Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to se máš. Já bych to taky brala, ale zase si říkám, že bych pak byla hrozná partnerka, protože bych nedělala skoro nic :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ále nebyla ;-) Tom nedělá vše, neboj ;-) ;-) Ale pomáhá dost, je otázka jak dlouho mu to vydrží :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n On je už z domova "dobře" vychován...má ještě 2 bratry :-D A žije svobodně prakticky od 20let a je pracovitý ohledně domácnosti, takže...dobrá partie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky mám doma gurmána..nejlepší je, že vaří strašně rád, což je supr, nejlepší na tom je, že když přijedem odpoledne z práce, tak jde a uvaří a já si můžu dát v klidu kafe...nepřijde mu to vůbec divný, a já si to nehorázně užívám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já si užívám to, že mi vaří kafe, připravuje snídaně... Mě vaření nevadí, mám to celkem ráda... co nesnáším, to je pečení. Tak jak to máme, tak mi to stopro vyhovuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky vařím ráda, myslela jsem tím to, že se můžem v pohodě vystřídat a že si nekydne na zadek jako většina chlapů a nečeká, kdo mu co dá pod nos.Zlatá výchova jeho bezvadné maminky.Taky mi to vyhovuje.Je to bezva mít samostatnýho chlapa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Přesně...střídání ;-) ;-) Já také moc ráda vařím..na to, že vařím už od 15,mě to ještě baví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kávu a snídani mi dělá každé ráno, které trávíme spolu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A odpolední káva? O tu se fáákt starat nemusím :-D :-D Jj, holt jsme si uměly holky dobře vybrat ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a nejlepší je, když mám rýmičku :-) to jsou pak výborný čajíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máme prostě dokonalé muže, proto si je taky berem. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 JOOOOOOOOOOOOO!!!! Souhlas :-D ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky zlatý tak jsme včera měli ukončovací besídku s dětma z tancování.Bylo to tak pěkný, každej rok mě ta besídka tak nabije, že bych chodila trénovat i přes Vánoce (což mě pak hnedle přejde...:-) ) Už se těším na leden, kdy znovu naskočíme do toho kolotoče. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja se tu celý den včera přemlouvala, abych šla do fitka, po třech týdnech marodění.... a co myslíte?... nedošla jsem tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To se Ti ale nedivím..fitko je totálně mimo moje sportovní chutě, byla jsem tam asi 3x během puberty ale víckrát mě tam nikdo neuvidí.Tancování už taky nedělám vrcholově, na motorce jezdím jen v létě, tak přes zimu se sportem nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :) Tak postel do nového domečku vybrána a právě ji objednávám :-D :-D :-D :-D Miluji možnost zařizování nové domácnosti ;-) ;-) Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ahooj..no já poněkud pracovně, musím stihnout do Vánoc v práci milion věcí, navíc se tu budu střídat se šéfem příští týden mám dovolenou 17.a18., tak mu musím všecko nachystat.Chjo dělám za dva :-D :-D :-D Závidím Ti to zařizování, my už víme, že se nám do konce roku nepodaří koupit pozemek, teprv to zaměřovali, teď to musí na katastr.Takže až tak v únoru, jakmile proběhne ještě zasedání ohledně ceny, múžem podpepsat smlouivu.Furt se to zdržuje, doufám, že se to čekání vyplatí.... Co Tvoje zdravíčko?Už jsi na tom lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahojky. Zdravíčko lepší, dnes plicní (výměna foukačky za jinou), finální kontrola 20.12., tak snad to klapne a po Novém roce už půjdu do práce. Držím palce, aby vám pozemek vyšel co nejdříve a mohli jste začít stavět ;-) ;-) ;-) my naštěstí koupili dům hotov a v bezva stavu (pán letos na jaře dokončil přestavbu, manželce zemřel otec a musí se stěhovat blíž k mamince..tak tento prodávali a my ho koupili :-D ) Tak jen necháme udělat nová okna + do ložnice francouzské okno vedoucí na zahradu, vymalujeme podle mé(naší) představy a hurá nákupy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jsem ráda, že už je Ti lépe.Ale ono není špatné si občas trochu odpočinout od práce.Jsem z toho nějaká zdrchaná, ještě nám jeden zastupitel začal laborovat s cenou, původně dohodnutá se v jeho hlavě zdesetinásobila a starosta ho musel krotit, že takhle ty pozemky neprodaj, ten samej idiot nás zdržel už před půl rokem, když začal řešit jiný tvary parcel, když územní plán je hotovej,mě z toho fakt klepne.Teď nám starosta řekl, že cenu bude muset trochu zvednout.Jenže my máme našetřený původně domluvený prachy, víc už jsme nestačili, tak jim to budem muset dát na dvakrát.Je mi z toho smutno, protože už se mělo šetřit na základy a místo toho budem doplácet parcelu... :-( :-( :-( :-( Takže opět posun...
