Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brus: na povery kaslem.. protoze to je svatba v kvetnu..o Boze... ja mam par perel na naramku..a to zas bude O Boze..perly...nestesti...ale tak :-D . Kytky za 4 tis? Tak to jsem v mdlobach..ja pocitam tak 2 to se vsim vsudy, plus korsaz plus nejaky maly pometlicka pro mamnky... :-D ikdyz zase ty kytky pro maminky zvazuju, lepsi jim koupit nejaky darek... jsem se tak divala..ze treba takove oteviraci zrcatko s rytinou nasich jmen a datem svatby by bylo moc hezke... takze uvidime.... Zelenkava kombinace s bilou je pekna...taky jsme uvazovali...ale nakonec vse ladime do kremovo zlata...vcera jsem si zkousela namalovat vyzdobu stolu, tak jak bych chtela..ale docela fuska... objevis nekde na netu neco.. pak zas nekde neco hezciho... takze ja to delam tak, ze jakmile neco zaridim...treba saty..nebo botky..tak uz radsi po nicem nekoukam...bo to by mi hlava explodovala sama od sebe... a premyslet.. jestli to je to prave.. atd... :-D :-D :-D tak to ted mam s prstynkama...zadali jsme objednavku, zaplatili zalohu, ale mne to koze nedalo a zeptala jsem se, jestli by sel udelat uplne jiny snubni pro me..tak cekam na odpoved...takze tak... :-D :-D :-D Saticky mas jake?
Odpovědět
Makcza - Ja to mam taky tak, prstynky uz mame koupene, tak se na jine nedivam - mozna bych objevila neco "lepsiho" a bylo by mi to lito:) Saty si pujcim, mam zamluvene v Neveste. Zkousela jsem troje a hned se rozhodla. Nejsem uplne typ co zkousi dvacatero satu...Jsou bile, s tenkymi raminky. Jsem vysoka, takze mam bile jednoduche balerinky. Na svatbu se tesim, ale stoji to teda penize:) s temi darecky to neni spatny napad, ale mam trosku konzervativni maminku, takze malou kyticku mit bude. A kde se budete brat?
Odpovědět
Profilova fotka
Maurinko-i ostatní samozřejmě- vítejte ;-) Lucko, já Ti také napsala, že šaty O.K. :-N Jakpak se máte, kočky? Já se snažím učit do školy. Teď jsem si na dva dny zakázala net, ale jak vidíte, moc mi to nejde. Na mou obhajobu však musím říct, že čekám až se mi něco vytiskne 8-) Hezký večer. Jinak-už se nám to blíží,co? Občas bych nejraději zařadila zpátečku, ale asi mi to neklapne ... :-N
Odpovědět
Lucy - ahoj, s tou zpateckou me to nekdy taky napadne ;-) asi prirozene myslim...
Odpovědět
Makcza - btw mas moc pekne album! Hezke saty i ostatni veci. Prstynky mame take od Rydla, myslim ze dobra volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brus...diky moc.. vybrane saty tam teda nemam...ale je to z nove kolekce Pronovias ..Melbourne...kdyztak mrkni na googlu... ;-) jsou uzasne..takove ivory...no krasne..a byly to hned druhe zkousene...takze ja taky nejak nevybiram milion veci... jak mi neco sedne.. a libi se mi to...beru to.. nemam rada takove to premysleni..uvazovani..atd... :-D Rydl bude asi dobra volba.. je ted docela in.. tak uvidime..jak pochodim zitra s tim mym navrhem o zmene prstynku.. holky... my ted pocitame kolik to bude a je to docela palka.. a to jeste nemam pujcene auto.. navic aut bude potreba hodne, jelikoz snoubencova rodina prileti z Danska a Anglie..takze boze muj...premyslime, jak vsechno udelat.. atd.. asi me jebne... s prominutim. Svatbu mame ve Slavkove na zamku a hostinu pak na Bukovanskem mlyne ve vinnem sklipku, cca 40-45....Kde budete mit svatbicku vy? Lucy.. no holka, kde se tu beres.. dlouho si tu nebyla.. nejake novinky...jojo, ucit se musis... at jsme vsichni chytri... :-D Jinak at se dari pri pondelku..
