi s pupkem volily kolečka s maltou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kurňa, ty jsi akční děvčica :-D U nás také jasné, T. už to ví asik měsíc ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Musím ted odjet...večer pokračujem, ju??? :-) Ubytko klidně tady někde bůůůůknu :-) napiště jaký požadujete komfort a já vam hodím nabídky :-) tu toho je hodně...:-) určo se to nějak domluví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych těhu ráda byla, ale nwm nwm ;-) Když tak to za mě odpijete, jste kámošky,ne :-D :-p @silver2501 já komfort nepožaduji, šak my dvě se dohodneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 OK...sednu ke kompu ale až tak kolem 20:00 ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Dvojky chlapům?....však @ivitko_22062013 a @chris_n by rády mimča ;-) Dvojky by mohli působit na ty jejich drahouše jako antiko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Za chvilku se také odmlčím...musím se posunout o 164km na východ :-D :-D a ne jen prstem po mapě ;-) , ale večer tu také budu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a ja jdu neco delat taky :D
Odpovědět
@sweetest To je pravda, po setkání s našimi dvojčaty 80% populace hlasí, že děti už nechce :-D :-D Ale ted už je to lepší, už josu zlatíčka :-) občas heh :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 možná bych to měla prubnout, třeba by mě to odradilo na pár let a měli bychom klid :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n To víš že jo.. jen pěkně ploďte a množte se :-D))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest kuk holky, kde se flakate?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Makali jsme celý week na baráčku ;-)
Odpovědět
@chris_n No co to jeeeeeee, new fotečkááááá a já se lekla, kdo to je v tom upozornění heh :-D))) mám víkend pracovní, takže valím od pondělí do pátku.. chjooo :-((( A jak ty s drahým víkend? co rozhodnutí o koupi?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 rozhodnuti nepadlo. jeste budeme mluvit s pani ohledne financovani.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 k tomu vcera tchyne na navsteve :-D
Odpovědět
@chris_n tychýně jaj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak se mate a jak jdou pripravy? Dlouho jsem tu nebyla :)
Odpovědět
@katelyndenise No jásné, máš AAAAAčko, píšem si :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám drahý včera doupravil svatební blog... jůůů to bude paráda :-)
Odpovědět
Téma dne: Jak to děláte,když Vás dráha polovička vytočí tak, že by jste ho nejraději uskrtila natož si ho vzala? Jako jak teď mám něco stavebního plánovat a vymyslet,když me tak nasr*****l :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( @chris_n @sweetest @ivitko_22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 bývám nabručelá pak celkem krátkou chvilku (tak přes noc), nějak neumím okolo něho chodit a nemluvit s ním, atd... Většinou to chce provětrat hlavu.... co provedl?
Odpovědět
Větrám ji uz od pátek a taky to prodýchavam, a když uz me to začíná přecházet tak me zas vytočí,tak zas jak dnes ráno :-(:-(:-( a teď mě zas berou všichni rohati grr .. Důvody nemuzu veřejné:-(:-( @chris_n srry :-( ale aspoň to trošku vyventiluju,sakra jsem teď jak tlakač před explozi :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-( kdyby si to chtěla ventilovat alespon trochu neveřejně, tak mi napiš IP nebo mail (nebo to je taky moc veřejné?) ;-) . Občas to chce se vykecat ;-)
Odpovědět
No jo no,jsem tu na špatném portálů :-D:-D:-D:-D musím to ctít :-D:-D:-D díky,jsem teď na mobilu,blbě se mi datluje:-(:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jéé..je to divný, ale mě se to ještě nestalo.Občas mě sice hne žlučí, ale řeknu mu to hned, pobavíme se o tom a už to pak neřešíme... Ale když bývám totálně vytočená, nejradši sekám dříví.Sice mi to nejde ale vybiju se.
Odpovědět
@ivitko_22062013 škoda že to dříví nemám,asi bych nasekala na dvě zimy dopředu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?