Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
a to budeš mat zo živých kvetov?
Odpovědět
Profilova fotka
nie z umelych ale to je len pozicanie.ale zase to je velke
Odpovědět
Profilova fotka
su tam aj mensie take jednoduche ale tiez celkom pekne a tie boli po 18 eur to boli najlacnejsie
Odpovědět
aha, jasné... ja by som mala mat ciernu audinu a preto chcem z takého bieleho a zlateho tylu alebo neviem aká látka sa dáva na auto a do toho biele kvetiny, vlastne kytica... ale neviem či to budú vedieť urobiť, preto tam chcem ísť :-) tá pani bola velmi milá a neprehána to s cenami, tak dúfam že aj tu to nebude prehánať...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja budem mat tiez cierno sivu audinu.Najlepsie je ze ja som ju ani nevidela,ze ju uvidim az svadobny den ked uz bude ozdobena,Ja chcem tiez s bielych kvetinku,ta ukaze najkrajsie.No ja som videla ako robi jasmin kytice a tam sa mi pacili najviac.a nechcela som aby sobotu zase behali tam pre kyticu tam zase na vyzdobu auta tak som to dala tam.ale tiez boli mily.ja som ukazala obrazok toho a pytala som sa ci by mi to urobili.ale je to naozaj velke ked si si vsimla v albume.mam tam napisane ze toto by malo byt alebo tak nejak
Odpovědět
ano, videla som to, pekna kytica.... ja som rátala, že to urobí moja kvetinárka, ale ked povedala, že oni to nerobia, tak to dám v tom salone, ale tam by to mali tiež vedieť urobiť, ved robia výzdobu... ja som svoju audinu už videla, len ešte do poslednej chvile je to medzi čiernou audinou a striebornym touaregom, asi tak 2 tyzdne pred svadbou budem vedieť, v čom sa vlastne povezieme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas dobre.ja viem ze to ma byt ta audina A6 allord ci ako to je ved je aj v albume.ale je vyssie robena ci co-To si dal on na svoju ziadost urobit.nechcu mi ju ukazat ze nech sa necham prekvapit.tak som od bratranca zistila ktora to je vlastne a nasla aspon na nete :-D idem uz spinkat pa
Odpovědět
aj ja už idem.. pa
Odpovědět
Profilova fotka
no mi budeme mat od kamarata krásneho cadilaca - dovezeneho z Texasu - takze origos americké dlhe auto - je nádherný... tesím sa, ja som chcela auto nejake ine, lebo mercedesy a tak to ma hocikto. tak sa tesim ze to vyslo. najradsej by som mala obrovksu bielu limuzínu - ale to mozem zabudnut :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mne to je trosku aj tak jedno ake budem mat auto.lebo ja v nom budem sediet akurat ked pojdeme na fotenie.viacej uz nie.ja som chcela tiez limuzinu.ale to by sa nestihol ani pohnut poriadne a boli by sme pri kostole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale sak drahe je to zbytocne, to je iba tajny sen moj ;-) no mne to jedno nie je, nechcela som ziadne zafoliovane auto a uz vobec nie nejaky jeep alebo take nieco - to sa mi na svadbe nepaci hrozne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
my sme vyberali medzi passatom,peugetom 607 ten som chcela ja a medzi audinou.no nestoji nas to nic ale drahemu sa pacila ta audina.ja len typujem ktora to je lebo ja som ju nevidela :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte, ja len dúfam, že nebude pršať, lebo potom sú nám tie autá na nič, aj výzdoba zmokne a len prefrndžíme na obrad .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano,to dufam aj ja.lebo to je zbytocne.mne delia od kostola dva domy a jedna zahrada.a do kulturneho od nas je to tri domy a jedna zahrada.
Odpovědět
no tak ty to naozaj využiješ len na tú cestu na fotenie... ja sa musím dohodnút ešte, kde sa budeme fotiť, ak by bolo zlé počasie..
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame ten kastiel.tam sa da aspon par fotiek nafotit.a tiez som rozmyslala na serifom v tovarnikoch.aj tam sa fotilo dost ludi
Odpovědět
no ja pôjdem k Serifovi aj ked bude pekne, chcem fotky aj vonku a pár aj vnútri, nech nie sú na jedno kopyto.. ale ak by prsalo, tak zas u Serifa sa nechcem hodinu fotit na gauči :-) asi by som mala niečo vymysliet..
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano.my budeme mat od nas a ked tak od serifa.ale ked nebude moc prsat tak urcite si aspon tri fotky spravim vonku.to nejak vydrzim :-D
Odpovědět
no len aby sme nemuseli mat na satách pršiplášte, to by asi velmi estetické nebolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale neboj.uvidis ze bude pekne.
Odpovědět
verím že bude... moni kedy chceš, aby ti prišla navliect tá pani návleky? myslím o kolkej v sobotu, lebo teraz mi napadlo, že ja chcem od nej, aby v sobotu môjmu drahému vyzdobila auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja by som chcela aby prisla nejako okolo osmej.
Odpovědět
no, tak ak by to stihla vyzdobit do desiatej a vrátila sa do TO, tak to by stačilo, to by do jedenástej vyzdobila aj auto, a to je v pohode..
Odpovědět
Profilova fotka
vyzdoba auta trva takych 15 minut najdlhsie.to urcite stihnu
Odpovědět
jasné, ja len kvôli foteniu, nech sa v pohode ešte priatel vráti k nám a potom frčíme... bože, všetko musí byt tak načasované, ked som to sestre vysvetlovala, že ako to vlastne musím časovo stíhat, tak len krútila očami a lutovala ma, že aké je to stresové.. ale ja dúfam, že v skutočnosti to pôjde ako po masle..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som bola dnes u kadernicky nech ma da neskorsie a tiez u kozmeticky.lebo nakoniec sme to dali tak ze mna nech urobia do desiatej a mamina pojde az o pol desiatej a ocino potom pre nu pojde.tak sme to prisposobili len na mna
Odpovědět
ja som u kadernicky o 8, a kozmeticku mám na pol 11, pôvodne som chcela, aby kozmeticka prišla ku mne domov, ale nechcela, že to už nerobieva, ale že líčenie aj tak trvá len pol hodinu.. len to presúvanie, lebo sú obe úplne inde, tak pre mna bude musiet príst niekto autom a vozit ma, nechcem ísť cez námestie so závojom nahlave a v obyčajných veciach, to sa mi vždy nepáčilo, ked som tak nevesty videla pobehovat :-p lenže medzitým naši pôjdu pre zákusky, potom otec pôjde so ženíchom po kyticu, potom vyzdobit auto, no a dúfam len, že moja svedkyna ma bude môcť voziť, lebo tá príde na aute...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som objednana tiez na osmu.povedala ze tak hodinu a pol ze to jej uplne staci.a o pol desiatej som na malovanie.svadobne auto pojde pred pol desiatou do mesta a zoberu maminu.okolo tristvrte by malo byt na vyzdobe odtial ide pre mna a idem sa domov prezliect.a potom uz na fotenie
Odpovědět
a kozmetičku máš tieť v meste?
Odpovědět
chcela som napísať "tiež" ... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?