Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No ty mě asik fakt cheš nasrat ?! ;-) Jáááá, že tě drahá zanedbávám...to mě poser :-D :-p
Odpovědět
@sweetest Néééé, jen to neeee, nasráááát nééééééééé :-D))))))) Stačí, že tě serou příbuzní heh :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a co tvůj víkend, jela si do čech ne?
Odpovědět
@chris_n Já psala 26.3??? neeeee, 26.4. :-) ještě si musím měsíc počkat :-((( chjooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ahááá, možná sem se přehlídla :-) my si nakoupili dneska dobroty, mnam mnam...
Odpovědět
@chris_n starouš dovezl akorát zabíjačku... tak jsem si akorát omastila tlamu škvarkama ... no nejsu já prase??? nevydržela jsem do rána :-D))) Mno, ale bylo to silnější než já, tož tak :-D :-D :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nemám rád škvarky :-) jo jitrnička, to by bodlo
Odpovědět
@chris_n Heleď 1x za 5-7 let jsou dobré :-D )))) Jj donesl taky tlačenku, jitrnice, prejt, lalok, zabijačkovou polívku a pod. Se stavil prý na skok u kamaráda :-D))) Ale tohle já nežerkám... já max ty škvarky ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja je fakt nemůžu, prostě mi to nechutná :-/ stejně, jako prdelačka. Ale zbytek je ňamka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Miluji vše ze zabijačky ;-) ;-) Děláš mi chutě...já měla dnes jen půlku pizzy a rukolový salát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest taky dobrý ne?
Odpovědět
@sweetest tak pizzu bych si dala hned :-D))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Ale jo..jen to bylo ve 14 hod, nesnídala jsem a ted už ani nevečeřela. A ty čuňačinky z prasátka bych si daláááá...už si zase slintám do klávesnice :-D :-p :-p
Odpovědět
@sweetest jsem dala pulku na mražák, takže neboj draháááá, třeba něco do června -července zbyde, ještě tu šance je :-D)))) Pravá Strážnická domácííííííííííííííííííííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ja tu slintám nad schwarzwaldskou šunkou, co je v lednici a nemůžu si dát
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já asik přicválám už v květnu ;-)
Odpovědět
@chris_n Proč ne? ta je dietní, ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Neslintej a dej si...ta je dietní !!! ;-) Fakt...jen k ní nesežer půl bochníku chleba a sklenici okurek :-D
Odpovědět
@sweetest Ale hlavně nepřicválej na bílem koni :-D )))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nééééé, na fiestě :-D :-D ...výlet za žrádlem, to já rááád, tuuuze rád :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 protože je čtvrt na jedenáct :-D jdu si vyčistit zuba, ať už nic nejím :D
Odpovědět
@sweetest :-D :-D :-D Nic holka, když dojedeš v kevětnu, bude krutá dieta, špíčky můžem rozcválet až po 22.6. :-D )))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D :-D :-D :-o 8-) |-|
Odpovědět
@sweetest @chris_n Sakra, to už je tolik???? Tak to už se jdu tulit za drahoušem.... Díky dámy za pokec, mám docela dnes natrhané koutky smíchy... papaaa a dobrou muck :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 dobroooou, taky se jdu tulit.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Dobjoooou, drahouši :* a jednu za mě dej i M. ;-) (nevinnou samo a mlaskačku dvojkám na čelíčko :-D)...pááááááááááááá :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Serete mě...já se přitulím leda tak k polštáři :-( Sakráááááááá!!! :-S Dobjooou :-)
Odpovědět
@sweetest Máš havoša ještě neee??? :-D)) @chris_n Holky, dnes jdu kompletovat oznamka, ráno jsem je byla vyzvednout z tisku.. musím to ještě stihnout a pak až se zvetím tak je konečně rozvezem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hezky pěkně... No u nás teda novinka... podepsali jsme si ortel smrti :-D @sweetest @ivitko22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ???? vysvětli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?