Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ale joo..nic jinýho stejně nenaděláš... Jak pokračuješ s dalšími přípravami?
Odpovědět
@ivitko_22062013 No nenadělám a nic mi nezbyde než čekat a snad budou krásné :-) Nového nic... oblek taky nemáme, ale snad už na nějaký vyjedeme hledat, pak boty ženichovi....no snad to stihnem., teoreticky by to vše mělo klaplnout, prakticky netuším :-D))))) tak máme ještě měsíc, tak snad to dáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hele, ja se do těch svých nejspíš nevejdu. Narostlo mi nějak bříško trošku... asi sem moc papala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak si představ, že dnes jedem domů od @silver2501 jinou cestou než po dálnici...jako, že výlet po českých městečkách, vesnicích a prdelích ;-) Jedeme, jedeme a hle co vidím za ceduli "HLADOV"...říkám drahému " tenhle název znám, tady bydlí kámoška z beremka" :-D Škoda, že jsem to nevěděla předem, bych Ti písla ;-) No nic, alespoň vím kde to je :-D :-D :-D Tak třeba příště ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Je aby to bylo jídlem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest dneska jdu pro test... protože mám i větší prsa nějak asi... lezou mi z podprdy.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A ještě bereš antiko nebo ne?....říkala jsi, že konec po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, jako beru no. takze spis myslim, ze to bude jidlem
Odpovědět
@chris_n @sweetest Sakra holky neblbněte, kdo bude se mnou jako v září píííít??? :-D )))))))))))) :-p :-D :-p :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevesty, jak jste daleko s pripravamy :)? co uz vse mate/nemate zarizene :) ??
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zatím stále já :-) asi vážně jen moc žeru.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 ahoj :-) nooo, všechno a nic :-D ale já to mám až o týden později :)
Odpovědět
Článek se načítá
@verlis1 Ahoj, já toho taky zatím moc nemám, ale jak jsem psala výš.. šaty by se měly začít šít začátkem června, na oblek by jsme měli jet příští týden někam někdě něco najít, domluvit taky nějaký raut a pak už teda bude to podstatné asik hotovo :-)))) Ty už máš vše? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam saty, prstynky, oznameni prijdou v pondeli, oblek jedeme zitra, ale vsude maji kratke rukavy :( takze z tech nejdůlezitejsich veci mam vse, objednanou kvetinarku,ale ta mi vzdcyyk jen neco navrhla, ale jak to bude vypadat, mi nikde na fotce neukazala, tak nevim, celkem se bojim,abych pak nebyla zklamana, jak to bude vypadat, celkem si zakladam, aby byla treba pekna dekorace na svatebnim obede...nemam jeste takovy ty drobnosti jako vysluzky, podvazek, knihu hostu, balonky...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jéééé..safra...škoda, kdybych to věděla dřív..ale v pátek jsem nebyla doma..ale safra..mohly jsme si dát kávičku.. No alesoň jsi viděla tu naší díru... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já budu na 100% :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Náhodou, je to pěkný kraj....a máte levný benzín :-D :-D A do Třebíče jsme jezdili na akce ( americké vojenské jeeepy) s bráchou, tak jsem asik přes tu tvou díru už jela dříve, protož jsme vždy jezdili po "staré" a ne dálnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Kraj je to opravdu pěkný to jo...a ten benzín..no mě to moc nepřijde :-D :-D :-D :-D No a co novýho?Co zahrádka?
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 tak tomu mýmu byly zase všechny rukávy dlouhý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest záleží jak kde, my máme na čerňáku naftu za 33,40 a benzín za 33,70
Odpovědět
@verlis1 No ty blbosti ani nedělám, myslím že to je vymoženost místního beremka serveru :-D))) žádný stres, no :-))) @ivitko_22062013 Budeš na sto pro co jeako, těhule??? :-D :-D :-D :-p :-p :-p @sweetest @chris_n Jinak ahoj moje všechny drahušky drahé.... ve středu bychom teoreticky měli vyjet na oblek, tak doufám, že něco seženeme.. uvidíme.. jedem k bratom slovesnkým... Jak se máte při pondělku?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už aby byl zase víkend :D
Odpovědět
@chris_n bys taky jen vikendovla... Nic, makat :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No těhu neeeee...na jaře musím makat na stavbě, vozit kamen a cihly a tak..s pupkem by to nešlo...takže budu na 100% kalííít :-D :-D :-D :-D :-D Jinak při pondělku...je to klasicky hrůůůza děs...jsem nabroušená jak žiletka...nejraději bych všechny poslala.. k neumětelům.. :-D Heleď, my jsme koupili oblek v Polsku..komplet s vestou a páskem, dvěma košilema a kravatou stál něco málo přes tři tácy...a to že můj Ríša je trochu asymetrickej....tedy je ve formě..forma je i kulatá, že....a brali jsme hned první a byli jsme z krámu pryč za 10 min. Chtěli jsme univerzál, černej, aby ho využil i normálně a opravdu jsme byli spokojený.
Odpovědět
@ivitko_22062013 No už jsem se lekla :-D :-D :-D :-D :-D Njn, ae my to máme do Polska hektar cesty :-(((((( 8-( ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No jo..to je fakt, my jsme využili toho, že drahý pochází z Přerova a zrovna jsme byli za jeho mamkou..odtud je to kousek...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest vše nej k svátku :-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n @silver2501 Při úterky opět zahradně :-D Sekání zahrady, ta svině roste jako o závod..sázení rajčat,paprik, vytrhávání plevele atd. atd. Včera jsme hledali místo v přírodě na obřad, ale ještě nenašli, tak zítra či příští týden....času dost ;-) Právě jsme posekali trávu u druhého domu a já připravila gril...opečeme klobásky, zeleninu, dáme pivko a svátek je za mnou :-D :-p Tak se tu prdelky mějte a já zase nakouknu ....mám vás ráda!!!!! x-)
Odpovědět
@sweetest Všechno njelpší k svátku drahuško moje :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Kujuuuuuu, drahá :*
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?