Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 JééééžYš Áďo...neser mě, Blaženo!!! Snad máš svůj rozum, drahého..tak to proberte spolu. Budete je nosit oba. My se shodli na stříbře, tak ho máme. Nikoho jsem se neptala ;-) Jen sama sebe a Toma :-)
Odpovědět
@chris_n Oki drahouši, děkuji za radu a jdu do titááánu.. stejně jsem ho chtěla, ale fakt jsem nevěěla.. jak to člověk nevidí na vlastní bulvy, tak je to na dlačky :-( Jo a ještě na naprdla souseda, v dobré víře mi dala polštářek na prstýnky (já žádný neplánovala!! :-(( ) a podvazek.. zelený :-((( ale tak vezmu si oboje, nooo, at udělám radost ...... a Jak to řešíte vy s "chtěnými-nechtěnými" dary???
Odpovědět
@sweetest Nestreeeesůůůůůj, však já to myslím s uuuusměvěm :-))))))) Drahýmu je jedno co pořídím, jen vždy kývne "hmmmm, dobrýýý"" dobřes vybrala mamko :-D)) tož s kým to mám probrat než s Váma moje drahé přítelkyně :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já vím,ale jsem dnes na pěst...asi si dám přes hubu. Prostě mi to přijde jako slepičení...proto sem nic nedává,neukazuji a neptám se :-) Až něco budu chtít ukázat, dám to sem, jako že to je definitivní a konec. Nechci slyšet proč tak a ne tak apod. Tak to beru já...jsem asi divná :-( Omluvte mě.
Odpovědět
@sweetest I takové dny jsouuuuuuuu, že rána za rááánoooouuuuuuu.. doufám, že slyšíš jak ti to pěkně zpívám, jak mi to notuje :-D))))
Odpovědět
Já to prostě s někým musím probrat páč nikoho tu nemám a potřebuji slyšet " Joooooto to je dobrýýýý"" :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Však ano,ale udělej si to po svém a pak jen ukaž.Musí se to hlavně líbit tobě.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 se pteeeeej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest obac musime slepicit ;-)
Odpovědět
@chris_n Aspon někdo soucítí;-) .... muck :-* Takže titan a hotovo, mám rozhodnuto :-) Objednám asi už v dubnu.. at mi je nevyprodají :-D)
Odpovědět
Malá anketka: První nebo druhé?? oboje bez kamínků.. nechci je tam...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Druhé !!..a kamínky bych nechala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, my uz mame take prstynky doma, jsem jeste v praci a ani albicko jsem si jeste nestihla udelat abych vam to ukazala :) ale dohodnim To :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ja bych byla pro ty prvni, jsou trosku zaoblene, bude to vypadat jemneji na ruce :)
Odpovědět
@katelyndenise AHoj ahoj.... dohod, kouknem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Za mě ty první..jsou takové pěkné obloučké... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak at se vsichni brzo uzdraviiiiiii ;-) Ja jsem taky odpurce marcipanu :( uprimna vubec neholduju sladkymu ale taky jsem se rozhodla pro marcipanovej dortik ;) Co uz- hlavne to vypada pekne neee 8-) A neda se sehnat ruze kterou by sprejem obarvili ?Misto stribrne bila se stribrem?Jen se patm...nerozumim tomu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Dekujiiiiii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 urcite ty druhe ;) Ty prvni jsou klasika-alespon mi to tak prijde.Zalezi jak vypadaji na rucce ;-)
Odpovědět
No sakra ... jsem se odpoledne přihlásila, podívala se na vás a hned po tom jsem usnula.. je to normální ??? :D dneska mám asi nějaký ospalý den, asi to bude počasím :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 za mě druhé, rozhodně.
Odpovědět
@chris_n @marcix Sakrííííš .... tak ještě je čas měsíc dva, tak snad se to tu rozeskne které :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D ty druhy jsou takove neokoukane.
Odpovědět
@chris_n A blbé je, že mám stáhlou fotku, ale vubec nevím z kama.. nějak jsem je na ok šperky nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 vloz tu fotku do googlu, on ti to rekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak jsem ti to našla http://rg.heureka.cz/prsteny/f:8859:4...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 dulezite aby vam dvema se libili ;-) tak pak urco dej vedet pro ktere jste se rozhodli :-)
Odpovědět
@chris_n @marcix @sweetest Ahoj holky :-) @chris_n Ty jsi ale detektiv! moc díky :-) Kam to vrazíš na google at ti to najde? To zkopíruješ nějak adresu obrázku nebo jak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zkopíruju obrázek a vložim ho do vyhledávače googlu
Odpovědět
@chris_n Ahááá, vyzkouším :-) Jinak tu vyhlédl Oskárek a svítí a svítí :-) Kéž by chtělo být už jaro :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?