Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
@apinka no já to vidím na to původní, páč fakt nic neseženu.. a nechci přepínat už tak napjatej rozpočet.. Barvičky mám vybraný a zámek je beztak nádhernej sám o sobě, takže to asi nechám jen tak :-) možná by se ta dřevěná výzdoba v sále tloukla (i když je tam taky dřevo, ale už by toho asi bylo moc). Za mě - já bych byla pro tu kombinaci fialová + žlutá. Fialovou miluju, ale na svatbu se mi zdá trošku studená. Ale v tý kombinaci se žlutou, to je luxus x-) a nebo i stříbrná - je to sice ještě studenější, ale ta fialová a stříbrná, to je taková klasická elegance řekla bych :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tou stříbrnou bych to taky doplnila, kdyby byla jen fialová :-)...mám ještě necelý rok..tak mám naštěstí čas...ale...víš jako to je, čím déle na to máme, tím více vymýšlíme. přesně jak jsi psala x-)
Odpovědět
@apinka no právě :-D já bych třeba to, co jsem měla v plánu na začátku - ať už barvy, šaty atd. - nechtěla.. prostě jsem někde viděla něco jinýho, a už to jede :-D a to vlastně ani nic nehledám.. to jen to, jak vás tu poslouchám, projedu občas nějaký album a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude fialovo-bílá ....se stříbrnou jako doplněk, rozhodnuto :-)
Odpovědět
@apinka tak snad už vám to tak zůstane :-D a už můžeš pomalu jukat po těch stříbrných doplňcích :-) koukala jsem, že se jich na netu i dost prodává, takže to nebude ani problém tady v ČR (to už je co říct :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ..tím, že mám na to takovou dobu se budu snažit nakupovat ve slevách! A pak to zase třeba můžu prodat dále jiné nevěstě :-)
Odpovědět
@apinka jj, slevy jsou na tohle hodně dobrý! Já teď jenom sleduju, jak náš zámek zdražuje a zdražuje.. kdybych to šla rezervovat teď, tak už počítám, že bych minimálně takovou desítku navíc vyplázla, možná i víc, a to ještě není všemu konec :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, už jste přemýšlely, jestli si šaty půjčíte nebo necháte ušít? Našla jsem totiž levný salon v Praze, kde šaty šijou za 7500 Kč, tak do toho asi půjdu.
Odpovědět
@martidvorak no asi jak píšeš, podle ceny.. když vyjde levnějc (nebo stejně draho) si je nechat ušít, tak bych to asi udělala.. A taky podle toho, jaké šaty nakonec vyberu.. Ale hlavní bude asi ta cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, cena bude fakt rozhodující. 7500 Kč mi přijde opravdu super, navíc je tu šance, že se třeba za 3000 Kč prodají... Určitě to prozkoumám a dám vědět.
Odpovědět
@martidvorak jj, to souhlasím, cena vypadá slušně :-) já plánuju, pokud mi budou slušet, tak spíš krajkový šaty, a tam se obávám, že by se mi šití nevyplatilo. Ale jak říkám no, až si nějaké zkusim, tak uvidim. Takhle plánuju "od stolu" a to nikdy neni nic moc k ničemu dobrý :-D navíc, pokud bych chtěla šít, tak asi z Madory, ale tu mám tak daleko, že by ta cena musela být opravdu nižší, nebo kdyby byla možná nějaká dohoda, že se sejdeme někde na "půl cesty"..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Krajkový jsou krásný, ale ke mně by se nehodily. Taky mám určité představy, ale bojím se, že se pak do nich obleču a bude to katastrofa :D Na Madoru jsem koukala, ale mám to taky dost daleko, takže by se mi to nevyplatilo. Ten levný salon je svatební studio Marry.
Odpovědět
Článek se načítá
@martidvorak tak to já taky netušim, jak bych v tom vypadala.. já budu mít vůbec asi problém sehnat padnoucí šaty, takže asi bude vděčná, když vůbec něco seženu, natož, abych si ještě vybírala :-D No právě.. mně by se to opravdu vyplatilo jen tehdy, pokud bych nemusela jet až tam (mám to 230 km, takže fakt štreka). Jinak moc děkuju za tip, juknu se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Mně hlavně přijde úplně zcestný si jít zkoušet šaty už listopadu (pak už jsou všechny pěkný zamluvený), když pak do svatby zhubnu a budu potřebovat třeba o číslo menší. Vím, že to upravují, ale .... Z toho svatebního studia, co jsem ti psala jsem dost nadšená. Třeba se ti to taky zalíbí.
