Menu Forum

Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

15. srp 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @noemi86 no jo, to jak máte ještě tuhle malou radost doma, tak to věřím, že se člověk ani nenaděje a den je pryč emoticon je fakt, že teď už je to jen za dva měsíce, takže to uteče hodně rychle. Až mi to mrzí, že už to bude pryč... Teď jsem si plánování moc neužila, páč mám pořád nad hlavu studentských povinností, tak se docela těším, až si oddychnu a podívám se na to pořádně. Zatím jsem sice plánovala dost s předstihem, ale pořád to bylo takový to honem honem, musím to stihnout, zítra na to už nemám čas a tak dále..
20. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahojky, pokud je to možné také se přidám emoticon My budeme 24.8. spolu rok....pro někoho málo, ale my jsme přesvědčeni, že to spolu zvládneme emoticon Naše svatba bude ve stylu 30tých let alá Mafie, barvy máme laděné do černo - bílo - rudá červená, obřad bude na zámku Veltrusy a oběd + párty bude v restauraci na Tursku - všechno kolem bydliště mých rodičů a kamarádů emoticon Každopádně už jen 53 dní....taky začínáte mít trošku nervičky?
26. čer 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
 @apinka Ahojky, říkali jsme si, že si po svatbě dáme chvilku na vzpamatování a pak, že se začneme pokoušet o drobečka - jen nevím jak dlouhá ta chvilka bude emoticon
26. čer 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
fotoportrét
fotoportrét
kacatkokatka
2
 @ariana7 jsme na tom podobně emoticon my máme první výročí 24.8. emoticon
26. čer 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Krásný den milé nevěsty, uvolnil se mi tento termín na svatební focení, tak pokud byste měli zájem, mohu nabídnout své služby i s last minute slevou emoticon
26. čer 2012 v 07:11  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
Registrovala se 6. července 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
Registrovala se 6. července 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Ostrava.
 Ahoj holky tak se nám to už blíží co? Jste nervozní? ještě 22 dnů a jsou z nás vdané paní emoticon
27. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki no už je to docela znatelný.. nervózní ještě nejsem, spíš nesvá z řešení problémů emoticon nevim jestli vůbec, případně kdy mi nějaká nervozita popadne. To spíš přítel je nervóza, jak asi nezařizuje, tak má víc času přemýšlet, že už nebude svobodnej chlap emoticon
27. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 emoticon já právě taky vubec nic nervozita je někde jinde jen ne u mě emoticon ale třeba dorazí den předem problémů máme taky dost ted zrovna řešíme že nám uletěl stan který měl být na svatbu emoticon a řešíme co ted máme totiž oslavu venku emoticon
27. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki no právě, ono se vždycky něco objeví, i když jsou to kolikrát jen "prkotiny", ale i tak to dokáže člověku trošku nadzvednout mandle emoticon a jak to, že uletěl? Nějaká vichřice? No je fakt, že na venkovní oslavu by to asi chtělo nějakou pojistku, kdyby nebylo nejlepší počasí.... ale něco shánět takhle na poslední chvíli..
27. črc 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 no právě doufám že bude hezky naštěstí jsme sehnali hned druhý ale ten postavíme až den před svatbou emoticon pro jistotu no z ničeho nic se zvedl vítr a než jsem ho stihla chytit tak přeletěl plot a přistál sousedovi na autě emoticon pak jsem ho chytla a vítr se zvedl znova a já letěla s ním tak dva metry než mi ten soused pomohl no zážitek emoticona to byl zajištěný do země a pak nastala panika emoticon seděla jsem doma a brečela co ted,ale ted už to beru sportovně nějak to prostě dopadne emoticon vše ostatní už máme dneska dám fotky do alba co už máme tak se můžeš mrknout emoticon
28. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki tak hlavně, že se nestalo nic tobě!
28. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 JEN JSEM SI ZLOMILA NEHET emoticon TED SE TOMU UŽ SMĚJU ALE TEHDY MI DO SMÍCHU MOC NEBYLO emoticon
28. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki zlomený nehet je pořád lepší, než zlomená končetina emoticon no to ti věřim, že ti do smíchu moc nebylo.. to asi nikomu v tu chvíli. Ale třeba za pár let to budete dávat jako historku k dobru emoticon
28. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 @hannnahs emoticon to už dáváme ted myslím že na svatbě se tím budou bavit všichni že nevěsta málem uletěla emoticon docela už ale začínám panikařit že to nějak nestihneme už jen 20 dní tuším a je to tu emoticon
29. črc 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki no to jo, oni takovéhle historky jsou většinou to koření svatby, a to, co si každý nejvíc pamatuje emoticon já už panikařím dýl, sice vidím, že všechny důležité věci jsou zařízené, ale ještě chybí pár posledních schůzek, dodělat výzdobu, objednat kytky... a je to jen 20 dní!!!!
29. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 @hannnahs přesně jen dní já mám strach že nestihneme rozvézt koláče emoticon a udělat tu výzdobu na té zahradě mám v plánu stávat už tak v pět abych to stihla tak jak já chci emoticon a to máme obřad 11:30h a vy ho máte v kolik?
29. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki no my máme v 11. Výzdobu nám doufám udělá restaurace, protože to bych ráno už opravdu nestačila.. to bych tam musela naklusat tak ve 4, a to fakt nehrozí emoticon Ale taky si říkám, jestli to udělají tak, jak bych si představovala... výzdobu mám nakoupenou, takže jim udělám "detailní plán s nákresy", jak to má tak cca vypadat.. jsem hroznej detailista, tak doufám, že mi s tím nepošlou do určitých míst emoticon
29. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prine
Registrovala se 28. července 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 18. srpna 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
prine
    Region Praha
 Ahoj holky, mame take svatbu 18.srpna. Holky z Prahy vite o tom, ze 18. bude nejaky gay festival v centru Prahy? emoticon
30. črc 2012 v 00:00  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
llin
1
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
llin
1
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @hannnahs ja jsem uplne v nervu kdyz si na to vzpomenu, strasne to na me cele doleha... dokonce chodim nejak vic parit coz by se mi normalne vubec nechtelo emoticon)), a trosku jsem z te ztraty svobody vyplasena....
30. črc 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @prine tak o tom nemám ani páru, ještě jsem neviděla žádné info, že by něco takového mělo být. Myslíš, že to nějak "ohrozí" vaši svatbu?

