Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak už máme zarezervované místo obřadu, fotografku, DJe a restauraci pro hostinu s rodinou. Afterparty bude na zahradě na chalupě. Už se děsně těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka Tak to my asi budem chtít něco jako all in, takže si to blokneme na celý den, tak snad něco včas vymyslíme...když přítel tvrdí, že času pořád dost a nechce se mu to moc plánovat :)) Já mu asi něco dobrého uvařím, pustím mu oblíbený film a vybalim to na něj :))) jistota je jistota ..
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám tedy místo pro obřad, hostinu, párty a fotografku a fotografa (oba skvělí a jako bonus kamarádi) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj..tak jsem tu taky.. taky máme stejný datum,ale jak tak koukám jsem s tím zamlouváním nějak pozadu:-D mám to všechno sice vybrané ale nezamluvené..ale zase bydlíme na vesnici a v místním Kulturním zařízení není takový provoz aby sme si to museli zarezervovat rok do předu.. Ale hned na začátku roku začnu:-) Na šaty teda asi pojedu už v půlce listopadu,protože jsme slyšela že ze salonu kde chci šaty si půjčit tak mají zamluvené šaty už nevěsty na 2013. Protože salon má 50% zaváděcí cenu:-) Jinak pár věcí už mám,mám kousek organzy,kamínky,korálky.. Nakupovat vše začnu postupně aby mi pak z toho nešiblo:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky...a je to tady...už asi budeme měnit místo pro obřad, hostinu a párty a možná to uděláme na jednom místě...asi to nebude tak "luxusní"..ale ušetříme třeba 40tisíc a to je dost!!!! :D:D:D...tak jsem zvědavá, kolikrát to ještě změníme, než se vezmeme :D. Jinak holky, nevíte náhodou, kde sehnat takové ty malé tabule, se kterým se foti nevěsta se ženichem?..mají to v ruce a je tam vždy něco napsáno křídou?....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahoj, chystáš se o víkendu na svatební festival do Průhonic?
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka Vím, co máš na mysli, ale taky to nemůžu najít :( Budu pátrat, když najdu, tak dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak jsem volala do studia Marry a bylo mi řečeno, e v další sezoně už nejsoíš fungovat nebudou :((( Mám se ozvat v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka A už víš, kde si necháš šaty ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
no kamarádka měla svatební agentru...tak má konexe....takže stačí ty správné najít a ona mi je nachá ušít...a teta to když tak poupraví dle mého :-)
Odpovědět
@martidvorak ahojky, no asi spíš ne.. Ještě uvidíme, ale zatím to v plánu nemáme.. vy se chystáte? Jak to, že fungovat nebudou? Nějaký krach?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Asi to taky v plánu nemáme. Nějak to na mě nepůsobí dojmem, že bych tam bude úplně všechno co se svatbou souvisí.... Paní mi říkala, že to s kolegyní dělaly, protože obě byly na mateřský a kolegyně už nastoupila do práce. A hlavně to na mě působilo tak, že oni to nešijou, že se to šije někde jinde :), protože říkala, že jsou problémy s posíláním zboží do EU a že nevěsty šaty dostaly cca týden před svatbou, protože to dlouho leželo na celnici. Takže si myslím, že oni vzaly míry a pak to zadaly někomu do Číny :D
Odpovědět
Článek se načítá
@martidvorak asi tak.. já ty Průhonice moc nemusim.. Tak ono je to s tou Čínou jasný.. když se člověk podívá na ceny, tak je ti hned jasný, že tady by se to prostě neušilo.. Navíc to přijde týden před svatbou a ty šaty nesedí! co jsem tak vykoukala tady a na jiných stránkách, tak stejně je musíš nechat upravit... Nebo jsou někdy rovnou i na vyhození :-S to je pak fakt o nervy..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ty jo, tak na to bych neměla nervy... Už jsem se objednala na listopad na zkoušku šatů do Nevěsty a Adiny, tak jsem na to zvědavá ....
Odpovědět
@martidvorak já už jsem na jedný takový mini zkoušce byla a teď plánuju, až budu mít trošku volnej víkend někdy, že bych skočila do Maggie Sottero. Tak uvidim, jak to dopadne, kdy se tam dohrabu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo, tam bych chtěla taky. A kolik si jich už zkusila? A máš už nějaký o kterých seš přesvědčená, že takový by sis oblíkla?
