Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Tak tě vítám v partě plánovaček :-) Jupíí, je nás zase o jednu víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Díky za podporu, ze zkušeností vím. že bude hůř, hlavně se už teď hrozím svatby, co to bude za lamentování, proč tohle, proč tamhleto, fotit se nejdu na co.... na to bych nejradši řekla na ho.no, ale nikdy neřeknu :-( . Po něčem takovém vždycky v autě cestou domů říkám příteli, že příště už se opravdu ozvu, on na to klidně, já stojím za tebou, ale stejně to neudělám, ale příště se už opravdu ozvu!!! Si mě za snachu se vší skromností ani nezaslouží. Kubíček je krásné jméno, akorát jich přiběhne alespoň šest, když ve školce zavoláme, nevadí, alespoň si vyberem to nejčistčí :-D :-D :-D :-D . A už máme hudbu :-) , tchýni řeknu, že nám ještě zaplatí, za to, že můžou na naší svatbě hrát :-D :-D :-D , to bude ráááda :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@batalin Nedes se, je to tvoje svatba a udelej si ji takovou, jakou chces. To je vas den a ne protivny zahorkly tchyne, ktera ti akorat zavidi mladi a to, ze v jeji dobe takovy pekny veci nebyly. Nasi taky meli vysnene, ze se budu vdavat v maminych satech, protoze netusili, jak moc se to do dneska zmeni, ale nastesti kdyz jsem si to oblekla, tak jsme se rozesmali uplne vsichni, ze tohle fakt neeee:-) A jeste ze zkusenosti nasich - mamina tchyne je opravdu kr.va a k mame se vzdycky chovala naprosto desne. Pritom moje mamka je ten nejhodnejsi clovek, jakeho znam a prisaham bohu, ze zadna zenska by se o tatu nepostarala lip, ale ona behem let ji uplne udupala a mamca se zacla ozyvat az nekdy od 45 a srovnalo se az ted - v 55. takze zacni hned, at to neresis "na stary kolena" jako ona:-) Je skvele, ze mas v chlapovi oporu, tata se k tomu udupavani mamky jeste pridal a to nebylo uplne hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nic se neděje :) Jinak děkuji za typ na ty návrhy přání. Určitě se na to juknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@florist Moc děkuji, promyslím to. Našla jsem ještě další typy, co by se mi líbílo, tak snad něco vymyslím. ;-)
Odpovědět
dneska jsme byli obhlídnout další potencionální místo svatby - Hotel U Holubů Čeladná .. nedozvěděli jsme se vůbec nic, vzali nás do místnosti kde mají hostinu a to bylo všechno.. Prostředí sice pěkné, ale přístup docela zarážející, takže tam opravdu ne.. Nakonec jsme se stavili do Resortu v Kunčicích a tam je to paráda
Odpovědět
Profilova fotka
My byli přes víkend na svatbě švagrovi. Měli pronajatý penzionek, bylo nás tam asi 20 lidí, paráda. Při té příležitosti jsme si s přítelem odskočili podívat se na penzion - tedy Hotel Kavka, který je také v našich potencionálních hotelů na svatbu. Šli jsme tam večer a neohlášeně. Zrovna tam byla nějaká akce - jak jsme se později dozvěděli - firemní večírek :) Jak jsme tam tak zevlovali, potkali jsme tam pár kamarádů :) Tak nás propašovali dovnitř, alespoň se podívat na plochu restaurace a tak... No, stejně tam budeme muset jet znovu a prohlédnout si to pořádně i s personálem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Takže už rozhodnuto, vybráno? :-) My už jsme si taky doma lecos ujasnili a můžu vesele plánovat dál :-) Dneska mi potvrdila fotografka, že si termín pro nás rezervuje, tak jsem ráda :-) Holky, máte nějakou představu o ceně dortu? Třeba nějaký 3patrový.