@llin no já jsem spíš vyplašená ze všech těch věcí, co se musí ještě udělat... když si představim, kolik je to ještě práce! Uff.... emoticon nějak jsem zatím v poklusu, takže si to moc neuvědomuju.. nebo je to možná i tim, že my spolu už delší dobu bydlíme, takže my už takovej trošku manželskej život vedeme, tak mi to zas nepřijde až taková ohromná změna..
30. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 @hannnahs přesně pro nás to zas až taková změna taky nebude žijeme spolu a máme dvě krásné děti takže je to takové zvláštní ale prožívám to teda řádně tolik věcí je třeba ještě zařídit a tak málo času a do toho mi dnes napsali meil z restaurace kde budeme mít oběd že je ted týden na dovolené že se sejdeme až příští no mazec ale věřím tomu že se to všechno stihne tak jak má emoticon
30. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 @prine Ahoj já myslím že by to vaší svatbu nemělo nějak ovlivnit teda pokud ji nemáte přímo v centru emoticon by se vás to týkat nemělo ne?
30. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
fotoportrét
fotoportrét
leiki
1
 @hannnahs tak v restauraci nám taky budou výzdobu dělat oni já nakoupila a oni nazdobí snad to bude hezké ale tak máme tam jen ten obět tak to přežiju kdyby to nebylo podle mého gusta a na zahradě si to už udělám podle svého emoticon
30. črc 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @leiki no je to takový "velký plánování"... je toho dost co zařídit, a člověk si to nedokáže vůbec představit, dokud se do toho nepustí emoticon (teda aspoň v mém případě emoticon )
Náš restauratér byl teď taky na dovče, takže jsme čekali, kdy bude moct, nechtěli jsme na něj naběhnout hned jak se vrátí, ale bohužel to právě už moc odkládat nejde no emoticon My tam právě máme celý den, tak doufám, že to klapne... a i kdyby ne, tak co se stane, výzdoba je to poslední, čeho si asi návštěvníci všimnou nějak extra.. to spíš bych to viděla já a asi bych to nebrala s humorem, ale po nějaký době asi jo emoticon
30. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
prine
    Region Praha
 @hannnahs @leiki mame svatbu v centru, vsechno bude zablokovane, ted resim s magistratem jak se dostaneme k restauraci emoticon emoticon emoticon o svatebni oslave ani nemluvim .... emoticon holky, je to hrozny
30. črc 2012 ve 22:42  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @prine aj, tak to je horší emoticon tady je bohužel blbý to, že se s tim nedá vůbec nic dělat.. buď bys musela měnit ty, což přiznejme si, neni 14 dní před svatbou asi ani moc reálný, protože oni tu svou akci určitě kvůli vaší svatbě přesouvat nebudou.. A jak to vypadá na tom magistrátu? Jsou aspoň trošku ochotní k nějakým ústupkům pro vás? že vás pustí i do té uzavřené zóny?
30. črc 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
prine
    Region Praha
 @hannnahs na zmeny vubec neni cas ani sily... Mam info z dopravy, ze pry pro nas nebude zadny problem, tak uvidime emoticon Chci uz to mit vsechno za sebou..
1. srp 2012 v 00:04  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @prine to jsou jobovky... my jsme teda naštěstí svatbu v Praze zamítli okamžitě (především kvůli dopravě a D1), ale tohle bych nečekala... To aby opravdu člověk myslel na všechno. Tak hlavní věc, že se tam aspoň dostanete bez problémů. Už mi to taky nějak zmáhá, už si myslím, že je to vše, že už nemusím nic řešit, a pak se vyrojí tuna dalších věcí..
1. srp 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuznana (35 r.)
40
Registrovala se 22. června 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Manchester, Spojené království.
    Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zuznana (35 r.)
40
Registrovala se 22. června 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Manchester, Spojené království.
    Buchlovice, Region Uherské Hradiště
 Holky, predpoved pocasi na 18.8. Zatazeno, 23stupnu...to by slo, hlavne, kdyz nebude prset....
5. srp 2012 v 18:40  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @zuznana u nás hlásí max 25 a občasné bouřky emoticon tak doufám, že to ještě změní...
5. srp 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš