Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nie nevolala som snim.ja mu budem volat az ten tyzden svadby uz.my sme to vtedy dohodli s hubinskym
Odpovědět
Profilova fotka
baby, kolko budete platit za jeden kus kolacikov? Mne dnes cukrarka povedala cenu a som dost zhrozena...
Odpovědět
Profilova fotka
za jeden kus?ja za jeden karton kde je asi 100 zakuskov 200sk.ale material si davam.ja som si napisala niektore co chcem a ostatne som nechala na nej.a to kde si davas robit?volakde do cukrarne?
Odpovědět
Profilova fotka
nie v jednej dedine pri Michalovciach, to vybavovala moja buduca svokra a za jeden kolac pani pyta 9 Sk
Odpovědět
Profilova fotka
no to ti neviem povedat ako to je za kus.material si asi nedavate ze?
Odpovědět
Profilova fotka
nie nedavame.. ja fakt neviem, ale som si myslela ze to moze byt tak 6 sk kus..
Odpovědět
Profilova fotka
hned ti poviem kolko to vyjde asi nas
Odpovědět
Profilova fotka
no my si material davame a vyjde to dokopy uz aj s materialom aj s robotou uz 5.20 za zakusok.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme rôzne ceny podľa druhu koláčiku...ale v priemere tak 6-7 sk za koláčik...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som to zase ratala tak kolko to vyjde nas.Ona to robi tak ze material si davame a bere 200sk za karton.tak ked som to vypocitala co sme vsetko kupila a to co ona bere tak mi vysla ta cena
Odpovědět
nas to v priemere vyjde nejako 7-8 korun/kus, neviem presne, lebo neviem kolko bude v kartonoch zakuskov, môže tam byt 100 az 120 kusov, takže tam sa cena ešte môže hýbať...
Odpovědět
Profilova fotka
mna ani nenapadlo sa pytat kolko vyjde jeden.My sme sa pytali na karton.jej je jedno aky robi.ona ma stanovenu cenu za kartona hotovo.a ked sme tak zistovali kde kolko stoja tak vsetko bolo od 300 az do 500 za karton.stym ze vsetko si davate.My od tej nasej zakusky pozname lebo uz vela znamym piekla na svadby a su super a tiez ceny.vobec su neni take umele,mozno je to aj tym ze pouziva obycajne masla.a zase ked mas moznost si material nakupit lacnejsie tak to je super.Nas 33 kartonov aj s materialom aj s robotou vyjde tych 16 000
Odpovědět
Článek se načítá
to na jeden kus sa skôr zjednava v cukrarnach a nie u cukrarok na dedinách... my máme tiež cenu za karton-za robotu a material si donesieme sami...
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas veru pravdu.baby ale uz sa nam to krati :-) :-)
Odpovědět
ahojte:D akurat kukam ze aj vy mate rovnaky termin svadby jako ja :-) ako dlho uz pripravujete svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ajoj!my svadbu planujeme od oktobra :-)
Odpovědět
no tak sa mozme schovat...my od februara a pozeram ze vela veci este sme ani nezacali riesit: pohare mi nedaju spavat,uz ten termin fakt hori...len polovicka ma stale ubezpecuje ze mame este dost casu...
Odpovědět
Profilova fotka
my plánujeme od augusta :-D už máme vlastne všetko, ešte meníme naše poháre a dolaďujem výzdobu, počet ludí a tak...a ešte zháňam popolnočné topane :-) katuska a odkial z BA si? ;-)
Odpovědět
no veru krati sa to, este budeme nakupovat na hostinu, niektore veci sa musia az posledny tyzden a maso dva dni pred svadbou, takze frmol.... ja planujem od konca decembra, prve co sme spravili bolo, ze sme si den pred Mikulasom ohlasili sobas na matrike... a potom od januara sme zacali objednavat... myslim ze to staci, ale je pravda, ze cim skor sa vybavia tie najdolezitejsie veci ako sala, kamera, foto, DJ, starejsi.... tak tym lepsie.. ostatne sa da aj neskor... davate na stol aj menu listok?
Odpovědět
Ahoj moje, uz som tu davno nebola :-)
Odpovědět
NO asi si tu budem sama pisat :-D Baby ja mam pocit ze este nic nemam a nestiham :-( mam problem so svadobnými topankami, nemam popolnocne, nechodim este do solarka a nemam este ani nechty, ani skusku licenia ani ucesu, ani spalnu nemame kupenu... Asi na to kaslem a zrusim svadbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ajojte!no my mame vsetko.aj väcsinu mäsa nakupene.uz len prasiatko zabijeme a nakupime sunku a zeleninu den pred svadbou.Uz aj alkohol je kupeny a tiez malinovke.este dzus a mineralka a to je vsetko.Na skusku licenia nemusim ist lebo viem ako maluje a vie aj co chcem a tiez na skusku ucesu pojdem az tyzden pred svadbou.to ma bude hned aj farbit.cese pekne tak sa nemusim coho bat.nechty ja nosim stale tak mi ich iba doplni. genialitka:na nechty mozes ist den pred svadbou.Do solarka nechodim..a spalnu?no my sme si uz vybrali. skrine stoja normalne 19000,komoda 6000 a postel bez matracov 13000 so stolikmy.A teraz je to vsetko za 23000.len nemame cas ju ist zajednat tak na buduci tyzden.No my mame uz vsetko od spodneho pradla az po polnocne oblecenie
Odpovědět
ahojte, tak dnes si uz moj drahy konecne kupil oblek, vo Zvolene, a veru nadherny, pani hovorila, ze ten posielaju na vyvoz do Anglicka... a nedame ani vestu, vobec to tam netreba, skusal to aj so smotanovou kravatou a koselou, je to uplne perfektneee :-) no len este musime kupit jednu koselu skoricovej farby a aj kravatu, aby ladil s mojimi popolnocnymi satami, to bude uz tazsie..
Odpovědět
Profilova fotka
no my zase nemame este kravatu k popolnocnym lebo ziadna pekna nebola
Odpovědět
no ja tiez neviem ako odhadnem ten odtien, dufam ze to nevyberieme uplne mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa ziadna nepacila vsetky su strasne blede.ale urcite najdem ja si verim
Odpovědět
vy chcete asi ruzovu, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
no presne tak
Odpovědět
niekedy je najhorsie, ked uz su saty a teraz to doladit... ja neviem odhadnut tu skoricovu.. bojim sa že to budu uplne ine odtiene..
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas su vsetko strasne moc blede a take neleskle.ja by osm chcela dvoj farebnu aspon.Nasla som jedno farebnu a druhu taky skaredy odtien a tretu pekny odtien ale boli na nej take skarade gulicky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?