Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nooo, ty určitě drahá...jsi jak dvakrát přeložený vítr :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Si piš....pokud budu v září rozjetá je "tééžééévéé", tak bude stropro prdeeeeeeeeeel :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Ty budeš v září těhotná ale draháááááá ;)
Odpovědět
@sweetest twl, to je zas špek, že 2x přeložený vítr hih :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n Nooo, koukám jak jsem se tu včera rozjela s alkoholem v hlavě :-. , že já nemlčím :-D :-D To byl ale včera večer, tedy odpolko ;-) ;-) Jj, s tchánovci je vždy prdel :-)
Odpovědět
@sweetest A tak to má být!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jsem za to ráda...a včera se tchýně SAMA nabídla, že vytvoří cosi pod prstýnky ;-) ;-) Až mi vylezly oči z hlavy :-D :-D A že už si na svatební ráno (7.30) domluvila kadeřnice....asi jde do sebe. I řekla, že už se to dost přiblížilo a měla by něco dělat :-D :-D :-D Dnes tak zajedu a krapet jí popoženu,nenápadně....Tom potřebuje upravit délku kalhot k obleku ;-)
Odpovědět
@sweetest Tak na ni, pěkně pomalu a vtíravě :-D))) nakonec budete ještě super kámošky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To my jsme už teď ;-) Jen vidí, že už ji na nic nepotřebuji, když jsem řekla, že si výzdobu aut pořeším sama a chce si mě naklonit :-D :-D Asi myslí, že se na ní kvůli tomu zlobím, nezlobím, jen nerada někomu lezu do prdele a čekám, že on mi milostivě vyhoví. Taková bohužel nejsem. Znáš to...budˇ hned, nebo nikdy :-D :-D :-D :-p No a na svatbu si fakt vše zařizujeme sami...i ty blbé koláčky jsou mi fuk,pokud je udělá,budou,pokud ne,objednám ;-) nebudu se doprošovat ;-)
Odpovědět
@sweetest A nebo koláčky holt nebudou a hotvo :-D))) Tak víš co, já prohlásila něco pdodobného... jak nebudou šaty a oblek do svatby tak holt se vezmem v riflích a taky hotovo, neřeším to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Přesně, je mi to jedno :-D Ted hlavně aby vůbec vyšlo to místo a zbytek jde mimo mě :-D
Odpovědět
@sweetest @chris_n Nazdar bazar, no tu zas chčije, no... se picnu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 tady v noci pršelo a ted už je líp... tak snad k vám taky dojde hezký počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Velichovky hlásí zataženo, trošku poprchává a je teplo :-( Takže nic moc...snad se to odpolka vybere...potřebuji dosázet 3 truhlíky :-D
Odpovědět
@chris_n jen ho sem pošli a neskrblite děvčata!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazar holky....tak co nového? Já mám opravenej ten zub...mám radost..podělal mi to bejvalej pan zubař..naštěstí můj novej je fajn.Zoubek celej musel vybrakovat a opravit nějakou bílou pryskiřicí..nebo jak se to řekne..ALe jsem spokojená :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Jsem ti říkala, že upraví opraví nevytrhne :-) @chris_n @sweetest Ahoj děvčákta, jak se máte a co nového? U nás pro změnu stále prší, takže stav nezměněn už delší dobu :-D Jinak stále nemáme to nejduležitější, šaty, oblek, boty... tak fakt nevím... měsíc do svatby a vubec nevím kde ten oblek pořídit... já snad pujdu k ťamanum neboco :-D :-D :-D Jo a z nudy jsem za dva večery vyrobila svatební noviny. Kdo by chtěl nakouknout pošlu mailem, skrblík nejsem no, podělím se :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Nazdar děvčátka..dnes bych mohla mít trochu času... Tak jsme posílaly s @chris_n zálohu na ubytování do kempu v Strážnici..ještě mi to teda nepotvrdili, že jim prašule dorazily, ale snad jo. :-D :-D :-D :-D Víte jak se těším??? Strašně moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 dneska ti penízky pošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n V poho..hlady neumřu :-D :-D Jen mě sejříjou , že mi ještě neodpověděli na mail, ve kterém jsem to chtěla potvrdit....Ještě to nechám a zítra tam zavolám, když nic od nich nepřijde.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak jestli si to posílala včera, tka to dojde nejdřív dneska...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ..ale posílala jsem jí doklad o odeslání, tak snad může odpovědět ne?
Odpovědět
@ivitko_22062013 Standardně se odpovídá až po připsání částky na učet... Určitě napíšou :-) Super jinak, taky se už těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak trochu podpory ne? :-D :-D :-D :-D :-D Ať mám pocit, že nevrčím zbytečně... :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Sakra, beru to z druhé strany, taky čekám až to od zakazníka je na učtě a muže posílat potvrzení jaké chce heh :-D))) Jasně že tě podpořuju, bude vinobraníííí a je toooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No joooo...stejně tam radši zejtra zavolám.....abych měla jistotu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Tak děvčátka..ubytko potvrzený a všecko klape jek na drátkách. @silver2501 Beru, co ty tvoje šaty?
Odpovědět
@ivitko_22062013 Nooooo, prý se začnou šít začátekm června.... takže doufam, že švadlneka Madlenka ví co dělá a stihne to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Šmarjá pano...začátkem června jo? No budu na Tebe myslet..mě by jeblo...
Odpovědět
@ivitko_22062013. Noooo tož co nadělám :-( zkusím se nenervit a věřit nebo aspoň doufat,že vi co dělá a stihne to no. :-(:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?