Odpovědět
@martidvorak nj, to se může klidně stát.. je to blbá situace, ale prostě furt lepší mít zamluvený nějaký šaty, než vůbec žádný pak.. Já se třeba bojim, že hned tak nenajdu padnoucí šaty, takže já třeba začnu už v listopadu, ale bůh ví, kdy skončim :-D No dobrý je, že to studio je v Praze :-) ještě jsem koukala i na Linii, ale tam mi nějak ty šaty nepřijdou moc dobře udělaný, nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já doufám, že skončím brzy :D Koukala jsem na tu Linii a nic moc teda...
Odpovědět
Profilova fotka
divčina, já si nehcávám šaty ušít. Vyjde to levněji než zapůjčení, nemusím se celou svatbu bát, že to zničím (kdyby náhodou) a pak se dají prodat nějáké nevěstě, co by chtělka ušetřit a udělají třeba radost :-)
Odpovědět
@martidvorak právě.. ta Linie vypadá ze začátku pěkně, ale když se juknu na ty obrázky, tak teda mi to opravdu neuchvátí a co hůř, ani se mi nelíbí jak je to ušitý..
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka Moje řeč :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, včera mi dorazil svatební diář: http://svatebni-diar.cz/svatebni-diar... Tak pokud rády písemně plánujete, tak doporučuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@martidvorak vypadá to krásně, jsem na takové blbůstky...ale kurec 600 Kč :-(...to se mi moc enchce dávat, když mi stačí papír a složka :-). Ale možná si to nechat naježit pod stromek.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka Taky se to ve mě pralo :), ale slabost pro takovéhle blbosti vyhráal :D Pod stromeček je to super nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme místo pro obřad plus hostinu a potom na párty...huráááá jeden z nejtěžších úkolů mám za sebou...ted ještě oddávající a šaty...to považuju za nej k vymyšlení :-). Jak jste na tom Vy?
Odpovědět
@apinka to máte všechno na jednom místě? Jinak ti určitě spadl kámen ze srdce, co? :-) a kde to nakonec budete mít? No my čekáme na cenovou kalkulaci krmení na celý den :-D no a pak taky zbývají ještě šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, obřad a hostina bude v jednéá restauračcce s rodinou a potom se přesuneme na párty do sokolovny (kde bude už více přátel) ven na areál, kde jsem hravala voliš závodně...všichni to tam znaj, všichni tam pravidelně jezdíme na turnaje, tak to bude takové symbilocké na kurtech :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice tento termín ještě nemám nikde rezervovaný, natož aspoň vybraný, taky mě zaujal...ale mě přijde že na plánování svatby na tenhle datum je ještě moc moc brzo....já když s tím vytasila na přítele tak si jen zaťukal na čelo že jako co blbnu :D Opravdu myslíte že v tento den pak bude nával? Že je lepší začít plánovat už teďka?
Odpovědět
@apinka tak to je fajn :-) aspoň budete mít velký prostor, jestli vás bude hodně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@karamelis tak vítej mezi námi! :-) no ty veletrhy jsou přes celý rok.. jsou dokonce, co vím, i ještě letos v říjnu i listopadu. Ale taky se tam chystáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no jako...už teď slyším 7.7. a 18.8. no já nevím no...jako ono se to zdá ajko daleko...ALE! Ono zalezio na tom, kde by jsi to chtela mit. Kdyz je to krasne žádané místo, tak bych to teda blokla...pokud to jsou klasika nudné radnice hnusne (podotýkam, ne vsechny jsou hnusne :-)) tak potom mas asi cas...ale ty zamky nektere a tak...to je treba volne...ale uz treba neni ten cas obradu, ktery by clovek chtel. Pak reknou 10 PLNO, 11, PLNO...mame volna az na 12hod...a pod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?