Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
@alokin88 Ahoj, tak tě u nás vítám..ted tady trošku na dikuzi chcípl pes....ale ono se to hádáam příští rok rozjede, až začně vše to opravdové nutné plánování :-). Já místo ještě váhám..ale mám už domluveného starostu, takže to je důležitější..aby měl čas!!!
Odpovědět
@alokin88 taky tě tu vítám! A hlavně, ať si zdravotně ok. Zdraví je k nezaplacení. Jinak je fakt, jak píše @apinka, teď je tu trošku mrtvo.. tady holky mají už většinu zařízenou, tak je takový klid, ale po novym roce se to rozjede určitě ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se v novém roce také přidávám s datumem 18.8. do této diskuze :-) doufám, že tu načerpám spoustu inspirace :-)
Odpovědět
Tak koukám, že tahle diskuze nějak zapadla, a přitom je tu určitě tolik nových nevěst s osmičkovým datumem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak já se přidávám k oživení :-D :-D jak jste na tom s přípravama, holky?
Odpovědět
@janina_sun to je dobře :-D přípravy furt skoro stojí.. pořád řešíme tu restauraci.. Jediná pozitivní zpráva - vyrábí se nám prstýnky :-) a co u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no s tou restaurací vám moc přeju, ať se to pozitivně vyřeší, to by bylo fakt nemilé :-| U nás se dost věcí pohlo...máme zaplacenou zálohu na hostinu a ubytko, pak na svatební altán, máme domluvený dort a květinovou výzdobu...vybrala jsem si kytku..asi už mám vybrané i šaty, ale ještě furt pokukuju, nechám si je šít a to stačí ke švadleně až tak v červnu, takže mám čas to ještě pořádně promyslet... ;-) už jsem u ní byla a šaty (favoritky) jsem jí ukázala. Řekla, že to nebude problém, tak na to spoléhám :-D Michal navrhnul svatební oznámení, tak musím koupit papír a ladíme spíš detaily...harmonogram, zasedací pořádek atd...výzdobu stolů už mám taky tak nějak sesumírovanou, dárečky pro hosty máme...takže už jen vybrat prstýnky, oblek pro ženicha a tak x-) a vám už se tedy prstýnky vyrábí? No krása, to gratulujuuuu :) a jaké jste nakonec vybrali? a jaký materiál?
Odpovědět
@janina_sun děkuju.. už to vypadá mnohem lépe.. ale zatím to nechci zakřiknout, to víš :-D Téda, ale vy jste udělali pořádný skok! Já jsem se zatím na cukroví / dort jenom ptala, a vím, že teda ok, že by nebyl problém, ale vůbec netuším, jestli už je to potřeba objednávat už teď (stejně jako ty kytky.. ), myslíš, že je to lepší, už tam mít nějakou rezervaci, pro jistotu? Takže šaty budeš nechávat šít nakonec? :-) No oznámení, to musíme taky vytisknout.. a ten papír taky musíme někde sehnat.. Vy už máte i dárečky pro hosty??!! Já jsem fakt pozadu :-p :-D Jinak oblek pro ženicha se teprva taky bude vybírat, to bude zas porod :-x :-D No nakonec jsme vybrali od Rýdla kombinaci bílého a červeného zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak moc držím palce!!! :) Hezké prstýnka jste vybrali !!! :) Já jsem zatím ještě dort ani kytky neplatila, jen jsem dala poptávku a ladily jsme s cukrářkou, jaký dort chceme, aby nám mohla udělat kalkulaci (stejně tak s květinářkou výzdobu stolů atd) ...takže jsme jen domluvené, co zhruba si představuju a tak...myslím, že na dort a cukroví i kytky čas je...záleží, u koho si to necháš dělat...jestli je to někdo, kdo peče hodně, tak bych radši dala vědět dřív, aby s tím pak počítali, až se začnou kupit objednávky, ale rozhodně jsem Tě nechtěla vystresovat :)) myslím, že času je stááále ještě fůra :-) a u kytek jsem chtěla taky poradit, abych třeba nevybrala nějaké drahé (kvůli tomu, že nejsou sezonní) nebo nějaké, co dlouho nevydrží...ale nakonec to budou růžičky a levandule, takže to bude pohoda ;-) A šatičky si nechám šít, paní mi ušije jakékoliv za 5tis (i Maggie Sottero, moje zatím vysněné MONA), takže parááádička :) v takovém případě bylo šití jasná volba :) Jinak dárečky máme ty lžičky s levandulkou :) a oblek...ten necháváme zatím na konec, až budu mít definitivně vybrané šaty..ale bude to porod i u nás, protože Michal obleky nenosí /akorát na ples si vezme kalhoty a košili, maximálně vestičku), tak jsem na to vybírání taky zvědavá :-D ale je fajn, že se to pomalu rýsuje a vše je zatím tak nějak v klidu...teď jsme přemýšleli nad tím, jak se tam kdo dostane, kdo s kým pojede autem a tak...ale jen tak okrajově, na to je čas, až nám lidi taky potvrdí účast
Odpovědět
@janina_sun tak to jsme na tom asi úplně stejně :-) ale máš pravdu, teď je to takové "pěkné", že už je víc věcí zařízených, už se to rýsuje a je to takové už daleko blíž :-) A koukala jsem na ty Mony, hodně dobrá volba! Jsou nádherné a netradiční :-) už se těším, až je uvidím na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, přidávám se k vám s datumem 18.8.2012..teda ale nevím, jestli tu nechytnu deprese z toho, co vše už máte zařízené. My jsme zatím u hledání místa na hostinu a raut. Šaty jsem si říkala, že bude stačit až tak v březnu..hmm..tak nevím, jestli nezměním názor a nevydám se co nejdřív:-)
Odpovědět
