Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to sem ani náááhodou nedám co bych chtěla já...nebudu poslouchat kritiku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p Já to říkám furt nechtějte po nikom názor. Je nás tisíc a tisíc názorů ;-) ;-) ;-) Každá si udělejme svatbu jakou chceme a na nikoho se neptejme.........tedy kromě drahých poloviček :-D S těm ten den strávíme......jooooooooo, juž aby to bylo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest njn, já nemám ráda marcipáňáky a tyhle načančánky. Miluju ovocné dorty se želatinou :). Ale neboj, já budu mírná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ovečka je supr..už jsme ji i zkoušely udělat...byla pěkná, ale nebylo to prostě ono..pojímaly jsme se na tom celej den a pak jsme ani neměly chuť ochutnat.... :-D Ale ten "košíkovej" je prostě nádhernej....navíc určitě ochutnám, když se s tím nebudu dva dny patlat..navíc těším se na ten pocit, že ho prostě zaplatím a nebudu se muset starat..dovezou ho až na místo...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ovocné dorty mám taky ráda..ale prostě jsem z tohoto unešená...mě teda Tvůj názor vůbec nevadí, ale na svatbě bych ho slyšet nechtěla :-D :-D :-D :-D to by mě nas... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n nooo, tak možná ti ho ukážu...ale neser mě, Blaženo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @sweetest na svatbě bych si to nedovolila :-) Já zas radši uslyším opačný názor, než rádoby pochvalu, která není úpřímná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď ale musím na poštu...dcéééři přišly šaty, když chce být za družici :-D :-D :-D :-D A včera jsem na závoz nebyla doma, tak musím ted na poštu ]-( Nesnášíííííííííííím poštu !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Mluvíš mi z duše...je to hrozná parta s "neuvěřitelným" pracovním nasazením...u přepážky vždycky "kvetu".. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoooooooooj, zase po dlouhé době jsem se na vás přišla podívat :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Je mi jasný že veřejně si snad nikdo "breptat" nedovolí...nejen co se dortu týče..ale v celku jsem připravená na "uštěpačné" poznámky od příbuzných...není možné se zavděčit všem, ale bude to náš den holky a nesmíme si ho nechat ničím pokazit... Jak řekla @sweetest už aby to bylo..nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale nemůžu se dočkat až budu vdaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Čáááj.. :-D ..Jak je?Co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já taky :-D obzvlášť po včerejšku, kdy došly prstýnky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Taky jste si je pořád zkoušeli?My to nasazování trénujeme tak jedenkrát za týden :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 neee, schovala jsem je :-D se o ně bojím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My je zkusili jen když jsem je přivezla od Kuby a také jsou uklizené ;-) Jen tuhle si Tom zkoušel svůj, bo mu padal zásnubní,tak zda nebude ztrácet snubák :-D :-D :-D Jinak až 22.6. :-p :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 taky zdravime!!!!A prejeme prijemne odpolednicko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ted nic moc...v pondeli jdu znova na urad tady ve spanelsku a poksim se na dobry slovo to potvrzeni z nich dostat,jinak mi ho muze vydat konzulat ale otazkou je zda to CR uznaji 8-( je to zamotany kolotoc...drzte mi palecky plosiiiim pekne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Držím do zmodrání :-D :-D
Odpovědět
Dali byste holky za kytky 5000kc je v tom vse.libi se vam??kytky do kostele na stoly rodine mije atd...
Odpovědět
A dort takovy ??libi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova líbí se mi ta poslední kytka. Dort ten druhý. Já osobně budu objednávat kytku jako obyčejnou, pokud to půjde. Protože ty svatební se prý vážou jinak a jsou dražší. A taky chci jen dvě.
Odpovědět
No oni za to vse chteji 5000kc ale jak rikam je to i s vyzdobou na auto atd
Odpovědět
Okkud mate holky polstarek na pstynky;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova nebudu mít polštářek a pokud jo, tam mi ho ušije mamka.
Odpovědět
A na co das prstynky??;)
Odpovědět
@chris_n @sandramoravcova @sweetest @marcix @ivitko_22062013 @petulavoj Ahoooooj holky... chtěl ajsem Vám odepasdt, ale absolutně si nepamatuju komu co.. jste toho ale nepalákaly :-D)) Dnes mám den ne blbec, ale přímo debil.... hnusně tu sněží, je větr, děti začínají být OPĚT!!!!! nemocné a staroš teda maldoš tatoš ulehl s antibiotikama a prská se tu jedna radost :-((((( Takže ač jsem řekla, že nepiju do svatby po pátku, dnes mám fáááákt chuť si ožrát držtici :-D))))
Odpovědět
Ale jelikož jsem zodpovědná matka, tak z toho opět nic nebude hih :-D)))))) @chris_n @sweetest tak to jste mi faakt poradily s tím titanem.. :-D)) že zešedne, nebo zmatní nebo jak jsem to četla????????????? Herdec proč je to Kladno tak dalece :-( Jinak ted nevím komu odepsat, ale dort - nemám ráda marcipán, ale bude marcipánový :-D)))) páč zakryje hnědou a bude bílý se stříbrnou stuhou. Nemám ráda růže, ale výzdoba bude z bílých růží a nevěstina závoje :-D))) páč je to zdarma v ceně od majitelky :-D))) Kytka buder mrtvá páč fakt živou stříbrno usjem asi ještě neviděla :-D)) a to já toho poměrně už dost viděla :-D))) Debilnímu úterý 3x zdar zdar zdar :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova tak oni se třeba dávají i na takový barevný písek. Nebo se dá uvázat v květinářství takový hezký podnos. Nebo to půjde z krabičky. No stress :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sandramoravcova Tak to tedy ani náááááhodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ocel tmavne ne? Titan jen matní. Jdi do titanu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?