Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem teď v takovym divnym svatebim útlumu =-) od zásnub jsme sjížděla katalogy, veletrh, prstýnky, šaty, boty, kytky, výzdoba, nebyla hodina abych něco někde nezjišťovala a nezařizovala a teď tak nějak mrtvo, nemám chuť.....Doufám, že se to včas zase obrátí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Ahojky, jasně, že se zlepší ;-) Já mám teď útlum z důvodu vánoc...naplánovaný. To abych si od té svatby oddychla :-D :-D Vlítnu na to počítám tak v březnu...do června bude stále mrtě času ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Netrap se...prostě to s nima neřeš..dělej si to po svým, je to Tvůj den.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Máš oznámka? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dík, prej je to normální :-)))) já jsem si taky jako řikala, že kolem Vánoc bude od svatby stejně klid. Ono mě to s jarem zase určitě popadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ha ha ha...tady je někdo při středě fftipný :-D :-D :-D Jasně, že nemám :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jen návrh v pc..a stejně, s kámošem co mi je bude tisknout se domluvím až po vánocích. Teď toho má v práci dost. Takže tak. ;-) No a jak u tebe jinak? Pořád "magoříš" se svatbou? Nech ji chvilku odpočinout...věnuj se Ríšovi, vánoční pohodě a tak ;-) ;-) :-p Takový sexík při svíčkách, stromku a té atmošce...bomba :-D :-D U nás pohoda, včera jsme dělali společnými silami (mladší dcera, Tom a já) takovou super vánoční výzdobu..nachechtali jsme se u toho jak blázni. No a máme doma další zviřátko..kromě mini yorka, maxi briťáka máme od včera potkaní miminko (slečinku) Cherie...to aby tu bylo fakt veselo ;-) ;-) ;-) Právě mi spí za krkem ve vlasech. Je taková malinká a hodňounká.....sakra! ty vánoce, to jsou emoce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jeeee, vy máte britku. To se na tebe snad přijedu podívat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Briťáka (2,5 roku)...má 9 kg :-D :-D Pak stejně starého yorka a ten má 2kg :-D :-D :-D :-D No a potkaní mimísek cca 1,5 měsíce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele a jakej je briťák. Honzova segra ma britku (1rok). Nejdřív byla šílená, k nezastavení, furt otravovala a nenechala nás vyspat, když jsme ji hlídali. Ted jsem ji viděli po dlouhy době a zase je spíš taková bojácná, nepřijde k tobě, nenechá se pořádně pomazlit. A taky si myslím, že je pěkně rozmazlená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jéé..no já jsem polevila, už peču, ještě dneska budu dělat úly a už bych nějak končila.Sexu si užijem, jedem za Ríšovou Mamkou na svátky na moravu.Koupila jsem nám pod stromeček masáž tak se moc těším jak si odpočinu.A Ríša mi koupil sponkovačku, až prej budem stavět chalupu, tak abych s tím mohla chytat folie a tak :-D :-D :-D :-D Jéé..slyšela jsem, že potkani jsou skvělí mazlíčci.Jak je malinkatá???