@huty tak doufám, že deprese ti mezi námi hrozit nebudou ;-) jinak někdo zvládne zařídit celou svatbu i za dva měsíce.. takže záleží jen a jen čistě na tvých představách.. je jasný, že nějaký hodně "profláknutý" místa, fotografové jsou zadaní hoooodně dopředu.. zvlášť v letních měsících.. ale to ještě pořád nic neznamená :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@huty nenech se vyděsit...my začali brzy, protože o ruku jsem byla požádána loni v únoru a od té doby jsem tak brouzdala po netu, abych zjistila, co a jak a jak mě to bavilo, tak jsem spoustu věcí začala promýšlet dost brzy. A taky jsme chtěli obřad i hostinu v jednom místě, tak jsme se rozhlíželi dřív, protože těch možností (na naše požadavky) zase tolik není..a některé holky začaly brzy proto, že je čekají třeba v červnu státnice, tak aby do státnicových nervíků neměly ještě ty svatební :)) třeba kamarádka měla nááádhernou svatbu a vše zvládla zařídit za 3 týdny :-D takže rozhodně nemusíš mít strach, že to nestihneš ;-) @hannnahs jj, přesně jak říkáš, už to dostává nějaký směr..já se nejvíc bála, že to překombinuju, jak furt někde něco vidím a vše se mi líbí :D ale hodně mi pomohl blok, do kterého jsem si vše napsala, protože jsem měla všude poházený papírky s informacema a tak a pořádně jsem nevěděla, co už máme a co chceme atd...takže blok je velkej pomocník x-) jsem ráda, že se Ti taky ty šaty líbí. U mě to byl takový ten BUM na první pohled...byly takové nevšední a zároveň jednoduché, lehké...tak nějak jsem si to představila. A když tam nebude sedět ten šifon, tak se udělají jen s tím ramínkem, srdíčkový výstřih a víc se vyšijou kamínkama...ale ta sukně je skvělá. Přesně takovou chci...lehounkou a jemnou :)
Odpovědět
@janina_sun taky mám bloček ;-) na schůzky, kresby.. na všecko :-D No vidíš, já jsem tak toužila po krajce a nakonec mám úplně něco jinčího.. člověk míní, osud mění.. no jo, nemůžu mít holt všecko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak blok mám taky. Ufff..aspoň něco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ale vybrala sis krásné, takže není čeho litovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to se teprve uvidí:-) pravda už mám domluvenou fotografku, přítel domlouvá kapelu a snažíme se vybrat restauraci..koukala jsem se na svatební oznámení (na něm bude naše malá a bude oznamovat, že se berem:-))..takže nejsem až tak mimo mísu. Jo, a mám vybraný i účes, nechávám růst vlasy..chci je vyčesat nahoru. A včera v noci jsme přemýšlela do jakých barev to všechno budeme ladit. Třeba mě účast na této diskuzi popožene kupředu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@huty no vidíš :))) tak zase tak pozadu nejsi :)) to půjde rychle ! :)
Odpovědět
@janina_sun to doufám.. občas mám takový stav typu "co když jsou někde lepší, hezčí, které mi budou slušet víc" :-D hrůza.. @huty tak vidíš, už to máš taky pěkně rozjeté :-) a dohodli jste se na nějaké barvě / barvách?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no tak to chápu...to mám i já takový pocit, asi to k tomu patří :-D ale když si pak prohlížím obrázky, tak stejně vždy nejvíc prohlížím ty svoje NEJ..máš to stejně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs zatím ne. Snažíme se vyřešit tu restauraci..to je momentálně úkol číslo 1. Ohledně šatů..jsem zvědavá na sebe. Se na to strašně těším:-) naštěstí nebydlím ve velkém městě, takže my tu těch půjčoven moc nemáme. Takže toho běhání tolik nebude. Hlavně aby bylo něco v půjčovnách:-)
Odpovědět
@janina_sun jo, to jo ;-) akorát jediný, co mi je trošku líto, že chybělo malinko, abych si vybrala ty poslední zkoušené z Nuance.. ty jednoduché.. tam se mi tak strašně líbil ten dekolt.. a ještě víc mi mrzelo, že šaty, které v sobě spojují všecky přednosti, a to co mi sedlo, ze všech těch 3 nejvíc vybraných šatů, nemají v Praze, ale v Budějkách.. to mi opravdu bylo líto :-| @huty já jsem taky nejdřív běhala u nás na maloměstě, ale pak jsem stejně doběhla až do Prahy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no a nebyl by problém, aby to z těch Budějovic poslali do salonu v Praze? to by mělo jít, jestli je to stejná značka nebo pobočka pražského salonu...
Odpovědět
@janina_sun já se ptala, zda je můžu zkusit, a oni, že ne, že jsou v Budějkách.. víc jsem bohužel nezjišťovala.. a těžko říct, jestli ta Nuance v Budějkách je stejnejch majitelek, nebo někoho jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak já se do Budějovic do Nuance chystám během února, tak se Ti můžu poptat....
Odpovědět
@janina_sun Jani, to bys byla zlatá, ale nevím, jestli to má ještě cenu, když už mám zaplacenou zálohu..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a jooo, Ty už máš zaplacenou tu zálohu...
Odpovědět
@janina_sun jj, kvůli tomu, že mi nabídli, že když se rozhodnu do konce roku, tak mi dají dost výraznou slevu.. jinak by ty šaty byly až neúnosně drahé.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs mně se šaty líbí, nemáš důvod zoufat !!! ;-)
Odpovědět
@janina_sun mně se naštěstí taky líbí :-D musim si říkat, že lepší bych stejně nesehnala (a nejspíš je to i pravda :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?