Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 o jo, ale taky jsem nějaky zahadnym způsobem od minulého čtvrtka získala tři kila nahoru 8-( :-o :-o :-o fakt nevím, kde jsem k tomu přišla
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj :-D :-D :-D :-D @petulavoj @chris_n Nic holky..sedím na beremku a z pelechu už na mě mrká drahý..nu což...jdu si k němu trochu ohřát nožičky. :-D Mějte se pěkně.Zkusím sem zas zítra chvilku mrknout, ale nevím nevím, jak přes den..S těma fůůriema za zadkem :-D Čaute
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jak jsi to dokázala?..Hmmm..no jo, musím taky do sebe..jsem jak kytovec :-D :-D :-D Tak se holky mějte a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 co jak jsem dokázala? přibrat tři kila za týden? to fakt nechápu :-D to bude těma nově nasazenýma luštěninama do jídelníčku :-D. Musím se pochlapit a zase to shodit
Odpovědět
@ivitko_22062013 kytovec :D já začínám hrochovatět :D taky mizim,dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj pááááčko
Odpovědět
@chris_n taky bych se měla dokopat ke cvičení, ještě potřebvuji něco dát dolu :-( PS: ale na koníku nejseš, takže šup šup na mimi a založit hned albíčko hih :-D)) @petulavoj luční kvítí sbožnuji, už se těším na fotečky :-) @ivitko_22062013 Taky planuji neživou kytku, ale zatím je fakt vše o plánech a představách :-) Mám na cestě korálky a drátky, takže bych už konečně mohla i něco vytvořit??? :-)
Odpovědět
@chris_n to znám, já se jen nedechnu a už mám kilo nahoře :-D))) Brou brou :-) Já se jdu teprve rozkoukávat po netu, do ted jsem žehlila a ted můj čas terpve nastal :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mimi až na podzim :-( dohodli jsme se s mužem, že nejdřív dosvatbíme, zabydlíme se a pak se začneme snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já pryč nejdu :-D šla Peta
Odpovědět
@chris_n JJ tak to má být, postavit dum, zasadit strom, splodit syna :-D)) My šli přesně od zadu :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, dům asi nepostavíme a s tím stromem taky nevím nevím. Jedině že by přisadil jabloň u táty na zahradě :-D. Ale toho syna, to doufám, že se povede. Nějak si vůbec nepřipouštím, že bych mohla mít holku... Jsem asi divná :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n Tak já chtěla prvního syna, to se podařilo a dvojčata kluci, byli -la plánovaná holčička na stará kolena :-D)) Mno zas kluci a kdybych měla ještě 10 dětí, byli by to zase kluci heh :-D))
Odpovědět
@chris_n Počky, heeej, co máš proti holkám ????? :-D))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nic :-D chci nejdřív kluka a pak holku :-D a hlavně je nás v rodině strašně moc bab :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n si půjdu spát, jde na mě hlad :-D
Odpovědět
@chris_n U nás samí chlapi, jsem jedinná... takže jsem pokračovala v linii :-D)) A nebo rovnou naráz a je klid... dvojky je ted už vyhoda, aspon si zahrají a mám už chvilkama i klid :-) akorát se děsím dvojité puberty páč ten osmáctiletý mi dává teda dobře zabrat a to je sám :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n brou brou... já mám ještě čas a nemám dopité ovocné pivko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 takhle navečer ... že se nestytíš :D
Odpovědět
@chris_n už ho cucám od osmi od žehlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @petulavoj @silver2501 @chris_n Ahooooj, děvčátka :-) Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale nebyl časík ;-) A dnes ho také asi moc nebude...jedeme s drahým pořešit smlouvy na el., plyn, popelnice a pod. Pak další den musíme ohledně vody...do pátku to snad stihneme :-D :-D V pá přesun do Berouna a drahý zase bude týden u mě ;-) :-D :-p Tak snad najdu časík sem hupnout a něco písnout...tak na mě nenadávejte a nezapomeňte ;-) :-o :-o :-o :-o P.S. Dnes jedu zkontrolovat tchýni jak to vypadá s vývazky a hned jí tam šoupnu klobouk na ženichovo auto....ukážu jak ho chci nazdobit a ať jede :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest @ivitko_22062013 @petulavoj Mám PRVNI svatební uuuulovek co jsem dnes zakoupila :-) :-) Jinak opět děti nemocné, teda jeden z nich, jedu od doktora a práce zas nic :-( mě ten šef už asi zabije :-((( mno ještě to neví, že nejsem zas v práci... :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 https://www.facebook.com/pages/Nejpro... jukni, soutěží se tam o stříbrné šaty :)
Odpovědět
@chris_n Díky, ty mám v merku také, sice jsu už moc tmavé, ale zadarmo by určitě nevadily -D)))
Odpovědět
@chris_n četla jsem, že by jsi ráda na Skanzenu svatbu, tož dojed k nám, tu je taky sknazen a míst k sezení ke svatbě 150 v místní restauračce Skanzen :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už to měnit nehodlám. A jsem zamilovaná do Valašska :-D
Odpovědět
@chris_n vždyť já to nemyslela vážně heh :-D))) ale jih Moravy taky dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tam dojedu za tebou na kola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 v poho, mě teď jen dopálila jedna diskuse o prstýnkách.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?