Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest Jasnééééé, před barájkem :-)) Tam ji děláme běžně hromadně u pískoviště :-D)) Co sík zapomněl??? něco mi uniklo?????? :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 za 14 dni. vikend po velikonocich
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To nám uniklo oběma ;-) To mají oni mezi sebou v kanclu :-D :-D Tak to je pajááda, že před barájkem :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @silver2501 Holky, teď to mám s časem zabitý, ale snažím se nakukovat, dnes snad budu schopna i něco napsat.Moc Vám závidím, že jste se viděly. Těším se na ty slavnosti...bude to super! Představte si, byli jsme na úřadě a opravdu jsem musela dodat kopii rodného listu svědkyně..nechápu na co ale chtěla to. Jo a děvčata musím se pochlubit...parcela č. 60 je naše.Už to máme zapsané na katastrofálním úřadě :-D Vím, že to sem nepatří, ale musela jsem Vám to říct, jsem šťastná jak blecha
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 gratulujuuuuuu. U nás se ledy snad hnou taky. Prescoring u bank dopadl dobře, takže asi opravdu budeme byt kupovat :-D Jen ten sníh tady dneska jako cooooo? Drahý má dneska narozeniny a já byla ráno zase příjemná jak pr.... (blbej sen a do toho jsem trochu nas... na jeho segru - permanentně :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Děkuji mockrát.Jsem fakt šťastná, i když to bude ještě trvat, ale je no naše vlastní půda...to je fakt supr pocit. :-) Doufám, že Vám to dopadne s tím bytem.Moc bych vám to přála.I když trochu závidím...už bysme taky chtěli trochu soukromí, tuhle jsem se zas kvůli tomu porafala s mámou..Ona naprosto nerespektuje soukromí druhýho člověka...ale to by bylo na dlouhý povídání. Co Ti vyvedla jeho segra?...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 my máme soukromí i teď (bydlíme dočasně sami v bytě mojí mámy - segra se odstěhovala, než se odstěhujeme my). Jinak já s jeho segrou bojuju už hrozně dlouho (a ještě víc, co se změnila o 180 stupňů, když si našla přítele) a nemůžu snést její chování ve spoustě věcech. Je to na dlouuhy vysvětlování.
Odpovědět
@ivitko_22062013 Gratulace? nakreslená parcela vypada supeeeeeeeeer :-D))))))) @chris_n Klíííííííííííííííííd... jednou ten oskar sakra musí vylést a ojařit se, skara do psí prde***e :-D))))) @sweetest No táááák, si dělat ze starších osob strandu :-D)))) barájk, noooooooo heh :-D)))
Odpovědět
@chris_n TTak v dubnu jste očekáváni teda ;-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nebo vyvez dvojky na auťáky do Brna :-D to by se jim líbilo ne?
Odpovědět
@chris_n No to jo, líbilo..... možná ještě víc jak jim, tak příťovi :-D)) @sweetest Heleď a co to bylo za tajnosti v kanclu??? nic mi nechce říct :-D))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no vidíš, tak to zkus doma navrhnout? ;-) chlapci budou jukat na auta a my dvě pokecáme zvlášť :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Děkuju moc.. My taky jedem v dubnu do Brna..v pátek 26.4.2013 jedem na stavební veletrh načerpat inspiraci a výstavní slevy :-D :-D :-D Akorát asi nebudeme mít moc čas, budem vyzvedávat na vlakáči Ríšovu maminku a povezem jí na víkend k nám..ona se nikam sama moc nedostane, tak chce do Ikey a tak...musíme se jí věnovat... :-| :-| :-|
Odpovědět
@chris_n Přiznám se, že já bych to nedala..:-( tyhle masivní akce, kde je spousta lidí moc nedávám :-((((
Odpovědět
@ivitko_22062013 Tak tenhle víkend si jedu užívat sama na víkend do Čech !! :-D))) Jááá už se tááááááááák těšíííííííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééé..tak si to POŘÁDNĚ užij :-D :-D :-D :-D ..Co budeš dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-( škoda.. Tak to nejak vymyslíme. U nás je potíž, že ani z Phy nemůžeme po D1, tak nevím, jestli tam nakonec nepojedeme busem do toho Brna.
Odpovědět
@ivitko_22062013 Právě že vůůůbec nic.. jen welnes, víno a úúúúžasný relax :-D)) @chris_n Proč nemužete po D1?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 H. má moc rád svoje auto. Máme snížený podvozek a tvrdý odpružení. Takže on by s ní v životě nejel na D1. http://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q... takovou, ale ten podvozek je ještě o něco níž.
Odpovědět
@chris_n Aha, tak to plně chápu.... a dovedu si představit, ikdyž odkaz mi nefunguje :-((( Ale švagřík měl snížený podvozek taky a vím co to umí udělat, když jsem s tím občas jela :-(((( Nicméně, k nám dalnice stejně nevede :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 https://encrypted-tbn1.gstatic.com/im... je mi jasný, že k vám nevede, ale pokud bychom nejeli do brna autem, tak se k vám asi nedostaneme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Krásná představa...užij si to...taky by se mi to líbilo ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nojooo, s takovýmhle mazlíkem na D1...to je vražda auta :-D :-D Pokud chcete ještě na autosalon, tak to je na dlouhý časík k @silver2501 dojet....holt to nechte na září na vinobraní ;-) , tam se uvidíme všechny :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Preji super vikendik vsem 8-) Jinak otazecka..nikdo nikde ndava fotky populnocek proc?Potrebuju se inspirovat nevim si rady!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Tobě také pěkný week ;-) Popůlnočky nedávám, neb je nebudu mít...hodlám řádit celý svatební den v šatech ;-) :-D :-p
Odpovědět
@marcix Já žádné nemám, páč si nechám šaty šít a určitě v nich budu i spát snad :-D))))) když už budou tolik stát heh :-D))) A ted čtu, že se @sweetest to máme uplěn stejně :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ba ba, děvčičo...máme je jen na jeden den, tak proč je nevyužít celou dobu :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Právšě to nechápu, že někdo dá třeba 10 tis pujčovné a převleče se pak :-D)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To já také ne...holt blbky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Popůlnočky si dám klidně až druhý den na celý den :-D)))) Teda kdybych ňáké měla samo :-D)))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?