Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Ahojte kocky, prihlasila som sa len kvoli vam, aby som vam povedala ze vas fakt obdivujem. Ked vidim odkedy planujete svoje svadby tak fakt klobuk pred vami dolu. Vynalozit tolko energie kvoli jednemu jedinemu dnu.. My sme sa vo stvrtok vecer dohodli ze sa vezmeme a az na par malickosti sme v piatok a v sobotu vsetko vybavili. A to sa mi zda ze sme to este skoro zacali vybavovat lebo sa bojim ze za mesiac sa vselico moze zmenit.. Drzim vam palce aby vam to dopadlo podla vasich predstav. Vela stastia buduce nevesticky :o)
Odpovědět
e.lle no to bola dobra cena, ale mna tiez papier nestal vela, brala som 20 ks A4, biely potlaceny papier-karton a stalo to 4,64eur... ale s menovkami si nechcem robit starosti, budu jednoduche..
Odpovědět
Profilova fotka
čaute baby, dala som si moje popolnočky do albumíku :-D pojdem dnes pozerať topánočky x-)
Odpovědět
ahojte, ja už mám tiež popolnočné, tento víkend som si zajednala a aj výzdobu na auto, len počet ludí sa mi zase rozšíril, už nás bude 72 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ajojte!idem pozriet satky do albumu.No tebe pribudaju?nam len ubudaju :-D my uz veru nevolame nikoho
Odpovědět
ani ja by som nevolala, len otecko si minule vyžiadal tých známych, tak potom aj môj priatel chcel ešte nejakých známych.. ale v pohode, povedali sme si, že to tak môže zostat, lenže svokruška hned chcela pridat ešte dalších dvoch, ale to už sme zasiahli.... podáš prst a zhltnú ti celú ruku.. to by takto bolo donekonečna.. najhoršie je, že už som doobjednala dalsie 4 návleky na stoličky a ešte budem musieť asi 2 pre istotu doobjednat.. a jedlo rátame na 80 ludí, ale asi to dám na 85, lebo ak večer niekto príde a nebudem mu mat čo dat, to bude trapas...lenže mnohí si dávajú načas, niektorí hovoria, že možno prídu, možno nie.. to sa takto nedá... ako to vlastne býva, ak prídu priatelia a známi večer gratulovat, tak sa im podáva jedlo ako ostatným hostom? a ak áno, tak by vlastne mali doniesť normálne svadobný dar, či nie? možno hlúpa otázka, ale pokial mám na tých ludí rátat chody jedla, tak to môžu príst rovno od začiatku a nie až večer, lebo výdavky s nimi budú úplne rovnaké...
Odpovědět
Profilova fotka
sharmy:no my davame tiez viacej lebo mi budeme jest aj piatok.ale co sa tyka co dat hostom co pridu vecer vinsovat.tak das to co ostalo.napr.pridu po prvom chode tak das to.ked prides po druhom das to coho mas viacej.ale kto pride tak vecer mal by doniest nejaky dar.a ty im davas iba jedno jedlo nie viacej
Odpovědět
Profilova fotka
aj nám zase pribudli....máme 82 ... :-x inak, mením vizážistku...v piatok idem na ďalšiu skúšku :-N tá prvá sa mi nepáčilo ako ma namaľovala... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kocky, barchee, ja zase musim zmenit kadernicku, bola som v piatok na skusku a prisla som domov s placom ... lenze ja krava namiesto toho aby som to povedala priamo kadernicke, ze sa mi to nepaci, tak som bola ticho a revala doma :-( a este ma to stala 20 eur. Som bola hrozne sklamana, stravila som na internete kopec casu kym som nasla uces ktory sam i paci, vytlacila som jej dva obrazky, farebne aby videla ze co asi chcem a ona proste z fleku robila to co asi jedine vie... No poviem vam, ze mam z toho stres, musim niekoho zohnat a ist este predtym raz na skusku, no len z Blavy sa mi trochu tazko hlada kadernicka v Presove... A hlavne datum uz mame riadne vysoky !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to hej...ja mám svoju kaderníčku, u ktorej som na spoločenskom účese bola, takže aspoň viem, že mi vlasy spraví ako chcem x-) ale vizážistka je kamoška, a čo som videla od nej fotky báb, tak sa mi to páčilo...lenže mňa absolútne zle nalíčila...takže mením... :-N
Odpovědět
no veru baby, som aj ja zvedavá, ako mi dopadne skúška účesu a mejkapu... lenže ja idem na skúšku učesu až 6.4., lebo som stale v Ba a svadba je v TO, tak dufam, že nebudem zhrozená... ja som na také ani nepomyslela, že by mi nevedela spraviť pekne účes.. a ten mejkap, no pôjdem na skúšku a ak to bude zlé, tak sa namalujem na svadbu sama a basta :-)
Odpovědět
sharmana: prosím ťa ktorú kozmetičku máš? Ja som v TO nijakú schopnú nezohnala.
