Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Aha....dík za vysvětlení :-D :-D
Odpovědět
Ctu jen rychle a jsem na mobilu pac jsem na služebce v praze. Ubytování zaridim.ale dejte mi vědět kdo vše a v jaké relaci cenové,hotel ci ubytovnu?:-)) musí se ale co nejdřív,vždy je vše pak plně obsažené. Pak uz jen spácaky a u nás na zemí leda heh:-D:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty jsi v praze :o a nic neřekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my jsme dva a klido něco obyč na přespání
Odpovědět
@chris_n jsem tu služebně na otočku a v noci jedu zpět.:-) tak já vam pošlu odkazy az dojedu a něco si vyberete,ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 oukej
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ok..taky nám nezáleží na komfortu.Jsme zvyklí na stan, takže vemem co bude. :-D @chris_n Tak si pak něco vybereme abysme byli nějak pohromadě což?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jojo :-)
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @sweetest No jako ženy, co to jeeeeeeeeee???????????????? Tři dny tu nejsem , a tady mrtvoooooooooooooooo :-((((((((((((((((((((( A já bych si zrovna ted tak ovíněná dala hovor :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To aby ti nic neuteklo :-D :-D :-D :-p Psala jsem ti mail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam koukam ze je tu v posledni dobe nejak moc velkej klidecek ;) Jen doufam ze je to tim ze jsme vsechny v plnem pracovnim a predsvatebnim procesu :D Preji vam vsem nevestinky krasnej vikendik hlavne plnej pohody :*
Odpovědět
Profilova fotka
jooo malem bych se zapomnela zeptat!!!Jak to budete mit...obrad je ve 13.00 hod tak kdy zacit s obidkem???Nejake zkusenosti trebas...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marcix Ahojky. Jako každý week je tu klídek ;-) My máme obřad ve 14hod a obídek nebude....svatebčané budou mít u nás doma občerstvení před odjezdem na místo akce a poté až raut :-)
Odpovědět
@sweetest Mail jsem dnes četla, odpeíši určitě večerem... :-) A prorpo, máte mě na svědomí, nechtěly jste pokecat se mnou a tak jsem do pul třetí do rána koštovala pak ještě další vínka soukr doma:-D)))) Haaaa a ted mám zoodpovědně pracovat jakoooo, noo :-(((((((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Zlatíčko, já bych s tebou klidně pokecala, ale ty jsi přišla už později....Tomík už doma, večeře no a co asik po té, že? :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Máme obřad od dvou a bez oběda.
Odpovědět
@sweetest Ouuuuukeeeeeej, tak máš právoplatnou omluvenku :-D))))) @marcix Obřad ve 12, bohužel později nešlo.. oběd bude, ale pak už jen raut..
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ahoooooj. Já byla celý víkend mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 aha :( tak koukam ze to mate snad vsechny jinak nez jaaaa :(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix a jak to máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co vyzdoba na auta? Kde budete porizovat a co?
Odpovědět
@katelyndenise U sousedky :-D))))) Nechám si udělat proplétané stříbrné spojené srdce (to z toho papíru, nevím jak se tomu říká) a mám koupenou stříbrnou organzu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise na moje auto půjde dvoubarevná organza do véčka (přichytit za zrcátka) a na tom jen jednotlivý kytičky. Zbytek se zdobit bude jen stuhou bílou do oken. Ženich bude mít veterána na chvilku a to se asi zdobit nebude
Odpovědět
@sweetest Bobéééé, srdíčko a tfuj tfuj tfuj.... už se na tebe těšíííím.. :-) :-*
Odpovědět
@chris_n čáááááu, jak je po víkendu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 čáááááu. Dobrý jde to. Řešíme furt to bydlení ]-( 8-)
Odpovědět
@chris_n a už jste něco vyřešili? ten byteček se zahradkou padl? definitivně?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neee, ted řešíme scoring u bank n hypo a dle toho, jak vyjde, tak pak prijde na radu rezervace bytu. Paní okolo financí, co jsme měli s ní v pátek schůzku, tak se nám bude snažit vyhádat co nejnižší úroky a tak, vypadá vcelku solidne
Odpovědět
@chris_n Tak tojsem moooc zvědavá jak to dopadne... ted prý je nejlepší čas na hypošky ...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, to jo. My ale musíme vymyslet strategii, protože to chceme podepisovat (hypo) až po svatbě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?