Odpovědět
@awe1 rozhodnuto a vybráno.. Chtěli jsme tenhle hotel v Kunčicích už při původním termínu a dnešní návštěva nás v tom jen utvrdila! Jinak jsem sehnala náušnice sobě a Kubovi manžetové knoflíčky se stejným vzorem (přidávám foto).. Otázka ohledně dortu- dort nechceme, necháme udělat tiramisu, takže cenu ti vůbec neřeknu, ale záleží na konkrétní cukrárně @luca_lucky takové obhlídky místa jsou náhodou nejlepší :-D
Odpovědět
@awe1 joo ta fotka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Podle fotek to tam vypadá naprosto skvěle, takže to tam budete mít určitě super. Vybrali jste moc dobře ;-) My pořád zůstáváme u toho mlýna, jen tam musíme vyrazit a zjistit podrobnosti :-) Ty náušnice a knoflíčky jsou moc hezké a ještě jsou ve stejném provedení, to je bomba ;-) Včera se mi vrátila jedna poptávka na 3patrový dort, který bych chtěla, proto jsem se ptala :-) Akorát cena 3.000,- nevím jestli je normální :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek takové jsem viděla na fléru :-) moc hezký
Odpovědět
Článek se načítá
@simsima jsou od tama :-) @awe1 tak to bych řekla že je v celku ok cena, ale kolik to máš porcí a kilo? Moc se nám prostředí hotelu líbí, takže snad to bude ok..Jsem zvědavá na ten váš mlýn, pošli mi odkaz do IP jestli se ti bude chtít :-D
Odpovědět
ještě se s váma musím o něco podělit, dneska mě dostal Kuba (přítel).. Vyspal se po práci a začal, že kolega z práce byl o víkendu na svatbě, no a že hnedka začli probírat co měli za jídlo (svíčková a knedlíčková polévka v tomhle vedru), že dlouho čekali na jídlo, jaké měla nevěsta šaty, že měla krátký závoj a dokonce i jakou měli barvu svatby.. Jsem nevěděla, že i ti chlapi svatbu tak žerou :-D Pak z něj teda ještě vypadlo, že mu řekl kde budeme mít obřad (ikdyž to nemáme ještě domluvené) a taky se domlouvali, jestli by nebylo špatné mít kameramana.. Tak já nevím, zařizuje svatbu semnou nebo s kolegou :-D ale potěšilo mě to
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Když jsem to psala, tak jsem to nevěděla, ale teď jsem ještě dostala e-mail, že je to cena za 10kilovej dort (pro cca 40 - 50 lidí). Taky to není jen "hladký" dort, ale má zdobení a tím to taky stoupne. Když jsem se dozvěděla, že je tak velkej, tak mi to taky nejpřijde nejhorší. Hlavně vím, že dorty jsou to dobrý :-) Tak uvidíme. Určitě ti to ráda pošlu. Právě uvažujeme hodně o variantě, že tam uděláme i obřad, nově to u nich jde (akorát se bojím počasí). A je to od nás kousíček :-) Zatím sem nedávám fotky, protože to nemáme úplně zamluvené. Hele, oni jsou chlapi kolikrát větší "drbny" než my :-D Zase to ber tak, že má zájem plánovat a řeší to a ne, že na všechno kašle ;-) Určitě je to potěšující, jak píšeš :-) Taky přemýšlíme o kameramanovi, ale když bude fotograf na celý den, tak nevíme no :-| Asi rozhodneme až podle financí :-) Hlavně, že máme fotografku :-)))
Odpovědět