Odpovědět
Profilova fotka
No kde bych se tu brala-učím se přeci, nevidíš..? :-D Ještě tak dvě hoďky a jdu na kutě a zítra děj se vůle... Novinky? Prstýnky máme doma x-) Jinak snad nic. Přemýšleli jsme o tom přeložení svatby, ale zatím těžko říct jak to bude. Já mám totiž cca 14 dní po svatbě státnice-zatím to teda vypadá, že k nim půjdu- a to jsme chtěli jet tak na 10 dní na svatební cestu...No a tak jsme přemýšleli buď o termínu po a nebo že bychom se sbalili někdy v zimě, vyrazili na Maledivy a vzali se tam. Ono to vyjde cenově snad i líp... Protože jak píšeš-je to síla :-p Ale co-je to jednou za život a my už utráceli za takové blbiny, že se tam "nějaká svatba" ztratí ;-) Jdu pokračovat v tom učení... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
takze to vypada na nejakou zkousku zitra... tak drzim pesticky.. o te svatbe... zalezi.. jak se rozhodnete... taky nas lakala ta myslenka. nekde u more... krasne teple pocasi.. ale pak by s nami nemohli byt ostatni, na kterych nam zalezi a myslim, ze hlavne maminky byt o asi i oplakaly...takze delame svatbu doma.. je to drahe jako cert.. to mi povidej.... jako to a to.. kdyz uz si myslis, ze by to tak mohlo byt vsechno a z te cifry uz tak pomalu klepne pepka ... se tam objevi jeste nejaka polozka, kt je potreba zapocitat..... :-| a to my jsme uz 2 navysovali ... a i tak se to blizi tak nejak ke stropu... hlavne zalezi na vas.. jak se rozhodnete.... ale drzim palce, at to vyjde podle predstav ... holky, ja jsem tak unavena... mela jsem 2 tydny praseci chripku.. ted se z toho uz dostavam... ale chrmlu furt jak stara babka.. ted do toho zacal i ten muj.. no slava.. jinak nam ve Skotsku porad snezi.. taky parada... jezizi.. ja chci tak nekam znovu za slunickem... na dovcu...no uvidime.... jinak dej zitra vedet Luci, jak jsi dopadla... papa
Odpovědět
Profilova fotka
Za dvě-jupííí x-) Jj, ti známí-to je hlavní důvod, proč si říkám, že se vezmeme tady. Možná, že by šlo pro ně udělat jen nějaký rautík, ale bylo by mi fakt moc líto rodičů. Jsem jediná dcera a zatím jsem jim dělala-myslím-hlavně radost, tak by je to mrzelo. |-| Ale tak nějak to zvládneme a dovču dáme pak x-) Finance-hrůza, ale zase je to snad naposledy (kolik naivek si tohle říká..? :-D ). Já si fakt moc užila šaty-na těch jsem šetřit nehodlala.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju.. ja si myslim, ze teda my nejak moc extra nesetrime... bereme to, co se nam libi...ale je pravda, ze ted uz to asi budu hlidat..mame vicemene vsechno...kdyz nepocitam kytky, vlasy, dorty,dekorace...tak snad se to nejak jeste nepresoupne pres rozpocet..ale jinak... Ted resime prstynky... se zdrazuje a zdrazuje... :-( objednali jsme jeste ve starem roce, ale ja ted chci zmenu..tak me to samozrejme bude i neco stat.. takze sranda... no a ja verim, ze je to naposledy.... do toho s tim jdu... :-D jaktoze nemas albicko? chtela jsem mrknout na saty...
