Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
čaute baby ;-) už máme konečne doma obrúčky :-D sme na ne dlhšie čakali, lebo museli doniesť môj briliantík z čiech : :-D ale sú krááááásne ...júúúj! včera som už doladila aj kvetinovú výzdobu a moju kytičku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aj mi uz mame doma obrucky :-D a tiez som sa tak tesila ako ty!! su presne podla predstav. ja pre istotu lezim uz treti den s teplotami... ziadna slava...na nervy
Odpovědět
my sme mali obrucky hotove a doma uz februari, ale dala som si moju zmensit, tak ju posielali do nemecka, dufam ze uz tento tyzden pride :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ajojte.ja sa tiez stale tesim z obruciek.stale na ne pozeram a skusam ju.dva dni do zadu som si ju nechala chvilu na prste.ze ako pomenim aj prstene.pisala som si s kamaratkou a isla som spat stym ze idem rano do obchodu a obrucka na ruke.tak som ich pekne radcej schovala :-D
Odpovědět
no a ten moj ju uz nosi, a uz tak aj vyzera ta obrucka... dost si ju osuchal, nedava si na nu vôbec pozor :-) ale ved nech ju ma aku chce, nechcem ho nejako znechutit, ked sa mu tak paci a je ochotny ju nosit a dokonca s radostou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ju zase dam na prstm ale len na chvilu ked sedim pri pc.inak nie ze by som snou nieco robila
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hahaaa aj si ju stále skúšam a obzerám , ako sa mi krásne briliantíik trbliece...on sa tam inak trbliece ako obyčko kamienky...som si ho vydupala :-D my sme dnes kúpili Tomimu krásnu bielu svadobnú košeľu, ešte musíme ísť topánky, opasok a kravatu pozrieť. Dnes ešte idem upresniť počty návlekov a výzdobu, mám neskutočne šikovnú kvetinovú aranžérku, tak sa teším sa delo :-D Tomi sa dnes obdivoval v obleku, pred zrkadlom sa vytáčal :-D taký bol zlatý jak sa tešil ;-) Baby, už len 26 dní ...juchúúúú...už máme konečne vymyslený aj plán B v prípade fotenia v zlom počasí...no ešte nejaké ozdôbky do vlasov...som upustila od živých kvetov vo vlasoch, keďže kadrníčka a kvetinárka sú úplne mimo cestu...nevadí, dáme ozdôbky nejaké krásne x-) ešte stále hladám vizážistku, furt som neni spokojná... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
baby mne to ani nepripada ze za mesiac sa budem vydavat :-D
Odpovědět
mne tiez,ked si predstavim kolko veci este treba urobit a ja budem doma az tyzden pred svadbou.
Odpovědět
Profilova fotka
barchee ahoj mozem ti dat tip na vizazisku ja jzu mam uz zajednanu a je velmi zlata sicem som este nemala skusku ale vyzera v pohodke
Odpovědět
Profilova fotka
no my uz mame vsetko skoro.tak preto uz dva tyzdne moc svadbu neriesim.Uz je vsetko zajednane a stale na to mysliet a rozmyslat tak by som to na poslednu chvilu mozno zmenila.Uz ani ziadne albumy nepozeram
Odpovědět
no my este nemame vsetko, ale to uz zvladneme, to hlavne je zaistene, tak je to v poriadku... a odpadli nam nejaki ludia nakoniec, ale som aj rada... musim este doriesit hotel, asi dve izby si rezervujeme pre nas a este pre niekoho, kto by si nutne potreboval pospat.. mne stale neda spat to pocasie, nemam vymysleny nahradny plan, ale mozno fotografa nieco napadne, lenze nechcem cestovat daleko do nejakeho kastiela, to by sme stratili vela casu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no mne sa lubilo aj to ze v tej klatovej sa da fotit na tej terase alebo co to je.tak keby neprsi az moc tak aspon 10 fotiek tam mame kde urobit.a zase mi mame ten nas kastiel
Odpovědět
jasne, no ja by som chcela viacej fotiek a u toho serifa sa zas toho vela neda nafotit myslim... neviem do akeho kastiela by sme sa mohli ist fotit, nablizku ani dokopy nic nie je a ten Tovarnicky kastiel nakoniec nedokoncili, len chatra... ako by to bolo fajn, keby bol pekne zariadeny takym krasnym nabytkom? to by bolo na fotenie ako stvorene...
Odpovědět
Profilova fotka
no to neviem.nam hubinsky aj nieco spominal.ale my sme uz maly zajednany ten nas tak uz som to nechala tak.rozmyslala som ked tak hned tam a hotovo.keby prsi mozes ist do vnutra a da sa fotit aj vonku ale teraz ma nenapadne kde to bolo
Odpovědět
to asi tie salgovce, kde sa plati myslim 1000 korun za fotenie vnutri... ale to je dost daleko a stratili by sme cas..
Odpovědět
Profilova fotka
no ano.ale zase to neni az tak daleko.a urcite by sa to dalo stihnut keby idete ale o jedenastej
Odpovědět
no ved to, ale ja o jedenastej este len koncim u kozmeticky... ale budem musiet asi improvizovat.. uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
to mas okolkej kadernicku?no to potom ano.ja som mala mat na siedmu stym aby nas stihli aj s maminou naraz ale mamina pojde po mne tak sme to dali az na osmu
Odpovědět
No možno to stihnem aj skôr, len ja budem musiet trosku prehanat kameramanku, lebo najskôr ju privezu, aby nafilmovala, ako mi robia vlasy... Potom ju musia odviest, aby nafilmovala zdobenie auta, a ja neviem presne, kedy budem hotova od kozmeticky a kedy sa stihnem obliect.. ak by sa to dalo do tej 11:15h. tak by som mohla letiet na fotenie, a stihli by sme prist aj do tych salgoviec, ale neviem to dopredu fotografovi povedat, netusim aky priebeh to bude mat... Ale zase fotograf by mohol aj chvilu pockat, keby meskame...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja nemam kameramana aj na cesanie a na ozdobu auta.to nepotrebujem.mala si si ju dat skor a stihas vsetko aj salgovce.
Odpovědět
kameramanka bude filmovat vtedy, ked budem u kadernicky, takze ona je v pohode, len ja to musim vsetko velmi organizovat a to ma uz prestava bavit :-) ozaj, co mate nove? tento tyzden mam na plane kupit topanky k popolnocnym a aj drahy si musi kupit nejake elegantne k obleku.. ty si moni uz zohnala tie strieborne? ja som videla jedny strieborne aj tam ako je grand centrum...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz topanocky mam.Nakoniec som kupila ruzove take silno ruzove ale pekne,ved pod satami mi to vidiet nebude.A si myslim aj tak ze kupim nejake balerinky.stali 500 v deichmane no nekup to :-D
Odpovědět
kde je deichman? v TO?
Odpovědět
Profilova fotka
no v nitre som bola sobotu?to si musime este pockat kedy bude v TO
Odpovědět
jasne, ved preto som bola "prekvapkana" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale pocula som ze by mal byt ale kedy to neviem
Odpovědět
aku bižutku si davaš k popolnočnym satam?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to neviem.ale asi si dam zlato,uvidim,to budem skusat doma.nachystam aj striebornu a uvidim.to vyskusam ked donesiem saty vo svrtok
Odpovědět
Profilova fotka
babyyyy...konečne som našla svetovú vizážistku :-D teraz som spokojná x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?