Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My budeme mít svatební apartmá zdarma, když tam budeme pořádat komplet celou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já jí a ještě jednu dostala ;-) Samotnou by mě to ani ve snu nenapadlo, neboj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Poslední 4 roky nestály ale vůůůbec za nic...držela jsem jen kvůli dětem. Teď vím, že to byla chyba, mohla jsem být opět šťastná už dřív ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hmmm...to bych měla ve vitrínce a chodila bych se kochat :-D :-D :-D :-D Ale na svtbu je určitě jako dělaná..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já jsem u oznámení naštěstí jen v roli poradního orgánu :-D. Tak doufám, že drahý před svátky (má dovolenou) už spáchá něco víc. Zatím máme hrubý náčrt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To tedy ano. Asi proto ležela v krabičce...čekala holka na svou příležitost a ta příští rok nastane :-D :-D :-D Jinak: VŠECHNO NEJLEPČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ K NAROZKÁM :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Přesně moje slova, já to vydržela 6 let..A dneska to nepochopím, jak jsem byla blbá.Naštěstí, jsme se nevzali a děti jsme taky neměli, ale utopila jsem milion v bytu a šla jsem stejně s holou prdelí.V srpnu jsem dořešila ale poslední závazky a teď je všecko bezvadný.Jsem moc šťastná..díky němu...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jsem výrobce (uvrtala jsem se do toho sama, jáá husa!!)..drahý má na starosti svatební noviny...náčrt má, tak jsem zvědavá kdy je dotáhne do konce :-D :-D :-D ..klidná ryba, má na vše dost času. Nwm nwm..zda nechytnu nerva na jaře :-D :-D :-D :-D ..z jeho pohodičky a klídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já jsem hrozně levá. Takže já zařizuju věci okolo a tvořící věci jsou na Honzulovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 My také nebyli manželé, ale byly tam holky...a teď mi samy řekly proč jsem to neudělala dřív. Njn, člověk myslí,ale pak je to jinak. Holt jsem ztratila pár let života, ale nynější drahý mi je nahradí ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poslala jsem vám srdíčka..sice moc nechápu co to znamená, ale snad vám udělají radost :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A ty si myslíš, že jsem nadaná či co? Zábradlí je šikovnější, ale byla jsem hrdinka, tak si to teď musím vyžrat. @ivitko_22062013 ti řekne jak jsem z toho a jak dlouho na haluz :-D Doufám, že tohle mě poučí a nebudu se vrhat do neznáma. Jenže to bych nebyla já (beran), zkusit, nabít si hubu a pak zase znovu :-) Ale výtvarno už fakt ne. ještě tak vánoční věnce,ale tím má šikovnost končí. Závidím všem co jsi nadané a jde jim to od ruky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Vracím....k narozkám, třeba :-) A moc za něj děkuji. Konečně mě někdo obdaroval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D No jo, ale já Ti věřím, že co sis předsevzala, to zvládneš!...Mě to teda baví hrozně moc, až mě to samotnou překvapilo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hihi, poslala jsem ti jedno zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @ivitko_22062013 vrchol mého tvoření bylo, že jsem vzala raznici a vyrazila čtyřlístky na výslužkové košíčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Děkuji... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ooooo...děkuji za vloženou důvěru :-D :-D :-D :-D Tak to se budu snažit. Hele mě baví třeba ta vánoční výzdoba, ale to oznámko ne :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n šikula ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Sakra! To se má? Ani ty košíčky ještě nemám, nacož nějaké vyrážení čehokoliv :-D ;-) ;-) Ale v mém případě si tak můžu vyrazit leda zuby :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak ti nwm zda si u tebe něco neobjednat, když tě to tak baví ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky moc nevím jak na výslužky..rozvážet nebudem, výslužky se budou chystat až z toho co zbyde..tak moc nevím jak se na to nachystat....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já ty košíčky ale ještě nemám :-D koupíme je až v červnu ;-). Rozvážet taky nebudeme, jen se do každýho košíčku naplní koláčky a ty se pak rozdají odcházejícím hostům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky bych to tak viděla..Stejně moc cukroví dělat nebudem, všecko poteče, takže koláčky, řezy, něco drobnýho, ale ne krémového...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já bych nejradši jen koláčky. Ale mamka říkala, že někde objednáme i minizákusky.... Však hlavně, když budou frgály na stole, a pak je mi to jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty jo frgály jsou supr nápad, zkusím to doma nadhodit...Dík za inspiračku
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 my bez nich nemůžeme být. Přítel je z Valašského Meziříčí, takže na 100% musí z moravy frgály přivézt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ty vade! Já jsem fakt mimoň...příspěvek místo tobě to přidám k sobě :-D :-D :-D oprava: Tak ti nwm zda si u tebe něco neobjednat, když tě to tak baví ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já jsem si říkala....ale komentovat jsem to nechtěla :-D :-D :-D :-D ..Leda až budu mít hotovo, a co by sis představovala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?