Odpovědět
Ahojky holky, tak se k vám přidávám :-) Tenhle termín jsme vybraly náhodně narychlo s kamarádkou při prvním orientačním obcházení svatebních salonů, kde se ptají na konkrétní datum, tak jsme nechtěly trapnit a vymyslely jsme 15.5.2010 :-) no a nějak se nám to s Pavlíkem zalíbilo a už to máme potvrzené od prosince na matrice :-) Už mám rezervované šatky :-) dneska jsem odeslala požadavek na oznámení, tak do dvou dnů by měl příjít graf. návrh, no tak jsem zvědavé ... vybrat ty texty, aby to nebylo na Pavla moc sladké a ani to nebylo takové lehkovážné, to byla fakt fuška :-) a koukám dneska, že prsteny podražily :-o chceme prsteny od Lukáše Rýdla a včera tam vybrané měl za 11tis a dneska jsou za 13tis ... ach jo :-( Jinak svatbu plánuju od půlky prosince :-) takže chci to hlavní stihnout vyřídit do měsíce, ať pak nemusím stresovat a můžu se věnovat jenom opalování v solárku, masážím a kosmetice :-) když si na to nezajdu jak je rok dlouhý :-) No ale hlavně potřebujeme do ledna koupit letenky a vyřídit víza do USA. Chystáme svatební cestu na měsíc pronajatým autem po národních parcích západu USA ... těším se jako malá :-) zítra mířím do knihovny půjčit všemožné průvodce a cestopisy, ať máme inspiraci pro trasu a představu o ceně ..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jankabry... tyyyy jo..holka...docela jedes...ale to je dobre... :-D vidis..ted se te zeptam..planujeme libanky taky v USA... bydlime ve Skotsku, snoubenec je z Danska... potrebuju si taky vyridit vizum???? kdyz poletime ze skotska? diky za info..ja o tom zas tak moc nevim a ten muj mi rika,ze nic takoveho nepotrebuju..no, kdyby jste nektera vedela, dejte vedet. a o rydlovi... jojo... zdrazil pekne o 2tis u vseho..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
makcza-my to také moc neřešíme a bereme co se nám líbí... Jen je to prostě docela dost peněz, ale já říkám "peníze budou..." Albíčko? Nemám no-kdyžtak pošli do IP mailík a já Ti je zašlu. Zkoušela jsem dvoje, tak toho nebude moc. A nebo dělám na Rajčeti albíčko, tak když vydržíš ještě chvilku ;-) To vám prstýnky ty prstýnky zdražili takhle přes noc? Tak to je fakt síla. My je naštěstí máme-od Jitky Kudláčkové. Také nedělá špatné. Teď se chystáme na ten svatební veletrh, tak snad ještě něco vykoumáme tam¨. Tys měla prasečí chřipku? Tak to je síla. V čem se liší od té normální? Přeji brzké uzdravení a návrat do normálního provozu. Jankabry-vítej. Máte toho zařízeno dost-to je fajn. Pak to budeš mít více v pohodě. Holčiny, jdu odpadnout. Jsem dnes K.O. jak jsem se učila do noci. Přítel mi teď dělá puding, tak jej "zpucnu" a spím :-p :-) Pa
Odpovědět
Lucy: Ty už víš, kdy bude svatební veletrh v Brně? Já se přesný termín dočetla jen v Praze od 12-14.2.2010.
Odpovědět
Profilova fotka
Moravka, ne, ne-jedeme do Prahy. Já mám z Brna jen šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...zdravim. Jojo Lucy.. praseci jsem mela...rekla bych, ze se to moc nelisi od klasicke chripky jen jsou priznaky daleko horsi, tahnou se jak s prominutim jak sopl....des.. jo a mas snad vsechno, na co si vzpomenes...Takze ja zacala klasicky madlemi a bolenim krku..a pak pres noc to byla horecka,zimnice, bolest svalu, hlavy, noc, zvraceni, prujem, nechutenstvi a nakonec respiracni problemy... tezky kasel a hleny k tomu. Doma jsem byla 12 dni a to jsem se kazdy den citila fakt jak na pokraji a samozrejme nesmis nikoho infikovat, takze nesmis prijit s nikym do styku, plus dalsi tyden by si se mela setrit... Tot prubeh chro chro chripky ve Skotsku. Obecne ale receno... ani k doktorovi nesmis jit.. oni se tu toho boji jak cert krize.. takze vse jen pres telefon a pak po osobni navsteva a testy. Jo a dosly mi svatebni boticky.... ejchuchuuuu..mam je v albu..jsou to ty s otevrenou spickou.. champagne barva..ale jeste koupim i balerinky na prezuti a na tancovani... jinak bizu uz taky dorazila...zacnu si pohravat s dekoraci stolu.... jak se dari ostatnim???
