Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n tak já to mám dané, zubař 2 šestky slíbené naráz na plombu a na gyndu se jdu domluvi tna zákrok :-(( Ale dnes díky sluníčko po X týdnech toberu v pohodě :-D)) Ted je to s tema dokrotama na prd, nikdo neche brát a všude přplněno, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak on dostal kontakt na někoho, kdo by brát měl, ale jak říkáš, je to na prd. Protože mu nikdo jen tak neschopenku nechce napsat :-(
Odpovědět
@chris_n Už jsme to probírali s @sweetest , že nevím o co těm doktorum jde, jak kdyby to měli platit ze svého !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 podle mě ten doktor, ke kterýmu teď ráno drahý šel, tak byl debil. Kamarádce normálně psal neschopenku doktor na ORL, takže žádnej praktik. Tenhle mu řekl, že má dost pacientů a že ho nemůže přijmout, protože k němu ani nespadá. Jako, ehm?.... ]-( no jsou to šmejdi :-D
Odpovědět
@chris_n šmjdi, nazvala jsi to správně.. nechce se mu papírovat.... smutné :-(( berou to na lehkou váhu ted v době prsasečík chřipek a jiných hajzlíků virů :-(( aby nemocný objížděl celý okres, co? :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, uvidíme no, jak pochodí. Dal mu kontakt na někoho jinýho. Tak ten ho snad vezme. Je to naštěstí jen pár stanic metrem.
Odpovědět
@chris_n Tak odjíždím trpět... chjoooo :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahooooj :) Tady také sluní svítíčko :-D :-D Já mám za sebou placení složenek ]-( , vyzvednutí rozvoďáku na soudu (bez poplatku ;-) ), balení na víkend, jdu koupat psa i sebe (popořadě samozřejmě ;-) ), odpolko přijde kámoš ohledně tisku oznámení a potom huráááá za drahým :-D :-D :-p Jinak...zubařku mám za sebou hned z kraje ledna..další návštěva v červenci ;-) a na gyndu 25.2., ale víš proč, že ;-) ;-) ;-) Takže pohodička 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že to tu opět žije ;-) ...a to není pátek :-D :-D No nic...za chvilku se vydávám opět na východ, tak se zatím mějte a až budu moct, ozvu se ;-) ;-) :-p
Odpovědět
Dobré odpoledne... no koukám že tu už nikdo není :D Dneska jsem se vrhla do tvorby vývazků a řeknu vám - už nikdy "!!!!!!! :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Ahoooj...já tu ještě sem :-D Kámoš na tisk oznámek má zpoždění tak čekám ;-) Pak mizím na pár hodin,ale pak se zase ozvu. Tchýně bude dělat vývazky zítra a dcera jí prý pomůže ;-) ;-) My s drahým jedeme vyřizovat cosi ohledně domku ( přehlášení el., plynu, popelnice apod. :-D :-D ) Tak jsem zvědavá co na to pak budou říkat....ale moc jich dělat nebudou, cca 40 :-)
Odpovědět
@sweetest Já myslela že jsou všichni někde venku, když je po dlouhé době zase tak krásně :) Já vývazků dělala zatím 9 a mám toho plné zuby :D Chtěla jsem jich dělat původně 50 (pro jistotu), ale po přeměření mašliček jich bude asi jenom 30.. ale nevadí :/ a stále čekám na poštu, až mi přiveze kartony na oznámení, takže ty budu muset ještě odložit :/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulavoj Noo, tak já nejsem...uklízela jsem, platila složenky, vyzvedávala dopor. dopisy, koupala psa, myla si hlavu, balila a ted čekám na kámoše. Jen se domluvíme, hupnu do auta a hurá na východ :-D :-D :-D až do neděle. Oznámení budu připravovat asi příští týden a až kámoš dodá tisk, tak budu pokračovat ;-)
Odpovědět
@sweetest Jeee taková aktivita... já dneska neudělala vůbec nic.. už od rána se snažím něco udělat, ale krom těch pár mašlí jsem se ještě k ničemu nedokopala :D Ale asi bych měla .... plánuješ nějaké ozdobné oznámení, nebo jenom nějaké jednoduché ??
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj @sweetest sem se dneska snažila pracovat a moc sem nelézt :-D tak tu nekrafejte, nebo mam smolika. :D
Odpovědět
@chris_n dobrá dobrá dobrá....já taky začnu něco dělat a polezu sem až večer :D
Odpovědět
@sweetest Tak držím palce a jsem zvědavá na pětadvacateho :-) @petulavoj No neříkej, že je to taková pakárna ty vyvazky... :-((( nebo si je raděj koupím :-D))) Au au, mám mrtvou hubu po umrtvení a uplně jsem si rozkousala ret a vubec o tom nevím potvora :-(( Je možné, že od jedné mám furt mrtvé pul huby?? :-(( Ještě že nám svítí furt to sluníčko.. já už chcu tak jarooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 je to možné. A být tebou, vývazky si objednám :-D
Odpovědět
@chris_n at mi dojdou světlé místo tmavých, že jo hih :-D)) Jak to vubec dopadlo? prošly u drahého???
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hehe, kdyz nebudes blba, jak ja a reknes odstin, tak to bude v poho. Prosly ;-) je spokojeny.
Odpovědět
@chris_n tak to je fajn :-)
Odpovědět
@silver2501 noooo já s tím málem praštila, ale možná když budeš dělat nějaké jednoduché,tak ti to třeba půjde :D nee abych zase nekecala, třeba jsi šikovnější :P
Odpovědět
@petulavoj No já jistě :-D))) a potřebuji pujčit trochu trpělivosti!! ta mi občas dochází :-D))
Odpovědět
@silver2501 tak to doporučuji koupit, ty vývazky nejsou tak drahé, mám pocit 3kačky za kus ? :D kdybych neměla už nakoupené mašle, tak je taky objednám :D Myslela jsem že to pujde raz dva :D
Odpovědět
@petulavoj Néééé vše bude mé vlastní, přece nepřetrhnu nit :-D))
Odpovědět
@petulavoj co říkáš na tohle? http://www.koralky.cz/hobby-draty/dra... myslíš, že je to ten pravý?
Odpovědět
@silver2501 tak pak se tu ale taky pochlub, co jsi vytvořila... :D zvlášť pokud se ti podaří vytvořit nějakou mršinu :P jojo ten drátek by mohl být.. asi ta síla 0,8 nebo i 0,6 .. ono se to stejně dělá dvojitě ne? tak to držet bude :)
Odpovědět
@silver2501 ale možná spíš 0,8, protože je to měděný drát a ten je dost měkký, tak aby se to neprohýbalo moc :)
Odpovědět
no dneska večer tu s vámi nebudu, jdu se plácnout do postele :D
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme, oddělené pokoje. vopruuuuuuuz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?