Odpovědět
Článek se načítá
mona00. ja si myslím že takí hostia, čo chodia vinšovat večer a len tak s kyticou, bez daru, by mali po nejakom tom poháriku aj odísť preč, lebo nie sú pozvaní na svadbu.... mne to príde ako nevhodné, lebo čo takým ludom povedat? ja nebudem objednávat pre hocikoho jedlo.... ostatní hostia, ktorí sú pozvaní, sú pozvaní preto, lebo ich tam chceme mat a samozrejme donesú aj dar... ale aby prišiel niekto večer len tak a požadoval by rovnaké pohostenie, tak to určite nie.. ja skôr nechápem, načo sa robí to večerné vinšovanie, ved ak niekoho chcem pozvat, tak to urobím od začiatku a zúčastní sa celej svadby... aj tak sú s tým rovnaké výdavky, možno len jeden chod sa tam vynechá, ak prídu o ôsmej večer...
Odpovědět
sharmana: prezradíš mi tú kozmetičku, lebo ja som už zúfalá, v To nič moc
Odpovědět
andzi. máš IP
Odpovědět
Profilova fotka
je lepšia tá skúška fakt...lebo v deň svadby kvôli otrasnému mejakapu a vlasom revať ..nič moc... :-S No my máme nejakých kamarátov, ktorí prídu tak po 21.hod. a velice dúfam, že takí gratulanti večerní sa nevyskytnú, považujem to za neskutočne trápne sa vtírať tam, kde ma nikto nepozval. Ja nemám problém zobrať kyticu a pozdraviť a naznačiť, že môže odísť :-D a som všetkých pripravila, že to tak aj s prípadnými neželanými hosťami spravím...nebude sa mi snáď volakto vtírať na MOJU svadbu! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to zase berem tak ze my sme si pozyvali kamaratov co chceme aby dosli vecer aspon na dve hodinky.Osobne sme si ich pozyvali,tych co tam chceme vecer.A urcite pridu s darom.Na celu svadbu pozyvat to by nas bolo naozaj vela a tiez maju uz deti väcsina tak by neboli na celej svadbe.Nam vychdza okolo 20 ludi takych a ty co chcu zavinsovat mozu pri kostole.Ty co su zvedavy ma nezaujimaju.ked chce zavinsovat moze,tak tomu urcite len za poharik nalejem a moze ist prec.ten ma nezaujima a viacej ma to netrapi.a nech si hovori kto co chce
Odpovědět
Profilova fotka
caute caute!dnes mi dosli pierka.no ale uz nic neprilozim do albumu :-) :-) lebo nechcem aby cela rodina videla vsetko pred svadbou
Odpovědět
mona - objednala si si pierka so živým krušpánom alebo umelým?
Odpovědět
Profilova fotka
nie vysusenym a nalakovanym
Odpovědět
dávate si na pierka aj krušpán či ako sa to volá? ja rozmýšlam, že to nechám len tak, maslicky a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som zase chcela aj kruspan a kvetinku.ved to jedno mam aj v albume
Odpovědět
ahoj moni, videla som, pekné, to si si ale objednávala už tak hotové.. ja som si robila sama a asi tam nič zelené do toho nedám... len ženích bude mať pierko spravené u kvetinárky aj s tým zeleným niečím :-) niekde som čítala, že výrazné pierka s rozmarínom by mali mať prví družbovia, respektíve slobodní mládenci, ženatí na svadbe by mali mať len také nevýrazné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ano to som uz tak objednavala.No drahy ten bude mat ine,otcovia zase ine a prvy druzba tiez ine.Ty budu mat zive to bude robit kvetinarka co robi aj kyticu.A ostatny muzi budu mat tieto
Odpovědět
no mne kvetinárka tiež navrhla, že svadobným otcom urobí pierka.. hovorila aj o starejšom, ale ten podla mňa bude mat také svoje čo nosí so sebou, v sobotu sa s ním máme stretnúť, tak sa ho spýtam... s tou hostinou som sa rozhodla, že takých prišelcov budem ignorovat, dám im len po poháriku a už sa nebudem viacej starat a ak im to nezapne, tak majú smolu... ozaj dnes som kúpila dekoračné priehladné kamienky a zlatý štrk, chcem tým vyzdobiť stoly.. a mám aj tú silikonovu podprdu, mám ju na sebe už asi dve hodiny a drží jak šlak, je to úplne super, a to nemám na sebe ani korzet, ktorý mi ju ešte viac zafixuje :-) juj ale som rada..
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu to uz mas dusicku na mieste :-) mne starejsi povedal ze onho nech sa nestarame,ze on ma vsetko. A co sa tyka tych votrelcov.tak to mam naplane aj ja.My sme si svojich ludi co tam chceme vecer aby dosli pozvali maju aj oznamenie a viacej ma nikto nezaujima
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj este nic neviem,dnes tam este neboli tak musim zajtra zavolat.uz mam nervy jak hovado.ved ty vies co myslim :-) drahy dnes nechcel ani odist ked sme nic nezistili
Odpovědět
no ja by som zatial v klude počkala, je čas aj do budúceho týždna, a možno to bude ešte lepšie, aby si sa tam viacej nepreháňala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nie ja som tam mala dnes zavolat len
Odpovědět
mona. ozaj, ešte som nevolala tomu fotografovi.... vy už ste sa stretli? a dohodli na nejakom postupe?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?