Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Bůh ví co bude druhý den :-D :-D :-p :-p V jakém stavu budu....podle toho nahodím outfit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest :-D :-D :-D U nás druhý den budou potřeba určitě černé bryle :-D)))) To budou rudé oči heh :D:D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak ty budou sbalené jako první...to zas budu mezi lidma chodit na lišku :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Chodit na lišku?? to neznám...:-(( asík jazyk jiného kmene??? :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 aha :( sakrys sem to nedomyslela haha jj tak ted hledat a hledat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jo tak to ja bych rada taky ale bohuzel moje rodinka si mysli ze jsem blazen ze to v zadnym pripade nejde a tchyne me tlaci nenapadne do radoveho tanecku :/ coz neznam a nechapu a navic nechci asiani praktikovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Všechno jde, nevidím důvod proč by nešlo ;-) Je to tvé rozhodnutí a rodině je po tom nic a tchýně at si...na tu bych rozhodně nedala. A necht se někam tlačit?...kde to jsme? Tfuuj tajbl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To prostě používám...když jdu někam po kalbě a nemám zrovna xicht a pohled na titulní stránku Vogue ;-) :-D :-D Narazím černé brýle a jdu na lišku..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest mas recht ;) ja vim ale zas neminim byt pod kritickymi pohledy nekterych jedincu..komplikovana rodina a tak :(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Těch si vůůůbec nevšímej!! Jsou tam jako hosté a pokud se jim něco nelíbí,tak jejich problém. Jde o to jak si to užijete vy dva a ne jak se tváří ten a ten člen. Buď prostě svá, stůj si za svým a hotovo. Přeci na své svatbě nebudeš dělat co chce někdo jiný.............to by mě tedy nebavilo a ani bych to neudělala. Můj názor :-)
Odpovědět
@marcix Z vysoka prď na kritiku jedinců ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja budu mit ne populnocky, ale nahradni vlastni saty ze skrine. To vite, ta zahrada..... to bude nebezpecne pro pujcene saty.
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n šak špinavé být můžou, ne? od toho to předražené pujčovné, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 spinave ano, ale takove skvrny od vina a spol. to uz bude horsi.
Odpovědět
@chris_n Segra měla šaty docela hodně od krve a v pohodě prý... nic v salonu neřekli.. omlouvala se jima prý se to dá do čistírny.. nesmí být prý děravé a roztrhané.. tak nevím ..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest asi mate pravdu..ja jen nechci problemy,kdyz uz se z rodinou vidime jednou za rok tim ze zijem mimo CR,tak uvidim asi kdyz sezenu tak fajn a kdyz ne tak taky fajn,Klidne bych v satickach byla cely den a noc ale co kdyz me pak budou stvat po par hodinach :D
Odpovědět
@marcix Jasné... tak využiješ oboje a budeš pozdějš zas vnovém looku :-)))
Odpovědět
@chris_n @sweetest Jinak hlasíííím, výýývazky u MISS ČR všechny uděláááány :-D ))))
Odpovědět
@chris_n @sweetest Hnus bílýýýý, co to jako jééééééééééééééééééééééé ????????????????? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 coooo, kdeeee? tady nic.
Odpovědět
@chris_n dnes tu chumelilo celý den!!! jako já chci už to jarooooo :-( A kde se všecky touláte???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tady, kde asi :-) Dnes jsem přijela z východu a ve středu se tam zase vracím ;-) Jen doufám, že se do té doby zklidní určitá věc, nebo to vezmu do rukou já a bude veselo :-D :-D
Odpovědět
@sweetest .. že tě to furt baví přejíždět :-D :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já měla hroooozně na pilno. V sobotu jsme odjeli k tchýni, v neděli mi bylo hroooozně špatně. Byli jsme na noc na návštěvě a dneska jsme byli v Deutschladu...
Odpovědět
@chris_n To tě neomlouvá heh :-D))))))) Víš jak nám je tu smutno???? :-D :-D :-D )))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Neser, Blaženo !!! :-D
Odpovědět
@sweetest Mluvíš jako ke mě joooooooooooooo???? :-D )))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No ke komu jinému, drahá...kdo má asik ty kecy? :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty jo, já problila celý dopoledne a neomlouvá :-D u němcu bez signálu :-D chachááá
Odpovědět
@chris_n @sweetest Nekompromisně.... zanedbáváte mě tady, když mám potřebu navazovaní kontaktu heh :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?