Odpovědět
Ahojky všem.... přidala jsem se do diskuse květen 2010 ale snad můžu i k vám. 15.5. jsme si vybrali jako první termín, zítra to jedeme domlouvat na úřad, tak snad bude ještě volno. Když ne, tak potom 5.6.¨ Po tom co tady čtu, jak mají nevěsty už od září vyzkoušené šaty atd. tak se celkem děsím, že na mě už žádné krásné nezbydou :-S no jo, když já se to dozvěděla až na štědrý večer. Ale řekli jsme si, že během tohoto měsíce bysme chtěli vše domluvit ať pak máme klid. Dnes jsme byli dat na zmenšení zásnubní prstýnek a v rámci toho jsme si omrkli snubáky, co se týče dekorací na stůl tak tam už mám víceméně taky jasno. No teď už jen ten zbytek :-D a že je toho ještě dost. Tak hodně štěstí v zařizování a těším se na nějakou fajnové rady od vás, které máte náskok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim Katynko... takze prvne gratulace k zasnoubeni... :-D a vitej timto v radach nas vsech blaznivek blaznivych... :-D :-D :-D . Fajnove rady...dam ti jednu.. pomohlo mi omrknout alba jak nevest, tak pripravna alba..a rozlisit..co se mi vlastne libi, jaky styl svatby, barva.. atd chci.. no a pak uz mas na pul vyhrano.. protoze pak uz se divas jen po tom, co chces a moc si nepletes hlavu tim ostatnim... Urcite si ale zamluvte matriku, misto, kde chcete mit svatbu, hostinu a pak treba fotografa .... neboj, ono to pujde samo, ani nebudes vedet... ;-) Ted jsem mrkla, ze jsi nekde okolo HO,ktere misto se vam tedy libi na obrad.. nejake vysnene? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se hlásim k datumu 15.5.2010 a strašně moc se těším. Mám za sebou zkoušení šatů v jednom saloně, přemýšlím ještě o dalším salonu, ale nevim zda má smysl si motat hlavu dalšími krásnými šaty a nevědět pak, pro které se rozhodnout. Oznámení máme již od října, matriku také zařízenou. Čekají nás prsteny, fotograf a hostina. V podstatě ještě všechno kromě šatů. Přítel nechce moc zařizovat a mě samotnou to takhle nebaví. Tak uvídíme, jak to bude postupovat. Hezké přípravy přeji :)
Odpovědět
Ahoj holky!!Hlásím postup na naší frontě:-)..Došli mi šatečky..jsou nádherné!!jen my jsou docela dost velké, takže je asi prodám někde přes net tady a objednám ty samé - jen menší(ono by i úprava už byla moc a já se ještě snažím shodit nějaké to kilo, tak ať pak nejsem jak v pytli)..takže si objednám vlastně nové..No a problém číslo , našla jsem nádherné další jiné šatky a za pusu, tak nevím teď co mám dělat..ale asi zůstanu věrná..jinak už začínáme finálně vybírat oznámko, máme vybrány písně k obřadu, zamluvený skvělý kameraman - schůzka proběhla skvěle a myslím, že to bude paráda, koupili jsme prstýnečky, domluvená kadeřnice - v únoru či koncem ledna proběhne zkouška, máme doma i šatky pro mé dospělé družičky, takže nádhera a jinak chci se domluvit na schůzce s floristkou, kosmetičkou a možná ještě jedním známým ze svatebním agentury napomoc při výzdobě..no a teď dělám pomalu ale jistě vývazky:-)...safra 4 měsíce a něco, už se nám to krátí dámy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsem holcinam, akorat premyslim nad dekoraci...jak to bude...co tam bude..a asi me je.ne :-D ale uz jsem to asi vymyslela... :-D ahoj marilko...saticky jsou bomba.. jsou z valky nevest, ze? ;-) jojo, uz se nam to krati.. aleluja...