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ze začátku byl jako kotě přítulnej, pak v pubošce jako správnej briťák....já jsem něco a chovám se dle toho :-D :-D Ted mu konečně asi seplo, že je vykastrovanej (už od 8 měsíců :-D :-D :-D :-D) a začal být jako správný číčák...mazlí se, řve na nás že chce pohladit, v noci spí sem na polštáři...prostě mazel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ten Ríša je ale hlavinka ;-) ;-) :-D Jj, potkyšové jsou mazlíčci...už jsme jednu slečnu měli,ale už odešla V únoru ;-( A až ted se dcera rozhodla si vzít dalšího ;-) Tomův brácha je pěstuje jako potravu pro hady :-D :-D a Terce se jedno miminko mezi asi deseti dalšími od jedné potkanice líbilo , tak jí ho Kuba dal. :-D :-D :-D :-D :-D A malinkatá je ..cca 7cm :-D, černá hlavička až pod přední tlapky, zbytek bílá a od hlavy až na ocásek černý pruh. Prostě krasavice po tátovi ;-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest jeee, tak to bychom chtěli taky :-). Jen furt nevíme, jestli si kóču pořídit nebo ne... když budeme pak v dohledné době zadělávat na jinou zvěř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To my budeme také zadělávat na další zviřátko ;-) :-D A je otázka zda nám nepřibude mezi tím něco dalšího. Terka by chtěla hada a obávám se, že Toma brácha je schopnej jí ho dát...ví jak já je nesnáším, tak aby mě potrápil :-S To ho pak zabim a bude mít o švagra méně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Týjo...Asi bych se tomu nebránila, ale měla jsem osmáky, byli supr, fakt chytří..ale prostě ty myšky moc nevoněj.Ale kočky a psi miluju.Máme fenku ( kříženec špice a ještě něčeho, z útulku) a černou kočičku.Obě vykastrovaný a nejlepší kámošky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Heleď hadi nic nedělaj a hlavně jsou téměř "bezúdržbový"...Ale taky bych už je doma nemusela, bejvalej je choval...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja mam doma taky jedno zvíře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ....zkusila bych si tipnout co to bude zač... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 zkus :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n myslím, že to bude Tvůj "MILÁČEK".. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D YES! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem prostě dobrá že??? :-D :-D :-D :-D :-D krásně jsem to uhodla co?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já vím, že nic nedělají...ale raději se na ně jen kouknu u švagra ;-) Tuhle Romeo (krajťák) utekl na 3 dny a toulal se po baráku a pak se sám vrátil do terárka :-D Julie naštěstí neutíká, bych se asi pos*ala potkat jí...je fáákt velká krajta :-D :-D :-D Ta by mi asi spolkla i yorka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky každá máme doma zviřátko, kterému se říká drahý či miláček ;-) ;-) V jednom je i několik zviřátek..od lva, přes lenochoda až třeba k oslíkovi :-D :-D Záleží na úhlu pohledu ;-) ;-) Ale jsme rády, že je máme. Však i oni na nás pohlíží podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak se dneska máte?Já už se musím nutit, abych v práci něco udělala.Zítra jdu naposled a pak si snad všichni trochu odpočinem...Dneska budu dodělávat poslední cukroví a pak už jen pouklízím a budu odpočívat.Zítra jdeme ještě večer na koledy, každej rok u nás na vsi zpívají, budem s mamkou dělat svařáček..to zas bude... :-D :-D :-D Loni jsem přišla ve tři ráno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, tak mi přišly fotky mojí kytice, sedím z ní na prdýlce..je božská..hoďte očko... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no teda, moc pěkná. Jinak já jdu do práce taky jestě zítra. Ale ve tři odcházím přezkoušet dvoje šaty a jedny z nich budou ty ony! :-) V salonu Maggie jsem narazila na slevu 50% na půjčovný, když zítra či v sobotu podepíšete smlouvu. Takže moje vysněný šatičky budu mít a budou za příjemných 6 či necelých 7 tisíc. Oboje mám v albu zkoušení.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n dala bych ted 1000 like kdyby to šlo:-)..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, take mame tento termin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje zlatý, tak se snažím v práci úspěšně prokousat k vyřešení záležitostí v různých "vyhnívacích sektorech" a pomalu to tu do odpoledne zabalit. Nevím jak tu budu přes Vánoce, vždycky spíš jen na skok, budeme mít všechny určitě spoooustu záležitostí jiných než sedět na beremku....ráda bych Vám touto cestou popřála krásné Vánoce a hlavně spooustu klidu a pohody..a taky aby se nám v hlavinkách vyhrabaly další a další nápady jak vylepšit ten náš Velký den!!! :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?