Odpovědět
Profilova fotka
ááááách jo holky... asi z toho všeho mám depku :-/
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, přidávám se k termínu 22.6.2013 je to taky náš termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nezávidím...a nesnáším zastupitele,starosty apod. pakáž :( :(, kteří něco slíbí a pak najednou nic ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahojky...z čeho všeho máš depku? Svěř se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 Ahojky. Vítám tě mezi námi :-) Tak když stejný termín...pochlub se co máš už připraveného ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ze svatby, z pristupu moji mamky, ktere si mysli, ze sem magor, kdyz to resim takhle dlouho dopredu a "furt"... a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahááá...z toho si nic nedělej ;-) Je to tvá věc kdy si jí začneš dělat a ja si jí uděláš :-) Vůbec si s tím nedělej hlavu, alespon budeš mít na jaře čas a pohodičku ;-) ;-) ;-) Tak to beru já a nenechám se nijak rozptýlit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já nijak nechci, aby se zapojovali. Spíš mě mrzí, že na to mají takový názor. Že jsem blázen se tím zabývat každý den (což nedělám, jen lezu sem na beremko :-D), řešit kraviny, atd... Ona moje máma řekla, že jí to připadá, jako bychom se tady s těma svatbama potřebovali podobat USA. A je to asi proto, že se teď vdávala dcera mámina přítele. A to bylo zajít na úřad, dohodnout termín, koupit prstýnky, nechat se oddat, dát si doma oběd a šlus. áááách jo.
Odpovědět
Tak holky my máme taky už jistý tento termín,matrika zamluvena,starosta (kamarád) přemluven nás oddat,hostina zamluvena.místo obřadu máme u rodiču na zahradě jelikož mají jrásně velkou a upravenou je tam i altán kde bude raní pohoštění a z matriky nám zapujčí altán,židle a stoleček na podpisy z ratanu a vyzdobí nám to tam z moji pomocí.Já mám nakoupeno vše pro mě čili nevěstu od šatů,korunky závoje,bižu paraplíčka.pro mé děti mám už také doma oblek a šaty koupeno ve větší velikosti at to vydrží.Vyrábím si už výzdobu na auto,nějaké lucerničky nakoupené už nějaké organzy a v lednu jdeme na prstýnky.Oznámení máme zadara od tety z tiskárky takže o to se starat nemusím.svědci už jsou také obeznámeni,sepsaní svatebčany,domluvený kůn a ještě zbývá kamion jelikož tím si pro mě dojede a odveze si mě na focení.takže ted mám pauzu amůžu postupně vymýšlet další blbosti :-)Budu si i sama péct takže Měsíc před dnem D budu vytvářet z marcipánu kytičky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@darca1986 To tedy...tyhle aktivní nevěsty, tsss :-D :-D :-D :-D :-D :-p Já mám vše, jen nějaké ty rukodělné věcičky, ale ty jsem hodila na bud. tchyni (je nechutně šikovná na vše ]-( :-D ). A co nemám, nechávám koníkovi ....prostě je ještě čas, tak si užívám vánoce a šmidra. Svatba jde stranou :-) :-) :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?