Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@petulavoj tak obejdnány korálky i dráty, vzala jsem 0,8 a 0,6 ten postříbřený a uvidíme.. vyzvednutí v Brně, takže super :-) @chris_n kdo si je oddělil??? ty a drahý??? aaaa ta charoba vlastně myslím, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo, průdušky, plíce a antibiotika. doktor mu doporučil ať se držím dál
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno takhle při pátku. hezky den vám všem!
Odpovědět
@chris_n dobré ranko, dneska nějak časně :))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj to bylo doma u snídaně. V práci jsem od půl devátý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také přeji hezký den :-) Včera už nějak nebyl čas, sem juknout ;-) Hlásím, že dnes jedu do Hradce K. koupit nějaké ozdůbky na vývazky a tchýně s dcerou se do nich pustí. @petulavoj oznámení budu dělat lehce zdobená...pokud mi u nich nerupnou nervy a nezměním to na jednoduché :-D :-D S kámošem jsem se domluvila, mělo by to být po-út, takže pak mohu začít ;-) A ještě od něj k tomu všemu dostanu bonusem reliéfní papír na ozdobení....JUPÍÍÍ, nemusím ho objednávat ;-) @silver2501 Ten drátek máš na oběšení?....krapet slabý,ne? Doporučuji pěkné konopné lano ;-) :-p :-D :-D :-D :-D A jinak díky a drž mi palce na 25.2.,ať je vše ok a mi žádanky ;-) ;-) Jo a dnes ještě mrkne tchýně na ty šaty, zda nepůjdou nějak upravit, aby se jí tam ty kozy vešly :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) konečně z práce doma :-) @chris_n teda na půl devátou, to je dobrý :-D)) ale já mám co říkat ehmmm, že? :-D)) @petulavoj :-) @sweetest jj někd yby se fakt i na oběšení hodil :-D))) tak já nechci navlíkat, ale tvarovat, víš? Chci to na tu sat. kytku ;-) Už jsi u ženicha? Na šatky jsem zvědavá, snad se tcyhni povedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja měla v práci dneska fakt KOPR :-D, ale jinak víš jak v půl devátý přijdu, ale zase odcházím v pět nebo půl šestý. Takže je to něco za něco :-)
Odpovědět
@chris_n Nooo, to by mě taky jeblo, pravda... kor v pátek :-((
Odpovědět
No tenhle víkend je to tu nějaké mrtvé :))) jinak já dneska tvořila oznámení.. :D
Odpovědět
holky, nikde nikdo, koukam, kde se diskutuje - potrebuji poradit..:-(( je rozdil mezi spodnickou se zeleznymi kruhy a plastovymi kruhy? nevite nekdo?? :-| help dekuji
Odpovědět
@petulavoj Ahoj, hned jdu na kukačku do alba, doufám, že ho tam máš!!! @ivaflo Ti neporadím, u prvních vdavků jsem měla železné.. ted neplánuji žádné, jen hustu tylovou spodnici:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak se pochlubte co uz mate a co jeste chybi?????Zacinam mit stresovy dny a bojim se ze mi toho jeste toooolik chybi :(
Odpovědět
@marcix Já myslím, že je ještě spoustu času.. já nemám skoro nic a věřím, že se vše stihne :-)
Odpovědět
Mám jen místo, čas obřadu, vizažistku a fotografku... a spoustu představ :-D toť vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff...teeeda :D tak sem si oddechla teda organizuju z ciziny svatbu v CR takze stres :(
Odpovědět
@marcix Z ciziny? tak to máš trochu nadaleko :-( Kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ze Spanelska presne,a brat se budeme v Brne ;-)
Odpovědět
@marcix Aha :-) já bych udělala veselku tam, romantika :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jooo kdyby to slo ;) Znas to cela rodina z CR a SR a ty ceny tady ti ani nemluvim!!!Je to sileny!!!Ani se me neptej co na me nedavno vybalili za cenu za zavoj!
Odpovědět
@marcix jo t chápu... hlavně ten přesun rodiny by byl asi šílený :-( Ale tu jde taky udělat hezká svatba :-) Máš tu aspon nějakou spojku, co oběhává za tebe ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak vselijak mejluju a volam co jde a mam tu nejuzasnejsi tetu a svedkyni v jednom takze nebyt ji nebyl by ani termin :D No prave presun je vsechny a pak ubytovani,potom zase rozvoz,...co si budeme povidat je to nemozne alespon pokud nejsi milionar :D A copak ty jak vse zvladas a stihas?
Odpovědět
@marcix Nestíhám, nezvládám :-D)))) mám tříletáky dvojčata a s nimi nleze stíhat nic :-D)) ale furt si říkám, že je čas... ale od března se do toho už asi opřu :-D už si pujdu nechat aspon ušít ty šaty at to paní stihne :-)
Odpovědět
@petulavoj @chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Jinak dobré ránko děvčata, kde se flákáte....?????? :-( nooo :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 včera jsem musela rozchodit kocovinu a byla jsem nepoužitelná :-) Teď připravuju oběd a musím se vrhnout na nádobí :P Jak je muž doma, musím důsledně vařit na každý den :-D
Odpovědět
@silver2501 jeee ty jsi tedy noční i ranní ptáče :D dneska oznámko nafotím a hodím do alba :D ale nic zázračného to není... :D
Odpovědět
holky , nečetly jste náhodou pranostiky na červen ??? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj ne? jaké jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahojky...zdravím po delší době ;-) Tak včera veletrh v Pardubkách, bylo to docela příjemně stránvených pár hodim, když píšu pár, rozuměj fakt 2hod......kdo nic nemá, může se inspirovat, domluvit, zařídit spoustu věcí. Já si tak leda nechala namalovat obličej na xicht a toť vše. Pak obhlídnout Asko...má dcera zaperlila, doma si vybrala postel a na místě ji odmítla, že se jí nelíbí. Tak strašně mě nasrala......no nic, ona nebude mít na čem spát. Večer jsem si dala lahvinku vína a udělala jsem si pěkný večer :-D :-D Stav vývazků...včera jich bylo 12, tedy ta si s tím vyhraje...stahuje k sobě 3 perličky, pak udělá mašličky, prošije jimi perličky a zezadu ještě stihne přišít špendlík :-. :-. Tak na to bych fakt neměla.....Dne jí vezu na ozdobení klobouk drahému na auto ;-) ;-) Njn, holka má prázdniny, tak tu budeme až do pátku....tchýně může pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele, jak ty to máš vlastně s nemocenskou, že si trajdáš po republice :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?