Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ještě by se ti mohlo líbit tohle
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Když vykopnu ty růže, tak je nádherná ;-) :-D Ty lilie jsou prostě kytky s velkým K :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jojo...a proto máš umělou, že, drahá? :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
@sweetest No jistěěěěě, bude na jistotu mrtvá :-D)))) Zdravím při čtvrtku všechyn tetiny tady :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
silver2501 @chris_n @sandramoravcova @marcix @ivitko_22062013 @petulavoj AHOOOOOJ :-) :-) Tedy tady je dnes ale mrtvo....no nic, jdu si číst "Padesát odstínů šedi" ;-) a písnu drahému otázku kdy dnes hodlá dorazit z práce, heh :-D :-D :-D Aby ta četba měla nějaké zakončení, že ;-) :-D :-p A jinak kočenky, už jen 4 měsíce !!!! :-N :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a co kniha? jak se ti líbí? Joooo a zítra na mě myslete, ať si nezlámu všechny končetiny :-)
Odpovědět
@chris_n Kam jedeš? Lyžovat? @sweetest Ahoj, musíš mi to furt připomínat?? pak mám depku z toho :-D))) PS: twl zase kype sní celý den...:-(((((( a perlička... MÁME VENKOVNÍ ÚÚÚÚÚÚKLID SAKROUUUUUUŠ ale už :-((
Odpovědět
Ahojky no mas pravdu mrtvo;-)... Tak co ste vse damy zase poridily vyridily? ja nic;)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 smer herlikovice a lyzovat. @sandramoravcova ja nic nezarizuju. Jsem ve stadiu nasranosti na uplne vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, holky, já ty růžový boty snad neseženu. :-(
Odpovědět
@chris_n Tak si to moc užijte!!! :-) Tu nasranost mám stejně a řeknu i přímo na koho!! na příťu, mě teda ale vytočil jak prase :-(((((((( @mambinka87 Dívala ses na mimibazar? ja tam koupila levně botky fuchsia a sednou jak ulité :-) @sandramoravcova Nic nepořizuji a přemýšlím, že si ho snad ani nevezmu grrrr :-((((
Odpovědět
Jakk tooooo??? Hele ja mam taky pocit ze jsem na vse sama to je asi takova faze;-(.
Odpovědět
Článek se načítá
Koukamze to vsude stejny...;-) hihihihihi nesmime se tomu podat!!
Odpovědět
Kolik nas tady vlastne je ktery maji svatbu 22.6y???;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak jsem zdárně dojela. Co ti dělá mužík?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tyjo nedívala díky :)
Odpovědět
@chris_n klasický prudný chlap s rýmečkou noo... :-((( Přijdou mi všeci stejní, jen maj jiný ksicht, abychom je rozeznaly :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jasne :-D my jsme tu ze jak lazaret. a nemůžeme se hýbat |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes seznámili mé rodiče s tchánovci a bylo to super,padli si do oka......jako bych si to nemyslela :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Aaaaaa ruka v rukávě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ruka v rukávě už je dávno :-D :-D Jen jsme potřebovali seznámit rodiče ještě před svatbou ;-) Jelikož bydlí od sebe dooost daleko, není šance, že by se potkali někde "náhodou" :-D Tak ted už fakt ta svatba může být :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @mambinka87 @sandramoravcova @ivitko22062013 dobré ráno vám všem děvčata. Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n nó dneska už je to lepší než včera :-). Už mě vysilují konflikty s mámou ohledně svatby a jejích představ.. díky za optání. Co Ty? Holky, jak pokračujete v přípravách vůbec? Já se odrážím z mrtvého bodu a asi se zas na něco vrhnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 já jsem tak nějak v deliriu :-) Ale tenhle týden jdeme dát do tisku oznamka a ve čtvrtek asi do cestovky. Pak už nás snad čekají spíš drobnosti: - moje boty, oblek pro přítele, moje šperky, kadeřnice a líčení. Jo a kytky a výzdoba a výslužky.... jeeejda, toho ještě je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D to jsme takhle řekla minulý víkend: Vždyť už máme skoro všechno hotový, už jen vytisknout oznámka, boty, oblek, šperky, účes, kytka, výslužky, upřesnění programu, šaty na "after".... :-D tak jsem sklapla :-D
Odpovědět
Dobre ranko.. Mame se dobre zrovna o vikendu jsme planovali kdybychom mohli zacit s planovanim mimi.No to byla moje zatim nejlepsi konverzace s partnerem,protoze svatba je u nas uz zakazane tema hihihi :-D :-D :-D :-D Ve ctvrtek se se chystam do 3kvetinarstvi uz si pripadam jak blazen!! Uz se tesim na ochutnavku dortu cukrarny v podoli 24.3.Nejde tam taky nekdo z vas?
Odpovědět
Ji to si rikam porad ze uz toho mam dost ale kdyz udelam prirovnani tak jsme jeste daleko !!;-)
Odpovědět
Hola hoj... jsme nemocní - opět!!! ale máme se dobře, jak jinak, že jo :-((( Aaaaaa protože jsem na příťu furt naštvaná, tak jsem přípravy hodila totálně kamkoliv, dokud mě to nepřejde... tak a má to !! :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem tu u vas nebyla. Koukam, ze vase diskuze se rozviji rychlosti blesku. Co se tyka priprav, tak uspesne pokracujeme. Fotografku uz mame zaplacenou (zalohu), o vikednu jsme byli ve 3 hotelech, kde by mohla byt oslava, tak cekame na financni kalkulace, z Ciny mi zacina chodit jeden balicek za druhym s ruzny vecmi na vyzdobu, prisla nam nadherna kniha na pranicka,... Jinak zacinam byt nejak nervozni :-/. Za dva a pul tydne odletame do Thajska, kde probehne ta moje vysnena svatba na plazi s celou tou romantikou okolo. A i kdyz vim, ze tento obrad u nas nebude bohuzel pravne platny, tak i tak se zacinam citit nejak zvlastne. Nemate to nahodou nektera? Moc se na to tesim, ale na druhou stranu snila jsem o tom spoustu let, ted je to za dvermi a asi se bojim, ze jakmile si splnim tento sen, tak co bude po nem?
Odpovědět
@eevviikk Po něm (obřadu v Thajsku) se ti otevře další cesta milionů možností :-) Nezoufej a těš se! pokud sis to vysnila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?