Odpovědět
@martidvorak jenom čtvery :-) původně jsem si myslela, že si budu muset nechat šaty ušít, páč sem totálně nekonfekční, takže jsem šla jen zkusit "typy" šatů. Nakonec jsem ale zjistila, že si i půjčit můžu, což mi totálně překvapilo, s tim jsem opravdu nepočítala :-D Jinak mi přeně sedí tenhle styl šatů, takže po těch půjdu :-) v jinejch vypadám naprosto strašně, žádný jiný šaty mi nejsou.. ale s tim jsem počítala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak ty jsou naprosto skvělý, nádherný!!! Já jsem se taky bála, že se do žádných nevejdu...ale paní si klepala na hlavu, co jako dělám :D Vešla jsem se do úplně normálních velikostí. Zkusila jsem jen dvoje v takovým mini studiu.
Odpovědět
@martidvorak no já mám právě problém s tím, kde mi co je :-D páč přes prsa bych měla mít velikost 46, v pase mám 36 a přes zadek 40 :-D takže to, kam narvu prsa, tam bych se vešla dvakrát přes břicho a co je mi přes břicho mi nikdy neni přes prsa...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no tak tot šaty mám taky v albu a moc se mi líbí!!! Jinak ja jsem z ostravy, ale byla jsem v Praze v Nevěsta a pak ještě jeden kousek výše na stejné ulici (a možní to byla ta Adina) a byla jsem s ochotou moc spokojená. V té nevěswtě tedy měli hodně krásných šatů Vám povím!!! Jinak Meggi bych taky chtěla vyzkoušet :-)
Odpovědět
@apinka taky bych řekla, že tyhle šaty od Maggi jsou taková "klasika" :-) hodně holek tady na beremku je má v albu. A na pražské zkoušení jsem fakt hodně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ten salon nebyl Adina kousek od te nevesty...ted mi vypadlo jmeno..ale je to kousek po ceste nahoru akorat je to na opacne strane.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda holky, že jsme každá odjinud :D...mohli jsem si dát předsvatebního spicha a podrbat :D:D:D.... už se těším na naše svatební alba :-), jak nám to všem bude slušet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla prvně na šatech. zkoušela jsem jich teda jen 5..neměli jsme čas.. v pátek jedu znova.. jsem trošku zklamaná.. jsem malá a ve všech šatech jsem strašně široká.-( viz foto ve fotoalbu :-(
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k datu 18.8. 2012 :) @apinka Taky jsi z Ostravy? Kde budete mít hostinu? My asi nakonec v Hlučíně.
Odpovědět
Profilova fotka
no zase nevíme...měli jsme místo v Porubě...ale ted zase vymyšlime neco jineho :D
Odpovědět
@katerina20 nezoufej, určitě se nějaké najdou! ;-) a co jsem koukala v albu, tak si podle mně zkoušela jeden a ten samej typ šatů - pokaždý bohatá sukně a když si odmyslím jednou šaty za krk a jednou bez ramínek, tak opravdu to samé... zkus úplně něco jinčího ;-) ono se není čemu divit, však taková širokááánská a ještě nabíraná sukně něco přidá, nebo zvýrazní to, co bysme zrovna chtěly ukrýt :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se také k tomuto datu, dnes konečně zamluvený termín obřadu 18. 8. 2012 v 10:30hod. v zrcadlovém sále na Dobříši a i místo pro hostinu a odpolední zábavu zamluveno statek Všetice, tak mám velkou radost :-) Jen jak si to tu pročítám už bych měla začít se šatama :-) Já přemýšlela o ušití na míru třeba z tohoto salónu http://www.plesove-saty.cz , ale trochu se bojím kvality. Jinak se chystám do Nuance, prý tam mají krásné, ale já mám trochu problém, jsem teď nemocná a po lécích jsem přibrala 12kg a doufám, že do svatby bude vše v pořádku a opět zhubnu do své normální velikosti a tak se bojím, že když si zamluvím šaty v půjčovně budou mi veliké a do své velikosti se teď nevejdu :-( No budu to muset něják vymyslet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?