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, posílám pozdrav z hor. 8-) Brouček ještě lyžuje s bráchou, ale ze mně už byl rampouch a také už jsem zase spící, tak už jsem na pokoji a chystám se na chvilku dadnout :-N V týdnu mi trhali moudrák, mám to i šité¨, antibiotika a ten skoro týden jsem asi na zabití, protože buď spím (=mám v sobě prášek) a nebo jsem protivná (=nemám v sobě prášek) :-) No, příťa to vcelku statečně snáší. Jak jsem už psala-jsme na horách, sněhu hafo-jen cesta včera náročnější. No, málokdo ve sněhové kalamitě vyráží na hory :-D večer se zase chystáme do výřivky a zítra MOŽNÁ (=nikdy jsem na tom nestála, ale brácha s příťou přemlouvaj jak můžou) na snowboard :-S Odjezd byl dost narychlo, měli jsme možnost vyrazit zadara-platíme si jen obědy, takže jsme neváhali ani chvilku... Vítám nově příchozí. Marilko, máme podobné šaty. Makcza-dekoraci budeme řešit až v polovině ledna. Jj, krátí se to |-| Ivanko, to je blbý, že se přítel nestará. U nás to prožívá hlavně on. Já řešila jen šaty a fotografa. Zatím se mějte krásně, mně se už klíží očka :-N Jo a jinak-četla jsem na seznamu, že je v HK kalamita =-) To tady je to vcelku v poho... Pa
Odpovědět
makcza:anoano, válka nevěst to jistí:-)..ještě musim vymyslet zda si nechat ty velké a nějak to zkusit, nebo si objednat ty menší... lucy222:no tylová sukýnka je úžasná...těším se až to bude doladěné do detailu.. Jinak já pořád pořádně nevím co s tou výzdobou taky..mám něco pokoupeno, představu v hlavě, jen to potřebuju zrealizovat....ať to vidim live:-)
Odpovědět
Ahojky všem....děkuji za gratulace.....též všem gratuluji a doufám, že nám tohle datum přinese štěstí a ne smůlu, kterou každý pověrčivě předpovídá. ]-( Makczo jsem od Hodonína, místečko už je vybráno...bude to v zahradě mikulovského zámku....je to totiž taková naše srdeční záležitost Takže po dnešku jsem holky mnohem klidnější. Přítel byl včera ověřit a zamluvit termín, nebyl žádný problém, takže 15.5. už je jasný. Já dnes byla omrknout šatky v jednom salonu, měli tam ty co jsem si vyhlédla na netu, na tento termín jsou volné, takže fajn. Ale ještě se chci podívat i jinde, kdyby náhodou. Každopádně během příštího týdne, maximálně do konce měsíce to chci mít vyřešené na hotovo. Prstýnky máme rozjednané, jelikož jsme si ve zlatnictví nevybrali, tak poskytneme vlastní vzor a oni nám je udělají. Hlavní je, že s náma počítají. Takže jak pojedeme vyzvednout zásnubní prstýnek (je na zmenšení) tak zrovna snubáčky objednáme. Jo a taky jsme se dnes domluvili s květinářkou, kdy asi máme přijít. To bude taky bez problémů, je to moc šikovná paní, přítel od ní nakupuje všechny kvítečka a to musím říct, že každá kterou donesl, byla opravdu úžasná. Paní má prostě cit a ví jak kytinky kombinovat. Co se týče kadeřnice a nehtů, tak to je taky v klidu. Nehty mi udělá sestřenka a vlasy přítelova sestra. Barvičku svatby jsem si vybrala fialovou (fialovorůžovou) a už mám celkem jasno i jak bude vypadat dekorace na stoly. A přítel už zajistil i místo hostiny a paní, která dělá výborné rauty. Takže bych řekla, že jsme toho zvládli poměrně dost.... :-) Jo a ještě jsem si udělala radost....koupila jsem si svíčky na stůl a cetky na jejich dozdobení....tak se nemůžu dočkat, jak k tomu zítra sednu a budu si hrát....já totiž miluju tohle dekorování. Příští pátek jedeme ještě jednou na úřad podepsat nějaké papíry, chceme navštívit agenturu, která nám zajistí oznámení a další věci, no a ještě fotografku a cukrářku. A snad je to hotovo ;-) Ufff....to bylo vyčerpávající :-D