Ahoj, také plánujeme svatbu na příští rok, buď s datumem 13.07. nebo o týden dříve, ale ještě neni domluven, tedy ani potvrzen. Jsem ráda, že nás je více, které připravují svatbu s delším časovým odstupem...:) Lepší pokecat s ženskýma než s chlapem.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to je celkem vtipny:-) mozna bud rada, ze ho to aspon trochu zajima. doma vzdycky slysim: me je to jedna. Hlavne at se to libi tobe:-) Je to prvni vec, co me dneska opravdu rozesmala:-) Treba se ten muj taky chytne:-) ale moc sanci tomu nedavam:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ahoj, vitame te:-) my jsme puvodne chteli taky jednu z techto sobot a pani na zamku nam rekla, ze 6.7. nebude spousta matrik fungovat kvuli cervencovym svatkum a ze 13. to jisti:-) tak bylo rozhodnuto:-) :-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka určitě jsem ráda, ale co z něj dycky vypadne a že to tak ještě řeší s kolegama v práci mě strašně rozesmálo :-D Ale máš pravdu, kdyby se nesnašil a nezajímal, bylo by to horší :-D ale občas bych byla radši kdyby s takými nápady nechodil :-D @awe1 tak jsem se dívala na ten mlýn a hlavně ty prostory vevnitř jsou paráda! Navozují výbornou atmosféru! Tak ta cena dortu je v klidu, snad to sníte, u nás dort nikomu nejede, takže by byl asi zbytečný.. @valiet ahoj, vítej mezi náma :-) ten rok před svatbou je úplná normálka, nemusíš spěchat a jde všechno pozvolna :-)
Odpovědět
@rozaarka ....nooo tak to abych se tedy zaměřila na datum, abych s tím nepočítala a pak to nevyšlo...:)ale bylo by to pěkné datum 6 + 7 = 13....:)
Odpovědět
jinak děkuji dámy za krásné přivítaní...:) @awe1 přesně, to si taky říkám, všechno pěkne pomalu až k dokonalosti...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem asi magor, ale objednala jsem si kadernici@vizazistku v jedne osobe:-) :-) jistota je jistota. az se na to vrhnete jako supy, zbydou mi jen oci pro plac:-D :-D Cekam, ze doma u muze pochopeni nenajdu, u vas snad jo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet my jsme chteli jednu z prvnich dvou sobot v cervenci kvuli pocasi a najednou koukame, ze obe ta data vypadaji mooooc pekne:-) nejak jsme nehledali pekne datum:-) spis se modlime za pekne pocasi:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka ty mi čteš myšlenky, dneska jsem nad tím uvažovala, kdy si mám kadeřnici a vizážistku objednat :-D Budu mít kadeřnici z jednoho takového "lepšího" salónu, doporučení mám od nevěsty odsud z beremese.. No nechám to asi až před vánocema, ale taky mě trošku hryzá to, ať si ji už někdo nezamluví :-D
Odpovědět
@rozzaarka....no ono se to bude nějak moci zjistit na netu, jaké bude počasí.... přítel si chce zamluvit dva datumy, a pak se ( až zjistíme jaké počasí bude ) rozhodnou pro ten či ten datum...:) ale to podle mě nepůjde....:) jinak k té kadeřnici...mám sestru, ta je kadeřnice, takže to je ok....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a koho chces? treba jsem ti ji vyfoukla:-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tak to asi fakt nepujde:-) jeee, ty se mas, co bych dala za sestru/kamaradku kadernici:-) jedna dcera sousedu je taky kadernice, ale ta bohuzel travi cele leto u more s rodinou, tak jsem mela trochu peska:-)
Odpovědět
@rozzaarka ty bydlíš daleko prosímtě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a co kdyz ne?:-) ale uklidnilas me, ze nejsem zas takovy magor:-) drahy na me vzdycky kouka se zdvizenym obocim:-D :-D obcas premyslim, jestli si me opravdu bude chtit vzit po tom vsem, co mu v posledni dobe provadim:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka jako taky jsem si říkala že jsem blázen,ale zamlouvat to ještě nebudu, jen jí napíšu asi :-D Když se ostříhám do hola no :-D On si tě určitě vezme, počkej až mu začne hrabat jako tomu mojemu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?