Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to možeme vyrazit k @silver2501, ta je z jižní Moravy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jasný, jasný. Nápad je to fajnovej :-) Já se svezu klidně sockošem :-D někam k někomu poblíž. Budu to mít asi nejdál což?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Někde napůl cesty...tak to jsem zvědavá...ty Praha, já Jaroměř, @ivitko_22062013 Vysočina a @silver2501 jižní Morava :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No kdyžbys jela studentem, tak Tě v Jihlavě naberu a vemu autem. ;-) ;-) ;-) To není problém. @sweetest Jéé to je nápad.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D za všecky prachy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A nemáte některá někde chalupu? To by bylo také dobré místečko ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No jooo...je to blbost já vim..ale tak třeba, můžem se doomluvit, že kdo to bude mít nejblíž,platí první flašku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ...já mám stan.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ivitko chtěla na půl cesty :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest chatu nevedem :-D
Odpovědět
@sweetest Jéé to by dopadlo.. bylo by to jen samé kafíčko, slezinec babinec a aaaaa.. raději an nemyslet hih :-D)) by ti naši drahouši z toho by byli pěkně šediví :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zapomeňte na to o té na půlcestě.....to mě jen tak napadlo.Jestli máte někdo dobrej tip a návrh budu ráda. :-D :-D :-D :-D Neuvědomila jsem si jak jsme rozes...po republice :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 Teda vy jste toho naplákaly, ted to terpve dočítám :-D)) a já blb pracuji a nehledím :-D)) S tím vínem je to dobrý napad!! tu jsou v září slavnosti vína celý vikend !!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Děvčata, svět je malý!! a pokud se máme sejít a zažít srandu, tak žádné km nejsou překážkou, přijedu kamkoliv :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jsou mladí, tak by to pochopili :-D :-D :-D :-D M. prubneme možná do měsíce :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééé..to by bylo naprosto ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přijedu kamkoliv :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Na ty slavnosti plánujem s drahým jet ;-) tak se domluvíme, vezmeme UŽ manžele, ty necháme spolu a my děvčata zařádíme spolu :-D :-D :-D :-D Ať vidí jaké mají ženušky :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest klíďo, ale to určitě jedeme vozem v tom případku. Ale to už by bylo někde na chatku ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest JOOOOO..vlk se nažere a koza zůstane celá!Máte někdo datum???
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To by nám zjistila @silver2501 jak by se tam dalo pobýt přes week ;-) Juuu...pá-ne :-D :-D
Odpovědět
Hlavy se dají složit kdekoliv :-) ALe museli by jsme to rezervovat předem, páč se tu otočí tisíce lidí a vše je plné :-) Nabídla bych vám u nas ve skromném 3 + 1, ale nevím nevím, zda by jse se tu dali.. leda spacáky a karimatky sebou heh :-D))) @sweetest M je v pohodě, zvyklý ode mě na ledacos :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Už jsem popohnala @silver2501 at písne datum, když je domácí :-D :-D :-p
Odpovědět
Si představte otevřené víhy, plno vína a burčáku, opekané sele na každém rohu.. já se na to každý rok těším jak malá :-D)) Sice tu razíme heslo bez chlapů, ale tož udělám kvůli Vám vyjímku leots :-D))
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 http://www.straznice-mesto.cz/strazni...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak to aby jsi vystěhovala dvojky :-D :-D Páč to by nás bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak ted nemůžu říct T., že zůstane doma, když jsem ho už navnadila ;-) :-p Jinak to heslo razím také :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Poznamenáno v diáři ;-) :-)
Odpovědět
@sweetest Leda, že by jsem dvojky dala chlapum na starosti :-D)) ale to by asi nedopadlo :-D))) No a jinak, když budete všechny těhotné, tak co si chcete jako užít??? zas to budu muset odpít sama a to budu vypdat :-D))) Ale vlastně prase a podobné speciality se dají taky dokonale užívat :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n Děvčata tak jsem přeběhla za drahým do kanclu a potvrzuji termín!!! Nemá tam žádné focení, tak jsem rozhodla, že jedem a oznámila to. :-D :-D :-D :-D Komu se máme teda hlásit? Mám teda nějak zajistit bydlení?Nějakej penzion?Nebo ubytovna?Nebo dá @silver2501 nějakej tip? Uděláme seznam lidí, kdo na 100% jede?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já těhotná nebudu :-D to v září nehrozí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?