Odpovědět
Haloooo kampak jste se všichni poděli??? :-o
Odpovědět
Tak po týdnu zdravím :-) Vítám nově příchozí a gratuluju ;-) ! UŽ ZA 4 MĚSÍCE ;-) !!! 8-) Já už mám zařízeno skoro všechno - termín, místo, šaty. Oznámení budu rozesílat dneska - došla po týdnu a jsou kráásná! Dorty a koláčky už mám zamluvené, jen se v průběhu ledna stavím na ochutnávku dortových variant a zaplatit zálohu. Raut řešíme až tak týden před svatbou nákupem :-) Máma už si vybrala svoje šaty a doplňky. Byla jsem u kadeřnice, ale teda dopadlo to šíííleně! Chci kudrliny nebo velké vlny, nemám ještě jasno. Začaly jsme kudrlinama na malých natáčkách. No byloby to možná fajn, ale nandala mi na každý tenký pramínek takový nějaký vosk nebo co. fuuuj! Mám hodně jemné a mastící se vlasy - myju si je každý den ráno, jinak by nepřežily ani jeden den :-( a tak jsem vypadala jak zmoklá slepice a ještě jsem měla pocit, že si musím umýt hlavu, jak to bylo takové mastné ... blééé! No co no :-) proto se tomu říká zkouška :-D Tak v březnu jdu na další a do té doby si snad vytvořím jasnější představu. Budu mít paní kadeřnici rezervovanou na celé odpoledne, takže můžem blbout, jak budeme chtít ;-) a určitě už něco vybereme :-) Už mi chybí jenom botky a doplňky, ale to budu řešit příští měsíc, seženu víceméně všude, takže není co hrotit. Ale PRSTENY to je peklo! Uvažovali jsme nad titanem - potřebujeme něco odolnějšího než zlato (lezeme po horách, skalách a tak) a hlavně anti-alergického, jelikož jsem alergická na nikl, který je i v bílém zlatě :-( dokonce i v chirurgické oceli :-o a u té vím, že mi nedělala dobře, když jsem jí kdysi měla v uších s tím, že potřebuju něco, abych nebyla alergická .. už vím proč no :-| Máme už vypsanou proforma fakturu z e-prsteny. Nakonec jsme se dohodli na obyčejných bombírovaných kroužcích. Bude to hezké i za 50 let a je to prostě klasika, hodí se to ke všemu ... a Pavel by do ničeho jiného nešel :-) chtěli jsme původně rovný profil, ale mi to nesluší :-( teda jo, ale ne tak jako bombírovaný ;-) Jenže pak jsme se sešli s kamarádama, kteří mají černé wolframové prsteny z USA. No krása! Je na ně celoživotní záruka navíc s možností výměny velikosti, pokud se vám zvětší nebo zmenší prsty. Páč se nedají upravovat, je to super. Poškrábe je jenom diamant a prakticky se nedají rozbít ani zdeformovat. V případě nouze jdou jednoduše sundat, takže se nebojím o uřezaný prst :-) Jenomže .. přítel chtěl spíše matný. Když už kolem toho vymýšlím přes 14dní, nechal se ukecat na lesklý, jen ať už to objednám :-) on není vybírací typ. Je to tak, že vyberu tak tři varianty maximálně a on řekne, co se mu líbí a to vezmeme. Takhle to děláme i v obchoďáku :-D Mám představu, že by snubáky měly vypadat stejně. Jo je to asi zastaralé, ale fakt mě to drží ;-) Tak uvažuju, jestli bude hladký nosit ... a přemýšlím nad matným pro sebe. Fakt nevím, jak se nakonec rozhodneme. On