Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n na červen dost deštivé :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Normálně,PN mám,ale kontrola nechodí...tak proto :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj povídej, zajímá mě to :-)
Odpovědět
@sweetest dobré ranko, že se pak pochlubíš, jaké vývazky ti vytvořily tvé drahé :))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Až je tchýně vytvoří, nafotím a ukážu...snad :-D :-D
Odpovědět
@chris_n http://www.pranostika.cz/cerven.html
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj nic tak hrozného ne? všechno to ovlivňuje až další měsíce... když v červnu něco.... pak.... Takže klid. Určitě bude hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak to klobouk dolu :D jsi sikulka!A drzim ti palecky!Ja uz satecky mam ani jsem necekala ze koupim ale vychytala jsem slevy a bylo to!Tak se tesim na dalsi info jak pokracujes :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj No tak na 22. tam nic není a celkově....BUDEME MÍT NÁDHERNĚ!! A přestaň být negativní, nebo s tebou nebudu ka ;-) Netahej sem tyhle babské řeči. My jsme tady pozitivně naladěné a dáváme penízky na stranu pro Mrakomora, aby nechal mraky a déšť ve sklepě :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Já jsem spíš pro klimadiagramy:) a ospoň podle toho našeho z Krkonoš je červen úúúplně v pohodě:) narozdíl od července
Odpovědět
A kdo tu bude prudit hnusným počasím v červnu bude bezmilosti vyhozen heh :-D))))))))
Odpovědět
Jinak udělala jsem si pracovní neděli, byla jsem od dětí a od příti z domu a byklo mi beeeeeezvaaaa :-) A protože tu byl fašank, nakoupil ajsem tuny milostí a ted se tu tlučou kluci o to až čumím :-D))) @chris_n jak dopadl oběd po kocovině ??? heh :-D)) u nás by to nedopadlo, přiznám se hihihi :-D))) @marcix Určitě pak ukážu šaty, potřebuji přeci kritiku :-) @sweetest u drahého zas na prodloužený víkend, čili na týden? :-) tchyňka a dcerka jsou fakt šikulky, těším se na výsledky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 kocovina byla vcera. dneska pohoda. Namky namky. Jukni ke me na strechu.
Odpovědět
@chris_n no spíš tam pořád mluví o dešti.. pokud kape... pokud prší.. apod :))
Odpovědět
@sweetest no já mám svatbu už 15., na svatého Víta a když si vyhledám pranostiky na určitý den, tak já mám jenom o dešti :D no tak snad to nevyjde :P
Odpovědět
@kfckuratko jee to jsem ráda, že červen vypadá pěkně :))
Odpovědět
@silver2501 já niiiic :P ale pro jistotu se už učím tanec deště... nebo tanec slunce abych si to počasí zajistila :D
Odpovědět
no děvčataaaaaaa.... kde jstee ?? :D
Odpovědět
@chris_n na střechu?? i tam jsi?? hih :-D)) jj jdu si tě tam najít.. tam teda ještě nejsem :-D))) @petulavoj i já se ptala na případ deště páč máme obřad venku.. tak snoubenci jsou v altánu a pro hosty mají nakoupené velké bílé deštníky :-D)) tak jsem klidná heh :-D))) Ale pršet nebude a hotovo :-D)))
Odpovědět
@silver2501 dobrá, rozkaz.. bude sluníčko :D já nemám ani rezervu pro případ deště, takže jestli bude pršet, tak ruším svatbu, odjíždím k moři a pořádám obřad tam :D
Odpovědět
@petulavoj Nooooooo, dobrý záložní plán :-D)))
Odpovědět
@silver2501 no snad ho nebudu muset použít :D
Odpovědět
mám dotázek - myslíte že se do svatební kytice s tulipány hodí bylinky ??? :P
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @petulavoj @silver2501 Ahooj holky...taky se hlásím..Teď jsem byla chcíplá s chřipkou od čtvrtka..ale zítra zas jdu do roboty...Jak se máte?
Odpovědět
@ivitko_22062013 @ivitko_22062013 Měla jsem to samé min týden, ted mám opary přes celou pusu, nos..:-( ale hlavně, že je to za nama všema :-) Taky se jdu podívat zítra do práce :-D
Odpovědět
@petulavoj Jaké bylinky?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jéé..opary fuuuj..taky na ně trpím..mě se obvykle dělají před nemocí a po ní znovu...auauau..Taky se Ti tak nechce?Mě teda vůbec ne.
Odpovědět
@ivitko_22062013 Mě se vždy po tom ksichtě vyrazí, jakmile je nemoc pryč, jako kdyby lezl vir pryč a udělá mě to pak "krásnou" na měsíc :-((( mám to pod nosem, tož jsem jak Hitler :-D))) No moc se mi nechce, ale jelikož tam chodím max 2x týdně tak to přežiju :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jéé..to bych taky asik přežila :-D :-D :-D ...Pod nosem jsem ho měla asi jen dvakrát..bolí to pekelně...mě teda většinou klasicky na rtech...vždycky mám hubu jak havajskej domovník :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@silver2501 no mamka má na zahradě vysokou a velkolistou mátu.. myslela jsem ,že bych utrhala listy tulipánům a jako zelené dala mátu... pak bych mátu natrhala i do váziček na stůl, aby to ladilo s mojí kytičkou.. je to taková levnější varianta, jelikož mamka bere mátu jako plevel :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?