Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 @chris_n Tak jsem dnes přeci jen strávila dnešek v záhonech s rýšem a lopatkou v ruce....vyrývání kytek na staré zahradě, kýblování super hlíny na novou zahradu ( on tu ten krtek přeci jen k něčemu byl, vyryl tu bezva černozem ;-) ), přesazování a hnojení jahod, přesazování lesních jahod, barvínku, krokusů, bylinek ( mega kytku libečku, šalvěje i oregána, mátu, pažitku)....uuuuuf Angrešty jsme na konec koupili 2, neb měli 50% slevu a jeden stál 50,-. Tak jedeme zítra ještě pro rybíz :-D :-D Soused nás obdaroval několika obřími hlávkovými saláty a ředkvičkami, že toho má plný skleník, neví co s tím a potřebuje tam už dát rajčata a papriky :-D Tak je jasné co bude k večeři ;-) ;-) ...na závěr musím říct, že jsem nadělaná jak dort !! :-( Asi upadnu co nevidět do pelechu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, mam maly tip na nakupy drobnustek na svatbu. V Kiku maji akci na svatebni dekorace. Koupili jsme: povlaky na bocni zdrcatka od auta s napisem "Just married", navleky na sklenicky od sampanskeho pro nevestu a zenicha, bilo stribrne konfety 3 tvaru, ruzne druhy pisecku, uzasne ubrousky (bilo stribrne), ... :-) a to vse za par korunek...
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Všichni o tom tak píšou, že se tam asik zítra zastavím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Stav, stav :-))). Byla jsem prijemne prekvapena.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Ne, že bych vyloženě něco potřebovala, ale třeba mě něco osloví...návlek na zrdcátka či písek na prstýnky? Uvidím :-)
Odpovědět
@sweetest @eevviikk Díky za tip, zkusím tak taky zajet.. už jsem to tu četla parkrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ooooo nové foto :-)
Odpovědět
@chris_n Noooo, moje milovaná fuchsia a růžová no :-D))) jak se máš bobe?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mám se fajn, prodloužený víkend až do středy :-) nové bylinky dneska do květináče. A jduu do Ikea za holkama tady z beremka :-)
Odpovědět
@chris_n Teda to máš ale super víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ještě na té fotce mohl být xichtík ;-) Já mám víkend už půl roku a jelikož to vypadá, že nebude chcát :-D , beru drahého na brusle....joooo, to bude prdel, asik vezmu i kameru ;-) :-N
Odpovědět
@sweetest No to vem, to chci vidět :-D Já ted popracuji a taky hodlám s klukama vyrazit na bruslích. Oni kola já brusle, to bude hlína :-D Starouš opravuje brzdy na autě, tak jsme celou neděli sami :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 hele, snad to dopadne....honí se mraky, tak ještě uvidíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak sem parádně zmokla :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest Tu celkem sluníčko... snad to vydrží... v noci lilo jakprase :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n Achooj holky, tak jsme včera byli doladit věci ohledně svatby na ten mlýn, kde to budeme mít..byla jsem příjemě překvapená..Už se těším..už to máme za pár co?15.5. jdu na první zkoušku účesu, tak se nemůžu dočkat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ahoooooooj :-) to je super!
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Joo...pán je perfektní...sežene nám pivko i kofolu, takže se o to nemusím starat a budu ho tam prostě mít, zrovna staví pergolu...zastřešené posezení ke grilu, kde se bude točit náš čuník, výčep taky má, prostě všecko...lavičky i stolky na venkovní sezení..je fakt milionovej..teď jen aby vyšlo počasí... A já už chytám nerva aby se všechno povedlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no, ja dneska koukla a 55... zatím jsme bez cateringu :-D fakt pecka :-D ale ono se to nejak poddá
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No něco vymyslet musíte...my to děláme sami, tak nás snad nic nepřekvapí...A máš už nějaké tipy co s tím?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no měli jsme pokec s dvěma cateringy a ještě čekáme na jednu nabídku. Jinak jsem dneska urgovala rozpočet od toho jednoho, co je nám blízko k zahradě. Tak snad se ozvou. Jinak mi jebne
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Budu držet palečky..musí se to podařit
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele, dřív bych z toho byla v pr.. mnohem víc. Ted je mi to zatím relativně jedno.... až mě to trochu děsí
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D :-D :-D :-D ..to přijde, neboj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 bojím :-D ja ve stresu nejím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jéé to mi připomnělo..už mám dole tři kilča..zatím jet trocha pohybu a úprava jídelníčku..ale musím opatrně, abych nevypadla ze šatů :-D :-D :-D I když..to mi myslím nehrozí :-D :-D :-D Já zase říkám: Mám poloviční bulimii....ŽERU, ale nezvracím :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ty jo, ja teda s kilama dolu nejdu. Ale je fakt, ze se nesnažím :-D Ale mám ted deprese z kalhot. Nejsem schopná žádný pořídit.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No joo, ale Ty to nepotřebuješ..figuru máš jako lusk :-D Deprese z kalhot? Věř mi že vím co to je..taky mám vždycky problém...Kalhoty musím kupovat nahodile a ne až když je potřebuju..to nikdy nic nekoupím.Mám silná stehna a moc svalnatá lýtka..úzké přes ně nenatáhnu a když jsou trochu do zvonu, nebo rovné, tak jsou mi vždycky velký v pase....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééje..musím padat..večer kdyžtak na chvilku zaskočím papa.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to mám stejně, jen s tím, že lýtka mám oproti stehnům úzká. Mám velkej zadek a celkem silný stehna, takže to, co je mi akorát přes nohy, tak z toho v pase vypadávám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?