ten hladký wolfram se leskne fakt HODNĚ, je to jako zrcadlo .. Procházím alba na beremese a koukám, jak vypadá matný prsten na ženské ruce a lesklý na pánské :-D Do týdne by měly dojít vzrorníky velikostí z USA, tak doufám, že dorazí, než skončí slevy :-D Jinak svatební cestu jsme museli změnit - letenky podražily a to skoro o 10tisíc. Nebyl by to takový problém, ale re-vybavujeme byt, takže se nám to nehodí :-( No hold do státu až s dětma ;-) Takže jsme vymysleli měsíc po Evropě - Rakousko, Itálie až do Sicílie, Švýcarsko, Francie, Španělsko, možná Maroko, Portugalsko, Belgie, Holandsko a zpět přes Polsko asi :-) začala jsem plánovat cestu. Budu náročné vybrat, kam se jet podívat, aby trasa vyhovovala času, který na to máme a tomu, co chceme vidět .. no ještě že na to máme přesně 4 měsíce :-) to jsem se rozepsala :-) Jdu něco dělat :-)
Odpovědět
marilka: tak to jsi Ty, kdo mi vyfouknul Simču Smrčkovou!!! ]-( ]-( ]-( grrr! :-) nikdo jiný podobně nefotí ... ach jo :-( Kdy jsi jí rezervovala a na kolik Tě to příjde, jestli se můžu zeptat? Jinak teda samozřejmě přeji, ať máte co nejhezčí fotky! ;-) ale to je s ní určitě zaručené ;-)! Jediné do čeho chci fakt vrazit prachy, je dobrý fotograf .. ale nikoho jiného, kdo by mě tak zaujal, jsem nenašla :-( nemáte někdo tip?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim devcata :-D , teda jankabry... ted jsem mrkla na ty prsteny a jsou fajnovni... jsem paf z toho, ze se neposkrabou... a nektere ty ceny za ne taky nejsou zle... no presneji receno jsou super...doufam, ze budou mit jeste ty slevy a preji, at vyberete ty nej. S fotografem to bude tezsi... bo kazda uz mame nekoho na tento den... :-D ale zkus treba jeste Bystrone nebo Potuckovi...hm? ja ted taky tak premyslim nad frisurou...ale asi to budou velke vlny na stranu a mozna kytka ve vlasech...ale uvidime, v unoru mam zkousku s kadernici, tak snad neco vymyslime. Dneska mi prisla svatebni kniha hostu, uzasna...jeste sehnat nejake krasne zlate pero. Vicemene uz mame fakt jasno ve vsem...takze ted jen uz pilovat a vrhnout se na svatebni noviny...to bude asi fuska..musime delat ve 2 jazycich... ten treti mozna nebude potreba..uvidime. Jinak domluvila jsem si uz i holoubky.. a premyslime nad letajicim lampionkem... Takze tak u nas na fronte... :-D Nejake plany na vikend, kocandy? My pujdeme v 23.00 do kina na 3D Avatar.... tak jsem zvedava..jak se mi to bude libit... Hezky vecer holky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, no, s fotografem neporadím, ale obávám se, že Ti nejznámnější (=neznamená, že nejlepší) budou rozebraní... Jinak koukám, že dost postupujete v přípravách. U nás teď máme v přípravách stop-stále váháme jestli to nepřeložit, ale to je na delší povídání :-S Makcza-na víkend? To vím zcela přesně-učení. :-p Přítel mi pomáhá se semestrálkou a já se šprtám na jednu ne zrovna příjemnou zkoušku... Nj, zkouškové... 8-( Ale zase mám doma fullservis, tak o má i své kladné stránky :-N Jo a lampionek chceme také pouštět-jsou krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Avatar je krásnej-viděli jsme ho ve 3D i 2D a fakt krásnej, tak si to pěkně užijte ;-) Pa. Jdu zase na to učení...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?